DAJ CYNK

LG z GaduAir w Media Markt

12.08.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2346

Ważne 0

0

W sieci sklepów Media Markt w całej Polsce rozpoczęła się wspólna akcja GaduAir i LG, która potrwa do 23. sierpnia. Oprócz celów sprzedażowych, kampania Zestaw w dobrej cenie ma też na celu wzmocnienie świadomości marki GaduAir oraz LG wśród klientów sieci Media Markt.

W sieci sklepów Media Markt w całej Polsce rozpoczęła się wspólna akcja GaduAir i LG, która potrwa do 23. sierpnia. Oprócz celów sprzedażowych, kampania Zestaw w dobrej cenie ma też na celu wzmocnienie świadomości marki GaduAir oraz LG wśród klientów sieci Media Markt.

Zestaw w dobrej cenie zawiera telefon LG GT350 Town oraz starter GaduAir - cena zestawu to 549 zł.

Źródło tekstu: GaduAir

Komentarze
Zaloguj się
18. piwkopij
0

2010-08-19 14:16:07

Takie pytanko...czy ten LG Town GT350 jest bez simlocka?

Odpowiedz

17. ~...
0

2010-08-12 23:46:09

@16 Z jakiej się choinki urwałeś? Jak ktoś mówi alledrogo to myśli o znanym serwisie aukcyjnym- popularne i często stosowane określenie, które NIE ZAWIERA w sobie zadnego pejoratywnego wydźwięku w stosunku do samego serwisu, stanowi natomiast całkiem trafione określenie panującej na tam rzeczywistości.Bo oprócz całkiem atrakcyjnych ofert i prawdziwych okazji jest tam wiele ofert które są mało opłacalne mówiąc delikatnie.

Odpowiedz

16. ~
1

2010-08-12 23:12:39

@3 nie rznij glupa.... O to "alledrogo" mi chodzilo...

Odpowiedz

15. toczek
1

2010-08-12 16:40:24

Po przesiadce na Androida miałem wybór: SIM GaduAIR lub mBank. Padło na GaduAIR i nie narzekam. Fakt, wyłączają kartę po upływie terminu (raz mi się przytrafiło), włączenie trwało kilka godzin od doładowania (3-5). Pakiety nie najgorsze, taktowanie 1 KB. Mnie osobiście wkurza u nich takie plusowe podejście do promocji, więc z większości wogóle nie korzystam. A Media Markt, market jak wszystkie, świadomy klient kupi dobre towary w atrakcyjnej cenie, albo nie kupi nic. Pozostali może i będą się tłuc tymi torbami, ale to ich kasa i ich broszka.

Odpowiedz

13. ~matman
-1

2010-08-12 13:59:50

Potwierdzam że kasa potrafi zniknąć z konta gaduair. Mi zniknęło około 40 zł, ale na szczęście reklamacja była pozytywnie rozpatrzona i kasę oddali.

Odpowiedz

12. toms
0

2010-08-12 13:54:12

Na E160 G zarówno simplus jak i Gadu - Air mają identyczne prędkości. Sprawdziłem. Używam GA raczej jako data, rzadko voice, więc o znikaniu pieniędzy nic mi nie wiadomo. Ale przenosić numer do nich też bym się bał - kontakt z BOKiem to rozmowa z nowoprzyjętymi.

Odpowiedz

11. ~zzz
1

2010-08-12 13:48:21

do 10 - a ja nie potwierdzam - miałem Simplusa, mam GaduAir - różnicy (poza znacznie niższą ceną, oraz usługami dodanymi, np. VoIP (10gr za min na stacjonarne w PL z komórki np.)) nie widzę, zatem nie siej propagandy.

Odpowiedz

10. ~
-1

2010-08-12 13:39:43

#6 potwierdzam w simplusie net chodzi szybciej i stabilniej niż w GaduAir choć działają w tej samej sieci. Wystarczy zrobić test aby się przekonać. Można kupić kartę gaduair i simplusa i w tej samej lokalizacji i na tym samym modemie sprawdzić.

Odpowiedz

9. ~
0

2010-08-12 13:26:29

A ja nie polecam gaduair. BOK gorszy niż w Play, nic nie wiedza. Numer przenosiłem 32 dni, gdyby nie UKE dalej byłby przenoszony. Najgorsze jest jednak giniecie pieniedzy na koncie. Na reklamacje odpisuja że to niemożliwe. Biling na stronie internetowej nie pokazuje wszystkich połączeń jest niepełny. Przed wybraniem GaduAir radze poczytać liczne opinie negatywne na forach.

Odpowiedz

8. ~
1

2010-08-12 13:03:44

Doładowania są. Tylko część pracowników w sklepach nawet nie wie ze ma w sprzedaży doładowania gadu. Tylko patrzą się jak na wariata. I wmawiają ze nic takiego nie mają hehe. Już dwa razy miałem taka historie.

Odpowiedz

7. toms
1

2010-08-12 11:56:34

Posiadam Gadu-Air i nie miałem najmniejszych problemów z ponowną aktywacją karty po doładowaniu w sytuacji gdy uczyniłem to po przekroczeniu terminu ważności na wychodzące.Trwało to może z 15 minut. Zrywanie sesji to zamierzchła przeszłość, net śmiga bardzo dobrze, a taktowanie co 1 kB nie pozostawia wątpliwości, co do wyboru oferty. Jedyne co mogliby poprawić, to dostępność doładowań - ta sprawa nie wygląda najlepiej.

Odpowiedz

5. ~Aja
1

2010-08-12 11:39:29

Poczytajcie sobie zasady działania gadu air, ja przez nich dostałem białej gorączki, po ważności konta od razu wyłączają karte, nie ma tu połączeń przychodzących, a jak ją jednak się doładuje, włączenie karty trwa około 5 dni! Miałem tak sam, poza tym tani internet I fajna stawka 19gr do wszystkich. Pozdrawiam kupujących:)

Odpowiedz

4. ~deptak
1

2010-08-12 11:38:53

Zestaw może ludziom podpasować,nie jest w złej cenie. Jednak wzmocnienie marki Gadu Air w Media Markt nie jest zbyt dobre, bo młodzież nie jest ogólnie największą grupą odwiedzającą tego typu sklepy.

Odpowiedz

3. ~
1

2010-08-12 10:49:57

@2: nie wiem czego się czepiasz? przecież napisał że ceny podobne i tyle i że "może być" taka cena. Ceny niektórych nokii 1200 wynikały z faktu, że podobno jakaś seria produkowana w Niemczech umożliwiała przechwytywanie haseł potwierdzających do operacji bankowych. klientami była więc określona grupa :)

Odpowiedz