DAJ CYNK

Marka TP najcenniejsza

08.06.2005

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 627

Ważne 0

0

Telekomunikacja Polska po raz drugi z rzędu została uznana za najbardziej wartościową polską markę w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek MARQA 2005.

Telekomunikacja Polska po raz drugi z rzędu została uznana za najbardziej wartościową polską markę w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek MARQA 2005.

W ocenie specjalistów marka TP jest warta ponad 3,2 mld złotych.

Marka jest uznawana za istotę współczesnej konkurencji. Dlatego zwycięstwo w rankingu najcenniejszych polskich marek jest dla TP najwyższym prestiżem, a jednocześnie zobowiązaniem do stałego podnoszenia jakości i wiarygodności - uważa Marek Hancke, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TP.

TP jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce. Wśród firm telekomunikacyjnych jako pierwszą wymienia ją 57% Polaków. Spontaniczną znajomość marki TP deklaruje 97% badanych, a wspomaganą 100%, wynika z badań SMG/KRC.

Ranking najcenniejszych polskich marek zorganizowała redakcja dziennika Rzeczpospolita oraz firma doradcza Ernst&Young we współpracy z ACNielsen. Przewodniczącym kapituły konkursu był prof. Jerzy Hausner.

Według twórców rankingu łączna wartość 180 najcenniejszych polskich marek wynosi obecnie 26,1 mld zł. Poza TP (3,2 mld zł) w trójce najcenniejszych polskich marek znalazły się Orlen (1,9 mld zł) i Era (1,4 mld zł).

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska

Komentarze
Zaloguj się
1. ~ehmm
0

2005-06-08 22:38:00

ciekawa sprawa z tymi telefoniami stacjonarnymi - tak naprawdę to widzę dopiero coś się "rusza" z obniżką w cenie - kiedy TP coś obniży, zmieni...:(( TP wprowadziło DWiW od 20tej i całe weekendy i święta gratis - długo długo nic ze strony konkurencji - po czym, np Tele2 i Netia wprowadziły swoje "DWiW" od 18tej do 8 rano w dni powszednie oraz całe weekendy i świeta - niestety - tele2 za 35 zł brutto (co razem z 50zł w TP daje 85zł:() Netia też niby miała ofertę podobną do Tele2 i abonament też 85zł brutto miesięcznie. Ale uwaga - TP dała promocję 50zł brutto za pierwszy miesiąc DWiW - i Netia widzę teraz też ma ofertę 42,50zł za pierwszy miesiąc... No nic czekam teraz na krok z Tele2 - co Oni na to - i na pozostałe firmy... PS - ja bym proponował taki abonament na stałe, a nie na pierwszy miesiąc tylko w promocji...

Odpowiedz