DAJ CYNK

LG Swift 7 w ofercie sieci Play

17.01.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5270

Ważne 0

0

Od 18. stycznia w ofercie sieci Play dostępny będzie LG Swift 7 z systemem Windows Phone 7. Zmieniają się też ceny wybranych modeli telefonów.

Od 18. stycznia w ofercie sieci Play dostępny będzie LG Swift 7 z systemem Windows Phone 7. Zmieniają się też ceny wybranych modeli telefonów.


,br> Oprócz wprowadzenia LG E900 Swift 7 i zmian w cenach wybranych telefonów, Play zapowiedział, że od 31. stycznia zacznie wycofywać z oferty modele: Nokia N85, Nokia 8800 Carbon Arte, Nokia 8800 Gold Arte, Nokia 8800 Sapphire Arte, Sony Ericsson W350i, Sony Ericsson W980 oraz Samsung C270.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
15. ~Internet? Nie w Play!
0

2011-01-19 20:50:05

O ile teoretycznie można rozważyć zakup telefonu w Play (jak działa Play wiadomo ale wspomagają się zasięgiem Plusa więc teoretycznie do przyjęcia) to w przypadku telefonu wymagającego do korzystania z jego możliwości dostępu do internetu to NIGDY nie zdecydowałbym się na Play. Pomijąc już ''szybkość'' playowego internetu to czarne dziury bez zasięgu i dostępu do sieci zupełnie dyskwalifikują tego operatora. W przypadku Play mówienie o internecie MOBILNYM to nieporozumienie

Odpowiedz

14. ~3m
0

2011-01-18 07:12:13

Problem polega na tym, że kiedyś cena telefonu z pakietem internetowym była niższa od zwykłych taryf o 600 a nawet 700zł. Może nikt nie brał telfonó bez internetu? Teraz wydaje się, że różnica, np. w przypadku lp internet 69 jest sztywno ustawiona na 200zł. To już nawet w orange jest taniej:(

Odpowiedz

13. Darkeners
0

2011-01-18 00:20:17

Też to zauważyłem, ja w LongPlay Internet w zeszłym roku wziąłem HTC HD2 za 499zł przy abonamencie 90zł, kiedy w Erze przy abo 140zł proponowali mi ten tel za 1200zł... ostatnio niestety patrząc na Ceny Desire HD, HD7 i innych telefonów jakie trafiają do LPI z przykrością stwierdzam, że ceny już nie zachęcają jak przedtem, a część z mojej rodziny chciała przejść właśnie do Playa ze względu na tą atrakcyjną promocję.

Odpowiedz

12. ~...
0

2011-01-18 00:00:47

@11 Słuszna uwaga. Telefon wyceniony na kartę za 1499zł (dobra cena)kosztuje w lpSI69 699zł- nieciekawa cena szczególnie gdy się to zestawi z cenami poprzednich tel w tej ofercie.

Odpowiedz

11. ~3m
0

2011-01-17 23:45:58

To już chyba koniec atrakcyjnych cen telefonów w tatyfach long play internet:(

Odpowiedz

10. ~skalarek
0

2011-01-17 22:03:50

@9 może też jednak być odwrotnie: producentowi sprzedaje się słabo i zgodził się na duże rabaty przy sprzedaży licząc na reklamę i promocję operatora...

Odpowiedz

9. ~
0

2011-01-17 21:18:16

@8 sam fakt wprowadzenia go do oferty podstawowej i obnizki cen swiadczy o tym ze sprzedaje sie conajmniej niezle. Model sprzedazy na zyczenie jest bardzo wygodnym testem dla opa zeby testowac popyt na konkretne modele. Sprzedaje sie to zamawiam wiecej i do podstawowej oferty. Nie idzie to mam na stanie tylko mala ilosc sztuk.

Odpowiedz

8. AbrahaM
0

2011-01-17 20:51:12

ciekawe jak (dobrze, źle) to się będzie sprzedawać, zwłaszcza w świetle wcześniejszego newsa o niezadowoleniu LG z rozwoju sytuacji z telefonami na WindowsPhone 7..

Odpowiedz

2

2011-01-17 18:48:20

Chodziło mi HTC HD7, choć HTC HD2 chyba nawet jeszcze lepiej, bo można sobie wgrać na niego ROM androida, WP7 no i oczywiście podstawowy system też jest spoko :P

Odpowiedz

2

2011-01-17 18:47:00

Brzydki i drogi, już lepiej wziąsć HTC HD2 (choć o dziwo jest jeszcze droższy o ile pamiętam, nawet od lepszego pod względem specyfikacji HTC Desire HD)

Odpowiedz

5. ~nemo
2

2011-01-17 18:21:33

nie pierwszy. jest htc hd7

Odpowiedz

4. ~Kropek
2

2011-01-17 18:20:24

~nicram To nie zabawka jest nie dopracowana tylko system, póki co.

Odpowiedz

3. uzer
2

2011-01-17 18:15:52

Pierwszy smartfon z WP7 w Play.

Odpowiedz