DAJ CYNK

Manta sprzedała 100 tys. tabletów

04.12.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3885

Ważne 0

0

Do 30. listopada Manta sprzedała 100 tys. sztuk tabletów. W ofercie 10 modeli o przekątnej ekranu od 7,8 do 10 cali, w cenie nie wyższej niż 1000 zł.

Do 30. listopada Manta sprzedała 100 tys. sztuk tabletów. W ofercie 10 modeli o przekątnej ekranu od 7,8 do 10 cali, w cenie nie wyższej niż 1000 zł.



Manta szacuje, że wynik ten plasuje firmę na 1. pozycji sprzedaży w segmencie tanich tabletów.

Źródło tekstu: Manta

Komentarze
Zaloguj się
36. ~chmurek79
0

2012-12-06 09:39:12

~sucker killa- sprzeczaliśmy się oboje czyli i Ty i ja więc obaj biliśmy pianę. Przepraszama za głupi komentarz do nicka- mea culpa. Wracając do komentarza artykułu to od Twojej pierwszej wypowiedzi offtopik się zrobił i rozmowa zeszła na inny temat , który zarówno ja jak i Ty ciągnęliśmy . Więc teraz po kilkunastu postach nie wracaj nagle do sedna. Pokój ludziom dobrej woli.

Odpowiedz

35. ~sucker killa
0

2012-12-06 00:31:29

@chmurek79 - krótko, napisałeś "jak się ma 200-300 PLN do 1000" sugerując że te tablety kosztują 200-300zł co było by adekwatną ceną, co też ja napisałem, jeżeli jednak jest to TAK JAK NAPISANE W ARTYKULE KTÓRY KOMENTUJESZ "w cenie nie wyższej niż 1000 zł." czyli wyższej niż kosztują niektóre markowe tablety, to ja się pytam co za ludzie to za takie pieniądze kupują, HEEELOOO już zrozumiałeś?! Jeśli nie, to przeczytaj jeszcze raz artykuł, potem moje wypowiedzi, potem swoje, po czym powtórz tą czynność i tak do skutku... I kto tu poza Tobą bije piane tak na marginesie? Widzę że z braku argumentów zaczynasz obrażać "sucker killah- zostaw tylko pierwszy człon nick-a" co jest dosyć typową reakcją człowieka który nie ma racji i właśnie zdał sobie z tego sprawę...

Odpowiedz

34. ~chmurek79
0

2012-12-05 22:28:24

sucker killah- zostaw tylko pierwszy człon nick-a i zakończ bezsensowną rozmowę jak ja. Bijemy pianę o niewiadomo co. Jedno jest pewne-gdyby nie było takiego zapotrzebowania rynku to manta by splajtowała-a jak wynika z treści artykułu -ma się nieźle- co absolutnie nie świadczy o tym, że ceniętę markę-przez malutkie m. Wyjeśnie Ci jeszcze jedno - co również wynika z treści - kupuło je 100 tysięcy ludzi. I kto tutaj nie czyta ze zrozumieniem.Jak za pierwszym raze nie pojąłeś to jeszcze raz Ci wyjaśnię- tablety tej firmy w cenie do 1000PLN kupiło około 100 tysięcy ludzi ( około piszę bo mi zarzucisz,że kłamię bo ktoś mógł 2 sztuki kupić- na przykład ).

Odpowiedz

33. ~GENjuż
0

2012-12-05 22:06:45

W zasadzie to te pierwsze i najtańsze tablety pod marką Manta były... mówiąc krótko - kiepskie. Natomiast te najnowsze tablety Manty - z dwurdzeniowy procesorem RK3066 1.6 GHz wspieranym przez poczwórny akcelerator grafiki 3D Mali-400 oraz pracujące pod kontrolą Androida 4.1 Jelly Bean są już całkiem dobre i nieźle wykonane.

Odpowiedz

32. ~sucker killah
0

2012-12-05 20:06:04

@chmurek79 - czytałeś w ogóle artykuł pod którym się wypowiadasz??? Cytat " w cenie nie wyższej niż 1000 zł." i mój komentarz do tego artykułu brzmiał "czyli wyższej niż Nexus i Kinde Fire HD 7... ja się ponownie pytam, KTO TO KUPUJE?!? Toż to manta jest :D" natomiast wielokrotnie tu pisałem że prawidłowa cena za takie coś to 200, no powiedzmy 300zł, krótko mówiąc CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM! :) @30 - takie że produkty Appla są bardzo, bardzo wysokiej jakości, również Googla, czy Amazona są wysokiej jakości, dlatego że oni przenoszą produkcję, ale nie zmieniają kultury korporacyjnej, natomiast twój bełkot to można włożyć miedzy inne płacze sfrustrowanych gimnazjalistów... i podaj źródło tej informacji o prześwitach

Odpowiedz

31. ~Piotrek
0

2012-12-05 19:33:45

w telefonach za 3 tysiące złotych ?

Odpowiedz

30. ~Piotrek
0

2012-12-05 19:33:09

sucker killah A jakie to oni maja wymagania względem chińczyków ? Takie jak w przypadku nowych iphonów 5 gdzie były prześwity pod ekranem i porysowane obudowy ? :d hehe

Odpowiedz

29. ~Arius Nowak
0

2012-12-05 18:08:10

A ja mam telefon ZTE Light 7" mimo 512 Ram jestem zadowolony.

Odpowiedz

28. ~chmurek79
0

2012-12-05 17:07:46

sucker killah- i jeszcze ja nie wychwalam manty w żadnym momencie a rozmowa zeszła na temat jakbyś nie zauważył to zrobił się offtop i rozmowa przeszła na temat markowe vs. chińszczaki. Gdybym kupował tablet za 1000 to na pewno nie manta a jak kupuję za 5 stówek to w tej cenie nic markowego nie znajdę. Ja swojego ovo kupiłem dla syna do grania a nie dla lansu w kafejce. Każdemu według potrzeb. Dziękuję . Dobranoc

Odpowiedz

27. ~chmurek79
0

2012-12-05 16:59:23

sucker killah - jak się ma 200-300 PLN do 1000 ? Bredzisz stary jakby iPad albo nexus kosztował 2-3 stówki to nie byłoby dyskusji.Nie mówię, że no name są lepsze niż markówki. Ja nie piszę o mancie jako takiej tylko o wszystkich chińskich-tanich tabletach. Twierdzę tylko, że jest niedroga- w moim przypadku o połowę alternatywa dla drogiego sprzętu

Odpowiedz

26. ~...
0

2012-12-05 13:51:55

@chmurek79 chodzić piechotą.

Odpowiedz

25. ~sucker killah
0

2012-12-05 13:10:47

@7 - ocipiałeś? :) @9 - być może, ale mój zarzut jest co do CENY, która - chyba się zgodzisz - powinna być dużo niższa, a nie porównywalna lub wręcz WYŻSZA? @16 - a nie zastanowiłeś się nad tym, że każdej krytyki nie można tłumaczyć hejterami? Ja uważam że Nexus jest bardzo dobry, Kindle HD 7 też nie mówiąc już o Kindle HD 10, aczkolwiek to już inna półka cenowa, Ipad też jest super, choć to też nie ta kategoria cenowa, więc ja nie jestem, jak sugerujesz "hejterem dla ktorego caly swiat jest zly", dla mnie tylko chińskie badziewia takie jak Manta są złe i ich cena powinna być ADEKWATNA do jakości, a ta jak widać po większości opinii (nie tylko tutaj) jest niska - i taka też powinna być cena, wtedy złego słowa bym nie powiedział... @18 - co ty bredzisz??? Jakiego Mercedesa, czy BMW, gdyby mercedes kosztował 100tys. zł, a Daewoo też 100tys. zł to czym byś jeździł?!? Twoje porównanie jest idiotyczne, teksty o Kulczyku też, przecież tutaj właśnie o to chodzi że ta cała Manta NIE JEST WYRAŹNIE TAŃSZA OD MARKOWYCH PRODUKTÓW NAJWIĘKSZYCH KONCERNÓW NA ŚWIECIE! Gdyby taka manta 7'' kosztowała 200zł, to można by porównywać do Daewoo które było bardzo tanie w porównaniu do BMW, czy Mercedesa, a jak kosztuje TYLE SAMO LUB WIĘCEJ, to jaki sens ma takie porównanie??? @21 - najtańszy Ipad to wydatek ciut ponad 1000zł, poniżej 1000zł masz Nexusa i Kindle Fire - więc o jakjich paru tysiakach mówisz??? @22 - za 200zł to rozumiem, wtedy kupno takiego urządzenia ma sens. @23 - tu nie miejsce produkcji ma znaczenie, tylko kontrola jakości, jak byś nie wiedział to prawie WSZYSTKO jest produkowane w Chinach, łącznie z Ipadami, tylko że Apple, Google, czy Amazon mają zupełnie inne wymagania i umiejętności robienia biznesu, niż jakaś Manta - stąd tak gigantyczne różnice w jakości.

Odpowiedz

24. ~Piotrek
1

2012-12-05 12:20:43

logiem producenta

Odpowiedz

23. ~Piotrek
1

2012-12-05 12:20:26

sucker killah Ten sam co kupuje kindle fire i nexusa z tej samej chińskiej fabryczki i z tej samej taśmy produkcyjnej tylko z innym logiem :d

Odpowiedz

22. ~jack the ripper
1

2012-12-05 10:59:25

mam mantę mid08 i jestem z niej bardzo zadowolony - kupiłem ją jako nówkę na alledrogo za 200 zł!!! - do netu i filmików wystarczy w 200% !

Odpowiedz