DAJ CYNK

LG KC910 - nowe Viewty z 8 Mpix

01.07.2008

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7812

Ważne 0

0

Niebawem z Sony Ericssonem C905 posiadającym aparat 8 Mpix zmierzy się w fotograficznym wyścigu godny rywal - LG KC910. Oprócz niesamowitych zdjęć, telefon zaoferuje zupełnie nową jakość mobilnego wideo.

Niebawem z Sony Ericssonem C905 posiadającym aparat 8 Mpix zmierzy się w fotograficznym wyścigu godny rywal - LG KC910. Oprócz niesamowitych zdjęć, telefon zaoferuje zupełnie nową jakość mobilnego wideo.

W sieci ukazały się pierwsze, nieoficjalne informacje na temat nowego telefonu LG, który trafi na rynek w październiku. Telefon będzie posiadał modną obecnie "ajfonową" konstrukcję, w której wykorzystany zostanie dotykowy ekran o rozdzielczości WVGA (800 x 480 pikseli).

Jak podaje źródło, telefon będzie posiadał aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 Mpix, z autofokusem, lampą ksenonową, stabilizacja obrazu i funkcją rozpoznawania twarzy. Do tego dochodzi możliwość nagrywania wideo w panoramicznym formacie 720 x 480 pikseli przy 30 klatkach na sekundę.

Na potrzeby telefonu zaprojektowano zupełnie nowy interfejs użytkownika, znacznie poprawiony względem tego w LG KU990 Viewty. Telefon będzie miał grubość niespełna 14 mm. Dla podkreślenia klasy telefonu plastiki zamienione zostały na aluminium i hartowane szło.

Zdjęcia telefonu jeszcze nie trafiły do sieci.

Źródło tekstu: unwired view, mobilecowboys, wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~FAJNY
0

2011-01-21 21:47:45

Fajny ten telefon bardzo wygodny i głośny :) POLECAM

Odpowiedz

23. ~
0

2011-01-21 21:44:42

AFTER5 Ciekawe jaki telefon z 2mpx zrobi lepsze zdjecia niż telefon z 8 MPX !!! :P :O

Odpowiedz

21. ~Monos23
0

2008-07-15 00:05:43

Ciekawe czy bedzie mial system Google Android albo Symbian .

Odpowiedz

20. ~super
0

2008-07-07 12:58:40

Super telefonik się zapowiada jak zwykle Lg wprowadza ciekawe nowinki oby tylko cena była dobra to bedzie zawalisty telefonik

Odpowiedz

19. ~junior1988
0

2008-07-02 09:41:27

18: zależy co masz na myśli mówiąc cudowne zdjęcia.. i to ja nie rozumiem o co ci chodzi.

Odpowiedz

18. ~
0

2008-07-02 03:04:20

juni0r1988: ten sam fotograf wyczaruje cudowne zdjecie na kompaktowym cyfraku... i znowu roznica bedzie zatarta - wiec o co chodzi ? | dechomenon: wideo ma tylko +1/8 pikseli w stosunku do VGA, nie liczylbym na cuda. 720x480 to DVD w NTSC, juz wolalbym zobaczyc 1280x720, czyli powiedzmy przejsciowe HD.

Odpowiedz

17. ~
0

2008-07-02 03:02:14

7. ~r 2008-07-01 15:33 167.202.222.228 - krótko: BREDZISZ, albo prowokujesz, no matter. GŁÓWNIE od fotografującego, ale sprzęt typu komórka bez odpowiednich ustawień manualnych (i bez ZADNEJ jakosci, ale przecież mowię do laika albo trolla, więc o co chodzi ?) ograniczy i najlepszego fotografa. A urlop na krecie to miałeś ty albo twoi znajomi chyba wtedy, kiedy ci wyskoczył spod koca na łące, na której siedzisz tylko i pijesz piwo :) Mam tylko nadzieję, że nie uszkodziłeś zwierzaka butelką! :)

Odpowiedz

16. r
0

2008-07-01 21:19:54

#9: Pod pojęciem "wysokiej klasy lustrzanki" miał na myśli swojego Zenita :-D

Odpowiedz

15. r
0

2008-07-01 21:18:45

#12: może po to, by sobie wykadrować odpowiedni fragment zdjęcia?

Odpowiedz

14. MvT
0

2008-07-01 17:36:36

Tak, to już skądś znam. Kłótnia dzieci o to który jest lepszy (lepsiejszy): "Bo mój to ma 3.2Mpx!" "A mój 7!" A ja mam to w d...

Odpowiedz

13. ~dechomenon
0

2008-07-01 16:59:36

jedynie to wideo jest interaesujące, to 8mpx nie robi na mnie wrażenia...ale filmiki za to dają do myślenia

Odpowiedz

12. ~oli
0

2008-07-01 16:13:53

po co komu 8mpix w telefonie przy braku optyki i miniaturowej martycy, zdjęcia i tak będą do dupy i tak. Ale na pewno frajerów znajdą co to coś kupią, w wiekszości naiwne dzieciaki z wypchanym portfelem tatusia

Odpowiedz

11. MADMAX
0

2008-07-01 15:44:03

Jeśli to nie jakiś fake to jestem ciekaw czy faktycznie ujrzymy go jeszcze w tym roku. Co z KU990 po premierze KC910? Ceny powinny chyba polecieć ostro w dół - już teraz jak widzę można go dostać za ok 900zł a jeszcze niedawno stał po 1300-1500zł...

Odpowiedz

10. ~juni0r1988
0

2008-07-01 15:43:54

7 : nie pomyliłeś czasem lustra z lustrzanką? Hah śmiech na sali.Zgadzam się z tym, że niektóre telefony przy dobrym fotografie potrafią przebić NIEKTÓRE aparaty 3Mpx ale to rzadkość.

Odpowiedz