DAJ CYNK

Marki Cyfrowy Polsat lub Plus mogą zniknąć z rynku

14.11.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 35

Ważne 7

2

Cyfrowy Polsat i Polkomtel rozważają rebranding marek, pod którymi oferowane są ich produkty. W maju bezpieczniejsza była marka Polsat.

Cyfrowy Polsat i Polkomtel rozważają rebranding marek, pod którymi oferowane są ich produkty. W maju bezpieczniejsza była marka Polsat.

W maju Dominik Libicki, ówczesny prezes zarządu spółki Cyfrowy Polsat i wiceprezes zarządu w Polkomtelu, przyznał, że posiadanie dwóch marek może być mylące dla klientów. Zaznaczył jednak, że choć żadne decyzje dotyczące rebrandingu nie zostały podjęte, to zdecydowanie nie obejmą one marki Polsat i jej słoneczka towarzyszącego Polakom już od 20 lat.

Po dwudziestu latach pracy w Grupie Polsat Libicki złożył jednak 28. października rezygnację i do tematu wraca Tomasz Gillner-Gorywoda, nowy prezes Cyfrowego Polsatu:

W kwestii przyszłości marki - to nie pracujemy nad tym intensywnie, nie tracimy jednak sprawy z pola widzenia i pochylimy się nad nią wkrótce. Proces decyzyjny jest przed nami, obecnie skupiamy się na realizacji strategii.

Zobacz: Dominik Libicki odchodzi z zarządu Grupy Polsat

Trudno powiedzieć, która z marek jest bezpieczniejsza po zmianie prezesa. Wolelibyście oglądać w telefonie logo Cyfrowego Polsatu czy na ekranie telewizora logo Plusa?

Źródło tekstu: ISBnews, wł

Komentarze
Zaloguj się