DAJ CYNK

Linia cyfrowa ISDN tp - do 50 godzin bezpłatnych rozmów

06.08.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5

Ważne 0

0

Telekomunikacja Polska zaproponowała klientom korzystającym z linii cyfrowej ISDN nowe profile zawierające w abonamencie pulę bezpłatnych minut na połączenia lokalne i międzymiastowe.

Telekomunikacja Polska zaproponowała klientom korzystającym z linii cyfrowej ISDN nowe profile zawierające w abonamencie pulę bezpłatnych minut na połączenia lokalne i międzymiastowe. Z ISDN korzysta ok. 50 proc. klientów biznesowych TP. Nowe propozycje są przeznaczone zarówno dla mniejszych firm jak i dużych korporacji. W ofercie dostępu ISDN tp (2B+D) pojawił się nowy profil o nazwie profit z pulą 300 minut na połączenia lokalne i międzymiastowe w ramach abonamentu. Natomiast dostęp ISDN tp pro został rozszerzony o cztery nowe profile czyli: profit pro 15, profit pro 20, profit pro 25, profit pro 30. Każdy z nich zawiera od 1500 do 3000 minut na połączenia lokalne i międzymiastowe. Firmy, które korzystają z kilku dostępów ISDN tp i zamówią do nich nowe profile, mogą wykonywać połączenia lokalne lub międzymiastowe w ramach jednej, zsumowanej puli minut.

Profile profit i profit pro są rozliczane z dokładnością do sekundy, zgodnie z planem sekundowym tp biznes. Oprócz puli minut każdy profil zawiera w abonamencie dodatkowe usługi oraz numery MSN lub DDI.

Linia cyfrowa ISDN to nowoczesna usługa telekomunikacyjna. Umożliwia podłączenie wielu różnych urządzeń np. telefonów, faksów i komputerów. W zależności od rodzaju dostępu można wykorzystać od 2 do 30 urządzeń jednocześnie. ISDN pozwala też na przekaz obrazu i organizowanie wideokonferencji.

Źródło tekstu: TP SA

Komentarze
Zaloguj się