DAJ CYNK

Max Payne Mobile - legendarna gra dostępna użytkowników Androida [wideo]

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8988

Do Google Play trafiła gra Max Payne Mobile, z grafiką znaną z PlayStation. Nowy tytuł dostępny jest zarówno dla smartfonów, jak i dla tabletów. Co oferuje ponad 1,3-gigabajtowa propozycja ze stajni Rockstar Games?

Do Google Play trafiła gra Max Payne Mobile, z grafiką znaną z PlayStation. Nowy tytuł dostępny jest zarówno dla smartfonów, jak i dla tabletów. Co oferuje ponad 1,3-gigabajtowa propozycja ze stajni Rockstar Games?

Zbiegły tajniak wrobiony w morderstwo jest ścigany przez gliny i mafię. Max to człowiek przyparty do muru, walczący w bitwie, której nie może wygrać. Max Payne to dynamiczna gra akcji z niezwykłą fabułą, przedstawiającą człowieka na krawędzi, walczącego o oczyszczenie swojego imienia i chcącego odkryć prawdę o morderstwie swojej rodziny. Przygotuj się na nieoczekiwane zwroty akcji! - czytamy w opisie gry.

Wersja Mobilna na Android została zoptymalizowana do pracy z czterordzeniowym procesorem mobilnym NVIDIA Tegra 3 i obsługuje dodatkowe anizotroficzne filtrowanie tekstur oraz ulepszone efekty oświetlenia, dzięki czemu jest jedną z najlepiej wyglądających obecnie dostępnych mobilnych wersji gry Max Payne.

Nie trzeba jednak mieć Tegry 3 w swoim smartfonie, by móc grać. Lista obsługiwanych telefonów jest długa: Motorola Razr, Razr Maxx, Motorola Atrix, Motorola Photon, Motorola Droid Bionic, HTC Rezound, HTC One X, HTC One S, HTC Evo 3D, HTC Sensation, HTC Droid Incredible 2, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Nexus S, Samsung Galaxy Note, Samsung S2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia Play, Sony Xperia S i Sony Walkman Z Series Media Player. Na liście w Google Play pojawił się też HTC One V.

Proponowane przez wydawcę tablety to: Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Asus Eee Pad Transformer Prime, LG Optimus Pad, Medion Lifetab, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 / 10.1, Sony Tablet S, Sony Tablet P, Toshiba Thrive, HTC Flyer i HTC Jetstream.Polska cena gry wynosi 12,56 zł. Szukać należy jej pod tym adresem.

Źródło tekstu: Rockstar Games

Przewiń w dół do następnego wpisu