DAJ CYNK

LG rozszerza ofertę o dwa nowe modele z serii G7

28.08.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2625

Ważne 6

0

Firma LG zaprezentowała dwie słabsze wersje smartfonu G7,w którym między innymi zastosowane zostały starsze chipsety: Snapdragon 835 i Snapdragon 821.Firma LG zaprezentowała dwie słabsze wersje smartfonu G7,w którym między innymi zastosowane zostały starsze chipsety: Snapdragon 835 i Snapdragon 821.

LG G7 One

Pierwszy z nowych smartfonów LG różni się od flagowego modelu LG G7 ThinQ przede wszystkim zastosowaniem starszego chipsetu, Snapdragona 835. Urządzenie wystąpi w jednej konfiguracji, z 4 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, rozszerzalnej o dodatkowe 512 GB przy użyciu karty pamięci microSD. Zainstalowany system operacyjny to czysty Android 8.1 Oreo z programu Android One, który wkrótce powinien zostać zaktualizowany do Androida Pie. Pozostałe parametry oraz wygląd są identyczne jak w topowym modelu.LG G7 One będzie dostępny w kolorze czarnym (New Aurora Black) i niebieskim (New Moroccan Blue).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu LG G7 One w katalogu.

LG G7 Fit

LG G7 Fit napędzany jest chipsetem Snapdragon 821, czyli tym samym, który znajduje się w ubiegłorocznym LG G6. Tu także, podobnie jak w wariancie One, dostaniemy 4 GB RAM-u i 32 GB przestrzeni na dane (jest też slot na karty pamięci microSD), ale na niektóre rynki trafi też wersja z 64 GB pamięci wewnętrznej (LG G7 Fit+). W G7 Fit zmieniony został tylny aparat fotograficzny. Zamiast podwójnego modułu z pozostałych modeli G7, tutaj jest aparat pojedynczy o rozdzielczości 16 Mpix z obiektywem f/2.2 76°.LG G7 One będzie dostępny w kolorze czarnym (New Aurora Black) i szarym (New Platinum Gray).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu LG G7 Fit w katalogu.

Ceny nowych modeli nie są jeszcze znane, ale powinny zostać podane jeszcze w tym tygodniu.

Zobacz: Test telefonu LG G7 ThinQ

Źródło tekstu: LG, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu