DAJ CYNK

Maja Ostaszewska reklamuje "neostradę tp"

05.10.2007

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4109

Ważne 0

0

Od 5. października rusza kolejna kampania neostrady tp. Twarzą kampanii jest Maja Ostaszewska.

Od 5. października rusza kolejna kampania neostrady tp. Twarzą kampanii jest Maja Ostaszewska.

Komunikacja dotyczy nowej oferty promocyjnej nestrady tp, w której opcja 2 Mb/s jest dostępna w okresie promocyjnym za już 14,90 zł. Istotnym przekazem jest również zaufanie, jakim mogą obdarzać neostrade tp aktualni i potencjalni uzytkownicy - to jedyny dostęp, z którego korzysta na co dzień tak duża, liczona w miliony grupa odbiorców w Polsce. Wśród nich Maja Ostaszewska.

W ramach kampanii wykorzystane będą telewizja, radio, outdoor, prasa, internet i materialy w punktach sprzedaży.

Zobacz: reklamę neostrady tp z Mają Ostaszewską (plik MPG; 1,7 MB).

Źródło tekstu: Testardo Red Cell

Komentarze
Zaloguj się
36. ~mister
0

2007-10-15 14:25:25

Buahahaha :D dobrze powiedziane ;) tepie dziekujemy za przelane lzy i cierpienia, viva la mobilka;)

Odpowiedz

35. ~macko
0

2007-10-14 15:37:35

od katynia do tp, od tragedii do traghedii, wole iplusa, przynajmniej sie tak nei cierpi tam

Odpowiedz

34. ~mejzy
0

2007-10-08 21:42:16

Rany jaka ona jest sztuczna:/ beznadziejna reklama a ona beznadziejnie gra,amator by sobie lepiej poradził... porażka!!!

Odpowiedz

33. ~z
0

2007-10-06 12:39:48

Z takim uśmieszkiem jak Mona Lisa to raczej ma na myśli co innego "za małego" ;)

Odpowiedz

32. maniek
0

2007-10-06 11:31:52

widzialem te reklame beznadziejna...

Odpowiedz

31. ~poznaniak
0

2007-10-06 00:16:36

Zapytałbym się "czy te(pe) oczy mogą kłamać?!"

Odpowiedz

30. ~jojo
0

2007-10-05 23:40:00

28 - niech ona gra Matkę Polkę w "Katyniu", a do reklam jak nie potrafi, to niech się nie pcha.

Odpowiedz

29. ~,kdfhjk
0

2007-10-05 23:30:28

"Istotnym przekazem jest również zaufanie, jakim mogą obdarzać neostrade tp aktualni i potencjalni uzytkownicy - to jedyny dostęp, z którego korzysta na co dzień tak duża, liczona w miliony grupa odbiorców w Polsce. Wśród nich Maja Ostaszewska." No trudno zeby nie korzystały z neostrady miliony, bo tp to takie dziadu, ze tylko u nich mozna miec neta, sa inne sieci, ale i tak musza placic tp. kurde a za taka kase to ja powiedzialbym nawet ze mi w orage wszystko pasuje:)

Odpowiedz

28. piotrM
0

2007-10-05 23:17:31

jojo: Ale chyba chodziło o statystyczną Matkę Polkę:)

Odpowiedz

27. ~jojo
0

2007-10-05 22:59:25

Reklama jest tragiczna. Tak kobieta wogóle nie jest wiarygodna. Sprawia wrażenie jakby zaraz miała zejść z tego świata.

Odpowiedz

26. ~piotras
0

2007-10-05 22:18:05

Musi zbierać na zupę do A6, więc neostradą nie gardzi.

Odpowiedz

25. ~
0

2007-10-05 21:16:07

"nowej oferty promocyjnej NESTRADY tp" ;)

Odpowiedz

24. r
0

2007-10-05 20:37:17

#21: a ile jest tych ambitnych produkcji u nas? Wiem, można czekać na "rolę życia" ale czekając chyba można próbować jakoś sobie radzić z dniem codziennym? Nie każda praca przynosi szacunek choć, moim zdaniem, żadna praca nie hańbi. Wiem, byłoby pięknie gdyby każdy Janko muzykant komponował etiudy na miarę Mozarta, każdy aktor grał jedynie oskarowe role a każdy naukowiec co roku dostawał nobla za swoje odkrycia. Ale czy nie za bardzo się w tych marzeniach zagalopowaliśmy?

Odpowiedz

23. ~nick
0

2007-10-05 20:21:34

Przecierz ona predzej odstraszy potencjalnych klientów niz zacheci.

Odpowiedz

22. ~MZ
0

2007-10-05 19:44:15

@wapniak - a reklama Netii - 19 zł i TELE2 - o zł nie jest oszustwem?

Odpowiedz