DAJ CYNK

Libicki: przejęcie Midasa najwcześniej w 2016 roku

14.11.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3267

Ważne 2

4

Naturalną konsekwencją wydaje się przejęcie Midasa, który ściśle współpracuje z Polkomtelem i Cyfrowym Polsatem - powiedział Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu.

Naturalną konsekwencją wydaje się przejęcie Midasa, który ściśle współpracuje z Polkomtelem i Cyfrowym Polsatem - powiedział Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu.

Przypomnijmy, że Midas poprzez swoje spółki zależne ma sieci HSPA+ na 900 MHz i LTE na 1800 MHz, za pośrednictwem których świadczy usługi komórkowe Polkomtelowi i Cyfrowemu Polsatowi.

Przejęcie nastąpi wtedy, kiedy nie będzie to miało wpływu na kowenanty, czyli najwcześniej w 2016 roku - dodał Libicki.

Zobacz: Cyfrowy Polsat przejmuje Polkomtel!

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~Seweryn
0

2013-11-19 09:05:34

Solorz-Żak konsekwentnie buduje swoją telekomunikacyjno-multimedialną potęgę - Grupa Cyfrowy Polsat. Plus, potem Midas. Korzyści odczują wszyscy. A klienci będą mogli się ciszyć bogactwem dobrej jakości usług.

Odpowiedz

0

2013-11-15 11:49:12

Polkomtel 66%, ING OFE 5%, Reszta 29%

Odpowiedz

0

2013-11-15 11:47:33

aaa

Odpowiedz

14. mi80
0

2013-11-14 22:42:28

A do kogo obecnie należy (formalnie) Midas?

Odpowiedz

13. ~pabloki
0

2013-11-14 15:56:20

jak już wszystkie czestotliwosci zostana ostatecznie rozdane wtedy nastapi przejecie midasa. Zadziwiające że co by grupa ZSZ nie robiła to sie zawsze udaje, a jeśli o czyms zapomniałem to poprawcie mnie.

Odpowiedz

12. WitekT
0

2013-11-14 15:42:05

Erisz: posypuję głowę popiołem! Już rozumiem o co Ci chodziło - to ewidentnie moje przejęzyczenie, a raczej przeklawiaturowienie. :-) Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione! :-)

Odpowiedz

11. ~Erisz
0

2013-11-14 15:06:50

@9 Witku, jeżeli już to "kowenanty" (ang. debt covenants), a nie "koNwenanty".

Odpowiedz

10. ~qwe
0

2013-11-14 15:06:21

Inwestorzy wyprzedają Cyfrowy Polsat po przejęciu Polkomtela

Odpowiedz

9. WitekT
0

2013-11-14 14:05:56

Eisz: nie przejęzyczył się i nie napisaliśmy źle. :-) Nie będziemy wymyślać koła na nowo, tylko stosować taką terminologię, która już się utarła.

Odpowiedz

8. ~qwe
0

2013-11-14 13:58:06

a cyfrowy polsat dzis niezle w dół po przejęciu plusa

Odpowiedz

6. ~Erisz
0

2013-11-14 13:27:03

@1, 3 Ciekawe, czy to Prezes się przejęzyczył, czy Tpolis źle napisało. Dla mnie to niepotrzebny anglicyzm.

Odpowiedz

5. ~mirekb
0

2013-11-14 11:53:37

niezly koles.czesto futurystycznie mowi ale dają rade

Odpowiedz

4. ~Hejter
0

2013-11-14 11:45:57

Czy to maturalne zdjęcie prezesa na głównej?

Odpowiedz

3. ~Nick
1

2013-11-14 11:42:56

Kowenanty mozna przetłumaczyć jako parametry finansowe, biznesowe narzucone przez instytucje udzielające kredytu danemu kredytobiorcy. Jeśli któryś z zapisanych wymogów zostanie złamany, instytucja kredytująca ma zapisane odpowiednie prawa w umowie kredytu np. spółka musiałby spłacić natychmiast część kredytu. Jest to rodzaj zabezpieczenia dla banku.

Odpowiedz

-1

2013-11-14 11:24:37

Jeszcze ma LTE2600, w województwie podkarpackim już świadczą usługi w tym paśmie w ramach jakiegoś unijnego projektu :)

Odpowiedz