DAJ CYNK

mBank mobile: płasko, długo lub szeroko

08.11.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3

Ważne 0

0

Od dziś w mBank mobile można korzystać ze starterów: Szeroki, Płaski oraz Długi. Przygotowano także przedłużenie oferty 19 gr/min.

Od dziś w mBank mobile można korzystać ze starterów: Szeroki, Płaski oraz Długi. Przygotowano także przedłużenie oferty 19 gr/min.

mBank mobile wprowadził zmiany w nazewnictwie starterów w ofercie skierowanej do klientów indywidualnych. Starter Szeroki zastąpi Starter zwykły, w miejsce Startera 19 gr ("przenieś numer na 19 gr") pojawi się Starter Płaski, a Darmofon od dziś przyjął nazwę Startera Długiego. Nowe nazwy odzwierciedlają główne atuty każdego startera:

Szeroki - ponieważ właśnie taki jest wachlarz oferowanych przez ten starter usług dodatkowych. W jego ramach można skorzystać z pakietu internetowego 20 MB gratis lub 100 MB za 5 zł, a także aktywować usługę mZnajomi i otrzymać 200 darmowych minut na rozmowy z pięcioma wybranymi numerami.
Płaski - bowiem płaska jest stawka 19 gr za minutę rozmowy do wszystkich sieci, również do Play. Oferta promocyjna będzie obowiązywać do 30. czerwca 2011 r.
Długi, gdyż okres ważności konta bez konieczności wykonywania doładowań wynosi cały rok, nawet jeśli ani razu nie zostanie zasilone kwotą doładowania.

Dodatkowo, przedłużona zostanie także promocja 19 groszy. Klienci, którzy wcześniej nabyli starter w jednej z promocji 19 groszy, będą mogli korzystać z promocyjnych cen jeszcze do 30. czerwca 2011 roku.

Źródło tekstu: mBank mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się