DAJ CYNK

LG Swift dostępny na polskim rynku

20.05.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 47350

Ważne 0

0

LG wprowadził na polski rynek niewielki smartfon z systemem Google Android - LG GT540 Swift. W telefonie nie zabrakło radia FM i odtwarzacza plików wideo w standardach DivX i XviD, które powoli stają się standardem w telefonach z systemami Google'a.

LG wprowadził na polski rynek niewielki smartfon z systemem Google Android - LG GT540 Swift. W telefonie nie zabrakło radia FM i odtwarzacza plików wideo w standardach DivX i XviD, które powoli stają się standardem w telefonach z systemami Google'a.

GT540 ma 3-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości HVGA (320 x 480 pikseli). Jego panel dotykowy wykonany został w technologii oporowej. Urządzenie oferuje komplet popularnych standardów transmisji bezprzewodowej - w tym HSDPA do 7,2 Mb/s i WiFi. Znalazło się też miejsce dla aparatu fotograficznego 3 Mpix z autofokusem i funkcją nagrywania wideo w rozdzielczości VGA z prędkością 17 klatek na sekundę.

Telefon wyposażony jest w akumulator o pojemności 1500 mAh, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, funkcję Bluetooth 2.1, wspomaganą nawigację GPS, cyfrowy kompas, akcelerometr, czytnik kart pamięci microSDHC (do 32 GB) oraz cztery kompozycje ekranu głównego z możliwością personalizacji i rozszerzonymi powiadomieniami odbieranymi przy zablokowanym ekranie.

LG Swift dostępny jest w trzech kolorach: białym, różowym, czarnym i srebrnym. Sugerowana cena detaliczna telefonu to 899 złotych brutto.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: LG, wł

Komentarze
Zaloguj się
48. ~Agnieszka Pawlak
0

2011-07-10 22:36:21

Muszę przyznać, że telefon bardzo mi się spodobał. Jest lekki, cienki, a mimo to posiada duży 3-calowy dotykowy ekran oraz masę funkcji. Aparat może nie jest jakiś wyjątkowo dobry, ale nie jest też zły. Ogólnie z czystym sumieniem mogę polecić ten model każdemu, kto za niewielką cenę chciałby dostać naprawdę porządny telefon. Dodatki/gry/aplikacje/filmy można znaleźć już na polskim forum o LG Swift (link: www.lgforum.pl ). Dotyk w tym telefonie, to naprawdę fajna sprawa, a w tym przedziale cenowym jest to jedyny taki dotykowy telefon oparty na najlepszym mobilnym systemie - Androidzie.

Odpowiedz

47. ~Kris
0

2011-06-01 23:43:24

Witam, Pierwsze pol roku działa bez zarzutu. Miałem problemy z aktualizacją androida. Przebiegła bez zarzutu ale niestety nie udało się przywrócić kontaktów z kopi bezpieczeństwa. Posiadamy w pracy kilka modeli tego telefonu. Są używane w normalny sposób a pomimo tego ostatnio kolega zwrócił moją uwagę że pojawiła się u niego rysa na baterii. Dziś zdjąłem klapkę baterii i okazało się że u mnie też jest rysa (większa i w innym miejscu). Nie wiem czy to wpływa na pogorszenie pracy ale jest niepokojące bo klapka od beterii była zdjęta prze ze mnie tylko 3 razy od początku posiadania telefonu. Czy u was podobny problem występuje?

Odpowiedz

46. ~Jan
0

2011-05-12 18:05:41

Jestem posiadaczem telefonu Samsung Avila i mogę stwierdzić że LG Swift mu do pięt nie dorasta. Zwłaszcza jeśli chodzi o jakość połączeń, stabilność i szybkość działania telefonu. Do tego Samsung Avila jest o połowę tańszy. Android w wersji 2.1 na telefonie LG Swift ma problem z połączeniami w 3G więc nic na nim nie zrobicie. Ani zadzwonić, ani wysłać SMS-a się nie da. O internecie też możecie zapomnieć. W telefonie LG Swifit piszą że jest możliwość aktualizacji a ja wam powiem że to konieczność jeśli chcecie go jakoś w miarę użytkować. Podczas aktualizacji bardzo często zdarza się że telefon zostanie "uwalony" - tak o tym zjawisku piszą na farach tego telefonu. Oznacza to mniej więcej tyle że trzeba telefon oddać do serwisu gdzie serwisanci LG muszą wymienić płytę główną i wgrać nowego Androida. Jeśli macie źle wystawioną kartę gwarancyjną lub brak paragonu możecie o naprawie bezpłatnej zapomnieć.

Odpowiedz

45. ~nick
0

2011-03-19 15:54:48

Masz i znasz LG Swift ? Dołącz do ekipy forum na www.systemy-telefonow.pl !

Odpowiedz

44. ~nick
0

2011-03-18 10:28:07

Chcesz zostać moderatorem forum ? Zobacz www.systemy-telefonow.pl

Odpowiedz

43. ~ss
0

2011-02-20 23:20:41

*34 a co masz do noki cepie teraz modele noki sa leprze niz ten cepowaty twoj LG swift mialem kiedys LG 990i i to straszne ***

Odpowiedz

42. ~asia
0

2011-02-07 17:13:00

blagam pomozcie jak ustawic/zmienic JĘZYK w tym telefonie, ustawilam sobie rosyjski bo zle kliknelam i teraz nie umiem nic znalezc ;/

Odpowiedz

41. ~nnerd
0

2011-01-11 21:08:39

super telefon android po aktualizacji w wersji 2.1 i cena juz ponizej 300 pln na allegro

Odpowiedz

40. ~
0

2010-12-31 16:35:17

Po wgraniu 2.1 pliki ida przez BT.

Odpowiedz

39. ~Raven
0

2010-12-31 16:23:50

*38 wifi z bardzo ograniczonymi mozliwosciami( to pewnie wina starego androida wersja 1,6? w wersji 2,1 wifi jest juz w pelni uzyteczne)

Odpowiedz