DAJ CYNK

LTE 220 Mb/s w sieci T-Mobile

12.02.2016

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11742

Ważne 27

1

T-Mobile uruchomił pierwszą stację agregującą pasmo 1800 i 2600 MHz, pozwalającą na osiąganie przez klientów prędkości do 220 Mb/s. Z obu zakresów wzięto bloki po 15 MHz, łącząc je w jeden, 30-megahercowy.

T-Mobile uruchomił pierwszą stację agregującą pasmo 1800 i 2600 MHz, pozwalającą na osiąganie przez klientów prędkości do 220 Mb/s. Z obu zakresów wzięto bloki po 15 MHz, łącząc je w jeden, 30-megahercowy.

Nie jest to jeszcze usługa powszechna, ale dostępna komercyjnie i może skorzystać z niej każdy, kto jest w sieci T-Mobile, ma odpowiedni modem lub telefon i znajdzie się w warszawskiej siedzibie operatora lub w jej pobliżu.

W wariancie dodatkowym, dostępnym tylko w części siedziby telekomu, połączono trzy pasma, dodając jeszcze 800 MHz i uzyskując maksymalna możliwą technologicznie prędkość na poziomie ponad 250 Mb/s.

Technologia dostępna jest komercyjnie, ale wdrażanie jej na kolejnych stacjach uzależnione będzie w dużej mierze od dostępności odpowiednich telefonów i modemów, a te będą się pojawiać w ofercie w kolejnych miesiącach - napisał operator w komunikacie.

Źródło tekstu: wł

Tagi: LTE T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
84. ~pablosox123
0

2016-02-20 23:06:10

@84 masz racje ja tez mam ten sam starter,jest napisane ze lte 4g a tylko w h+sie znajduje mimi ze mam ustawione 4g.tmobile co z toba jest.

Odpowiedz

83. ~Co z tego
0

2016-02-19 00:07:09

Co z tego ze tmobil ma tle jak wkładam kartę sim prepaid z napisem strong tle 1 GB za 5 zł i karta nie chce mi się w tle zalogować, ta slabiacka sieć musi splajtować!

Odpowiedz

82. ~mars
0

2016-02-17 15:32:11

a jak to ma się do tego że np w Orange internet w takim mieście jak Katowice nie przekracza 10 Mb? telefon bez obsługi LTE ale i tak chyba powinno być do 40 Mb?Nie wiem jak konkurencyjne sieci wyglądają, ale wiele osób na co-dzień korzysta z internetu mobilnego, nie każdy ma czy tez chce mieć w domu kabelek, chociaż tutaj prędkość jest stała

Odpowiedz

81. ~kzkp
0

2016-02-16 08:37:10

Odpowiedz

80. ~
0

2016-02-14 20:40:03

Wiekszosc PiSowcow kupuje w biedronce i lydlu wiec skad maja wiedziec ze tmobile tez jest z "ukladu"

Odpowiedz

79. ~Static
0

2016-02-14 13:44:31

Tak się zastanawiam czym się kierują abonenci Tmobile wybierając ich ofertę. Na dziadka z fermachtu to nie głosowali a do Tmobile ciągną tłumnie.

Odpowiedz

78. piotrzet
-1

2016-02-13 20:56:29

66. To nie play że jak mieli jeden nadajnik LTE to się chwalili w reklamach

Odpowiedz

77. Vincenzo
0

2016-02-13 13:29:40

Cos mało dalo dolozenie tej 3 nośnej na 800Mhz, ledwie 30Mb/s...

Odpowiedz

76. ~GEPI
1

2016-02-13 13:25:14

NAPRAWDĘ TRZEBA BYĆ IDIOTĄ ABY PODPISAĆ TAK NIE KORZYSTNĄ UMOWĘ NA 24-MSC NA ABONAMENT.TYCH CO PODPISUJĄ TO POWINNI COFNĄĆ DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ, TAM UCZĄ LICZYĆ

Odpowiedz

75. ~GEPI
2

2016-02-13 13:23:59

szukają głupich naiwnych na abonament

Odpowiedz

74. ~frasag
1

2016-02-13 12:25:12

Do mnie już dawno nie dzwonili (mam TT) bo im ciągle do ucha plułem.

Odpowiedz

72. ~asf
-1

2016-02-13 12:06:20

Czysto teoretyczne testy w stworzonych warunkach i dużych agregacjach pasm, w rzeczywistości nieosiągalne dla abonentów w normalnym ruchu sieciowym, nie ma się czym podniecać.

Odpowiedz

71. ~Static
2

2016-02-13 11:45:19

tylko po co mi 220Mb/s przy limicie danych 10-20GB? Kilka minut i koniec po limicie... A miesiąc dlugii

Odpowiedz

70. ~ja
1

2016-02-13 11:44:32

a może ktoś podać jaki obecnie sprzęt wspiera takie możliwości agregacji? ewentualnie co mamy obecnie przyszłościowego na rynku?

Odpowiedz

69. ~Static
1

2016-02-13 11:43:02

@61 80gb za 199zl na miesiąc.. Hahaha hahaha hahaha hahaha żenująca jest ta sieć.

Odpowiedz