DAJ CYNK

Martin Mellor nowym szefem firmy Ericsson w Polsce

19.05.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2248

Ważne 0

1

Martin Mellor, posiadający 23-letnie doświadczenie w sektorze telekomunikacyjnym, został szefem firmy Ericsson w Polsce.

Martin Mellor, posiadający 23-letnie doświadczenie w sektorze telekomunikacyjnym, został szefem firmy Ericsson w Polsce.

Mellor pracuje w Ericssonie od 2006 roku. Był odpowiedzialny za koordynację obszaru sprzedaży systemów dostępu szerokopasmowego, wsparcia sprzedaży rozwiązań IP dla klientów regionu Europy Zachodniej i Środkowej. Pełnił też funkcję dyrektora ds. technicznych w Europie Środkowej. Wcześniej, w firmie Marconi kierował działem systemów komutacyjnych, prowadząc prace rozwojowe między innymi z zakresu rozwiązań IMS i Softswitch.

Jak na Brytyjczyka przystało, interesuje się krykietem i piłką nożną. Swoją miłość do futbolu przełożył również na grunt zawodowy, angażując się w prace nad projektem stadionu zintegrowanego z Internetem, czyli tzw. Connected Venue, jaki Ericsson zrealizował z klubem Legia Warszawa. Martin Mellor ukończył Fizykę Teoretyczną i Stosowaną na Uniwersytecie w Nottingham.

Jestem szczęśliwy że mogę stanąć na czele firmy Ericsson w Polsce. Posiadam doświadczenie z polskiego rynku . Zawsze ceniłem sobie współpracę z polskimi klientami i pracownikami. Moim celem będzie kontynuowanie rozwoju firmy Ericsson poprzez wspieranie naszych klientów - powiedział Martin Mellor, nowy szef firmy Ericsson w Polsce.

Źródło tekstu: Ericsson

Komentarze
Zaloguj się
2. ~słabo_Why
0

2016-05-20 10:00:53

Hmm Ericsson to firma szwedzka a to ten szef to jakis anglik wiec nie rozumim co masz na mysli?

Odpowiedz

1. ~słabo
0

2016-05-19 14:04:25

typowy prezes w koloni Polska:wielki pan z zachodu.Swoich dalej dyskryminować , bo koloniści zakazują by pachołek równał się do pana..tak nie można to takie prostackie... twierdzą zachodni panowie

Odpowiedz