DAJ CYNK

LG PC Suite IV dostępny w Polsce

19.07.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9

Ważne 0

0

LG Electronics Polska udostępnił nowe oprogramowanie mobilnego LG PC Suite IV dla użytkowników telefonów komórkowych LG.

LG Electronics Polska udostępnił nowe oprogramowanie mobilnego LG PC Suite IV dla użytkowników telefonów komórkowych LG.

Użytkownicy telefonów LG otrzymują przyjazny interfejs graficzny, dzięki któremu mogą w nieskomplikowany sposób zarządzać kontaktami, grafiką i multimediami. Korzystając z LG PC Suite IV można w dowolnym momencie przesyłać zdjęcia, filmy i pliki muzyczne z telefonu na komputer i odwrotnie, oraz w nieograniczony sposób dzielić się nimi z przyjaciółmi i społecznością w Internecie.

LG PC Suite IV jest w pełni kompatybilna z wybranymi modelami telefonów LG. Dla poprawy wygody użytkowników, projektanci poprawili funkcjonalność dla terminarza spotkań, synchronizacji kontaktów i wiadomości tekstowych.

Aplikacja oferuje także możliwość transferu danych do nowego telefonu, jak i ich archiwizacji. Ponadto użytkownicy w dowolnej chwili mają możliwość zdalnej aktualizacji oprogramowania telefonu. Przy wykorzystaniu LG PC Suite IV każdy telefon LG może stać się zwykłym modemem.

Nowej wersji programu szukać trzeba na stronie producenta.

Źródło tekstu: LG

Komentarze
Zaloguj się