DAJ CYNK

LG: w tym roku 20 modeli telefonów z Androidem

10.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3028

Ważne 0

0

LG to obecnie trzeci największy na świecie producent telefonów komórkowych. Niestety pod względem smartfonów daleko mu do konkurencji. To jednak ma się zmienić - w tym roku doczekać mamy się aż 20 telefonów LG z Androidem na pokładzie.

LG to obecnie trzeci największy na świecie producent telefonów komórkowych. Niestety pod względem smartfonów daleko mu do konkurencji. To jednak ma się zmienić - w tym roku doczekać mamy się aż 20 telefonów LG z Androidem na pokładzie.

Do tej pory LG zapowiedział 5 telefonów z Androidem: LG GW620, LG Optimus GT540, LG Ally (dla sieci Verizon), LG Optimus Q LU2300 i LG SU2300.

HTC, Samsung i Motorola mają więcej modeli z Androidem niż LG, z czego przynajmniej jeden należy do klasy high-end jest przygotowany na rynki globalne. Po części z powodu spadku zysku w I kwartale (0,9%), a po części w wyniku realizacji planów rozwojowych, LG postanowił postawić na agresywną walkę i przedstawić aż 20 smartfonów z Androidem w tym roku.

O ile nie będzie to jedynie zdublowane konstrukcje o różnych nazwach w różnych regionach świata, rola LG na rynku smartfonów może wzrosnąć. Warto w tym miejscu przypomnieć, że obok Androida koreański producent interesuje się też Windows Phone 7 i jego prototypową Panterę można już było zobaczyć na konferencjach Microsoftu.

Źródło tekstu: Korea Times, Unvired View, wł

Komentarze
Zaloguj się
39. AFTER5
0

2010-06-11 01:38:22

;-)

Odpowiedz

38. ewqaewqa
0

2010-06-10 23:34:18

Bo zamiast wypisywać zabrałbyś się do rzeczy...:) Dobranoc

Odpowiedz

37. ~
0

2010-06-10 23:25:10

Yhym,no cóż...dobranoc.

Odpowiedz

36. ewqaewqa
0

2010-06-10 23:23:14

No widzę, ale to i tak bez sensu, nawet jeszcze bardziej:)

Odpowiedz

35. ~
0

2010-06-10 23:18:38

#33 to nie ja.

Odpowiedz

34. ewqaewqa
0

2010-06-10 23:10:59

Dobra, w takim razie nie gadam z Tobą, bo to nie ma sensu, powodzenia:P

Odpowiedz

33. ~
0

2010-06-10 23:06:22

Dobrze że ręce a nie spódniczka czy spodnie;-)/zagadywacz

Odpowiedz

32. ewqaewqa
0

2010-06-10 23:04:47

Ręce mi opadają normalnie... Heh

Odpowiedz

31. ~
0

2010-06-10 23:01:46

Postaram się więcej nie wkurzać:-)

Odpowiedz

30. ewqaewqa
0

2010-06-10 22:49:42

@29 zagadywacz;) Napisz w końcu maila, priva czy cokolwiek i przestań zaczepiać w komentarzach, bo to wkurzające, przestanę się odzywać:P

Odpowiedz

29. ~
0

2010-06-10 22:46:12

Ewa ten chce co Cie od jakiegoś czasu napastuje i molestuje;-)

Odpowiedz

28. ~
0

2010-06-10 21:56:50

16 skoro juz tam nie pracujesz to cie wywalili(kradziesz?) wiec ZAWSZE bedziesz negatywnie nastawiony na bylego pracodawce :P

Odpowiedz

27. ewqaewqa
0

2010-06-10 21:56:10

EsiuWWW Punkt G to nie jest słaby punkt, wręcz odwrotnie... :P A do LG mam jakiś uraz, kilka razy miałam styczność, np KU990i, dla mnie totalnie nieodpowiedni. A jak się człowiek zrazi to często rezygnuje i ciężko się przekonać.

Odpowiedz

26. ewqaewqa
0

2010-06-10 21:53:32

@24 A mogę wiedzieć, kto chce, bym je przybliżyła?:>

Odpowiedz

25. EsiuWWW
0

2010-06-10 21:50:51

@24 To ty nie wiesz?, wszystkie kobiety mają jeden wspólny, punkt G to się nazywa ;). Oczywiście to był taki mały żarcik jeżeli któraś z Pań poczuła się urażona to najmocniej i szczerze przepraszam. Co do tematu mam teraz Kp 500 i nie uważam żeby był jakiś tragiczny. Owszem jakość wykonania w stosunku do Nokii 6300 gorsza tam był metal tutaj plastik ale ogólnie jest ok. Zresztą dla mnie wszystko co jakościowo przewyższa dawne Siemensy jest oki.

Odpowiedz