DAJ CYNK

LG prezentuje nową linię telefonów - Wink

03.08.2010

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

LG zaprezentował trzy telefony z nowej linii produktowej o nazwie Wink. Posiadają one ekrany dotykowe i skierowane są do młodego odbiorcy.

LG zaprezentował trzy telefony z nowej linii produktowej o nazwie Wink. Posiadają one ekrany dotykowe i skierowane są do młodego odbiorcy.

Model T300 Wink wyposażony został w ekran o przekątnej 2,4 cali i rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli). Wbudowany aparat pozwala na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 2 Mpx, które będzie można zapisać na karcie pamięci microSD.

Łączność ze światem zapewni technologia EDGE. Muzykę oraz radio FM z RDS (i funkcją nagrywania) będzie można odsłuchiwać za pomocą dowolnego zestawu słuchawkowego zakończonego gniazdem JACK 3,5 mm. Wszystkie te podstawowe dobra ważyć będą zaledwie 76 gramów.

T310 Wink Style posiada ekran o przekątnej 2,8 cali oraz aparat o rozdzielczości 2 Mpx. Transmisja danych w technologii EDGE, gniazdo JACK 3,5 oraz microSD, a także radio FM z RDS-em i 87 gramów wagi to wszystko, na co możemy liczyć w tym przypadku.


T320 Wink 3G obsłuży transmisję w technologii 3G oraz zaoferuje to samo, co siostrzane modele, czyli aparat o rozdzielczości 2 Mpx, gniazdo JACK 3,5 mm oraz radio FM z RDS-em. Nie zabraknie tutaj również gniazda microSD.

Obecnie brak jest bliższych informacji na temat szczegółowych parametrów każdego z modeli. Ich data premiery w Europie i na Bliskim Wschodzie została określona na połowę sierpnia.

Źródło tekstu: gsmarena

Komentarze
Zaloguj się