DAJ CYNK

Lista miast akcji "Simlock Game Over"

23.05.2005

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5427

Ważne 0

0

Akcja Heyah Simlock Game Over będzie trwała od 26. maja 2005 do 19. czerwca. Heyah będzie likwidowała SIMlocki w 14 miastach, w specjalnie przygotowanych miejscach (charakterystycznych namiotach - place i galerie handlowe w centrach miast).

Akcja Heyah Simlock Game Over będzie trwała od 26. maja 2005 do 19. czerwca. Heyah będzie likwidowała SIMlocki w 14 miastach, w specjalnie przygotowanych miejscach (charakterystycznych namiotach - place i galerie handlowe w centrach miast).

I etap - 26. - 29. maja "długi weekend"
Łódź
Zakopane
Sopot
Gdynia

II etap 2. - 5. czerwca
4 miejsca w Warszawie
Poznań

III etap 9. - 12. czerwca
Kraków
Wrocław
Szczecin
Olsztyn

IV etap 16. - 19. czerwca
Lublin
Bydgoszcz
Katowice
Rzeszów

Źródło tekstu: Heyah

Komentarze
Zaloguj się
7. ~studnia
0

2005-06-13 17:46:00

czemu was niema w chełmie bo chcem sciognac simlocka z V220 motorolki

Odpowiedz

6. ~polan
0

2005-05-23 23:32:31

na stronie heyah jest lista telefonów, którym będą zdejmować sim-lock''i

Odpowiedz

5. ~no name
0

2005-05-23 17:57:00

Do Bad Time: To dlaczego u mnie jest tak drogo? Chodzi o model SAGEM myX-1. Byłem w kilku komisach i serwisach telefonów komórkowych, a cena ta sama. Dobry kabel do mojego modelu na aukcji kosztuje tyle samo.

Odpowiedz

4. ~Bad Time
0

2005-05-23 15:33:00

Sorrka, zła wiadomka dla no name: jeden gościu może ściągnąc jednego locka za jednym podejściem. Jeżeli będą kolejki, to sorrka, wyjazd się nie kalkuluje. A poza ty no name: w każdym punkcie ściągnięcia simów locków zdejmą co hurtem z obniżką nawet do 70 proc. Zwłaszcza w mniejszych miastach... Więc siedź w domu, name no!

Odpowiedz

3. ~marcin
0

2005-05-23 15:24:00

a czy sciagniecie smilocka nie łamie prawa? ... skoro oni to robią na legalu, to dlaczego nie można tego robic przez allegro? ...

Odpowiedz

2. ~zrobert
0

2005-05-23 13:58:00

akcja pierwsza klasa, nikt jeszcze tego nie probowal:)

Odpowiedz

1. ~no name
0

2005-05-23 10:56:00

No to wsiadam w pociąg i jade do najbliższego miasta z tej listy. Napewno wyjdzie taniej niż w salonach EURO GSM, które za tę przyjemność biorą 30 zł. Bilet w obie strony wyniesie około 30 zł, a będę mógł zdjąć simlocka z kilku aparatów. Mogli by to zorganizować w salonach firmowych ERY.

Odpowiedz