DAJ CYNK

LG otwiera w Polsce własne centrum serwisowe

26.09.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 21

Ważne 12

0

Firma LG Electronics otworzyła pierwsze w Polsce własne Centrum Serwisowe, w którym dokonywane będą naprawy wszystkich urządzeń marki.

Firma LG Electronics otworzyła pierwsze w Polsce własne Centrum Serwisowe, w którym dokonywane będą naprawy wszystkich urządzeń marki.

Obecnie działają blisko 183 Centra Serwisowe LG w 31 oddziałach LG Electronics na świecie, natomiast nowo otwarte Centrum w Warszawie przy ul. Marynarskiej 21 jest pierwszym tego typu punktem w Europie. Polska to dla LG Electronics strategiczny kraj w regionie, o czym świadczą zlokalizowane w Warszawie centrum R&D telefonów komórkowych, a także dwie fabryki LG.Otwierając własne Centrum Serwisowe, LG udowadnia, że ważna jest dla niego satysfakcja i zadowolenie klientów, także w fazie obsługi posprzedażowej. Klienci otrzymają tu nie tylko wsparcie techniczne, ale także będą mogli porozmawiać z ekspertami LG na temat nowych technologii oraz otrzymać porady i konsultacje w zakresie użytkowania sprzętów. To dla firmy także doskonała okazja do wysłuchania opinii swoich Klientów oraz poznania ich potrzeb.

Naprawy smartfonów będą odbywać się na miejscu bezpośrednio przy Kliencie, natomiast bardziej skomplikowane usługi serwisowe zostaną skrócone do niezbędnego minimum.

Poza stacjonarnym Centrum Serwisowym LG w Warszawie działa również serwis mobilny, dojeżdżający do domów klientów. Jest on dedykowany do naprawy sprzętów o większych gabarytach (m.in. pralek, lodówek oraz telewizorów powyżej 32 cali), których przewóz jest dość kłopotliwy.

Obecnie w całej Polsce działa 66 autoryzowanych centrów serwisowych LG specjalizujących się w naprawach RTV i AGD, w tym 13 zespołów serwisów mobilnych, dojeżdżających bezpośrednio do klientów.

Źródło tekstu: LG

Komentarze
Zaloguj się