DAJ CYNK

Loteria Orange z biletami na EURO2012

16.05.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3124

Ważne 0

0

Orange startuje z loterią, w której można wygrać 472 bilety na mecze EURO2012, 1416 piłek i 12 telefonów Samsung Galaxy S.

Orange startuje z loterią, w której można wygrać 472 bilety na mecze EURO2012, 1416 piłek i 12 telefonów Samsung Galaxy S.

Aby wziąć udział w loterii, należy wytkonać jedną z poniższych czynności:
podpisać umowę i aktywować nowy numer w dowolnej ofercie Orange (mobilnej i stacjonarnej),
przedłużyć umowę w dowolnym planie taryfowym Orange,
aktywować kartę pre-paid,
doładować swoje konto pre-paid lub mix,
kupić Navifona lub Wirtualną Centralkę Orange ,
kupić poprzez stronę www.2012orange.pl jedną z promowanych tam usług.

Następnie należy zarejestrować się wysyłając SMS-a pod bezpłatny numer 2012. Za każdy zakup otrzymuje się losy, które wezmą udział w loterii.

Szczegółowe informacje i regulamin można znaleźć na stronie www.2012orange.pl.

Źródło tekstu: blog.tp.pl

Komentarze
Zaloguj się
16. ~yellow
0

2011-07-20 21:40:14

hej, do mnie również dzwonili, że wygrałam voucher, ale kazali czekać 2 miesiące na listowne potwierdzenie.. Mam nadzieję, że to nie żaden fortel, bo podałam im swój adres itp

Odpowiedz

15. ~ha
0

2011-06-16 20:16:50

A ja dziś dostałam telefon, z przemiłą informacją:) WYGRAŁAM voucher na euro:D W styczniu do wymiany na bilet. A załadowałam konto za jedyne 25pln :D

Odpowiedz

14. ~#
0

2011-05-17 20:08:02

zamiast tych smiesznych loterii wolalbym by orżnąć działało bez awarii dziś z przerwami nie działał mi net w ofnk mieszkam w wlkp

Odpowiedz

13. ~albercik
1

2011-05-17 00:38:09

Prawdopodobieństwo wylosowania biletu jest jak trafienie 6 w lotka:) Ja to jednak zagram w lotka o te 8 mln w najbliższym losowaniu, a jak wygram to kupię bilet u konika. Nie będzie pomarańczowy mi robił prania mózgu:)

Odpowiedz

12. ~asd
1

2011-05-16 22:45:38

potwierdzam @10 i @11 niby adresy te same ale jednak inne, niech ktoś znający się na rzeczy wyjaśni o co chodzi...

Odpowiedz

11. potter28
1

2011-05-16 20:55:35

@10 http://2012orange.pl/ potwierdzam, kieruje do jakiegoś portalu ;P

Odpowiedz

10. guregori
0

2011-05-16 20:47:52

Coś mi tu nie gra... Adres "2012orange.pl" to nie to samo co "WWW.2012Orange.pl". Sami sprawdźcie. Wiele razy czytałem, że początkowe ,,www" jest reliktem i tak naprawdę nie ma znaczenia, co nawet sam wiele razy sprawdziłem, ale tym razem jest inaczej. O co tutaj chodzi???

Odpowiedz

9. Kaczy
1

2011-05-16 20:08:58

Regulamin jak dobra powieść - 26 stron.

Odpowiedz

8. ~QWERTY
1

2011-05-16 19:41:47

piorun: no właśnie, nie musi tak byc. Zabawa z kodami była bardzo ciekawa, mimo, że nie jestem abonentem Orange. Mam nadzieję, że ta loteria to nie będzie naciąganie ludzi na masę przychodzących SMS-ów o wysłanie kodu. Sorki, że tak negatywnie się wypowiadam o loteriach, ale mam wraz z rodziną uraz po loterii Gazety Lubuskiej - nawysyłali SMS-ów, a nic się nie wygrywa.

Odpowiedz

7. ~piorun
-1

2011-05-16 19:31:01

@QWERTY - nie musi tak być. Poczekajmy. Osobiście uważam, że Orange jest nauczony po ostatniej loterii. To wygląda na chęć rozdania biletów za podstawowe aktywności, które wykonuje user... Po kodach jestem dobrej myśli :)

Odpowiedz

6. ~QWERTY
1

2011-05-16 19:23:28

piorun (5): "Za każdy zakup otrzymuje się losy, które wezmą udział w loterii" - obecnie to jeszcze nic nie znaczy, ale nadal uważam, że to rozwinie się do tego, co napisałem w komentarzu nr.2. Zobacz także, że będzie to loteria, np. w lokalnej Gazecie Lubuskiej trzeba zarejestrowac kod (płatny - w Orange bezpłatny), jednak i loteria Gazety Lubuskiej i loteria Orange to będzie to samo, i jedni, i drudzy doją kasę z ludzi, a potem zasypują SMS-ami...

Odpowiedz

5. ~piorun
0

2011-05-16 19:08:57

QWERTY, z tego co tu jest napisane nie ma żadnych informacji o płatnych smsach. To, co masz zrobić to doładować konto, etc. Choć pewnie im wyższe doładowanie, tym więcej szans na bilet...

Odpowiedz

4. ~Abc
1

2011-05-16 19:06:10

Kody, teraz to... To chyba takie ciężkie działa wytoczone w czającą się juz "różową pantere" prawda?

Odpowiedz

3. ~ERyK
1

2011-05-16 19:01:14

@2- dokładnie

Odpowiedz

2. ~QWERTY
2

2011-05-16 18:43:17

Coś mi się wydaję, że to będzie coś w stylu tych loterii, typu "Jeśli chcesz coś tam wygra, wyślij SMS po xxx numer", a potem "Prawie ci się udało! Aby wygrac, wyślij SMS-a pod numer xxxx".

Odpowiedz