DAJ CYNK

LG GT350 - pierwszy model z nowej linii Town

04.06.2010

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6934

Ważne 0

0

LG zaprezentował pierwszy telefon z nowej linii Town o oznaczeniu GT350. Jest to urządzenie, które główny nacisk położy na wygodną obsługę sieci społecznościowych.

LG zaprezentował pierwszy telefon z nowej linii Town o oznaczeniu GT350. Jest to urządzenie, które główny nacisk kładzie na wygodną obsługę sieci społecznościowych.

LG Town GT350 posiadać będzie rezystancyjny ekran dotykowy o przekątnej 3 cali i rozdzielczości WQVGA (240 x 400 pikseli). Wbudowany aparat fotograficzny pozwoli na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 2 Mpix, które będzie można przesłać bezpośrednio do jednej z obsługiwanych sieci społecznościowych (m.in. Facebook i Twitter).

Łączność ze światem zapewni technologia EDGE, natomiast na bliższe odległości, z innymi urządzeniami - interfejs Bluetooth. Na pokładzie nie zabraknie również gniazda na karty pamięci microSD. Multimedialności dopełni sprzętowa klawiatura QWERTY.

Wszystko to pracować będzie pod kontrolą wewnętrznego systemu operacyjnego, który z wyglądu przypominać będzie interfejs S-Class, stosowany w innych modelach LG. Niestety, pełna jego funkcjonalność nie będzie dostępna, gdyż jest ona domeną tylko droższych modeli.

LG Town GT350 trafi na brytyjskie, niemieckie i włoskie półki sklepowe jeszcze w tym miesiącu, w kolejnych - na pozostałe rynki. Jego cena wciąż nie jest znana.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: lg, wł

Komentarze
Zaloguj się
26. ~anya94
0

2010-12-04 14:15:28

A ten telefon ma 3.2 mpix czy 2 bo różnie piszą??

Odpowiedz

25. ~annkoo
0

2010-11-15 20:29:34

Ja go kupiłam za 370 zł w RTV EURO AGD, telefon spełnia wszystkie moje oczekiwania. Klawiatura qwerty jest fantastyczna, bardzo wygodna. Pisanie na jakimkolwiek ekranie dotykowym po prostu mi przeszkadza, rozumiem że są ludzie którzy wolą taką opcję, ale nie ma powodu by od razu pisać że telefon to porażka - to tylko kwestia gustu. W razie czego klawiaturka na ekranie po zamknięciu qwerty też jest niezła. Wygląd to też sprawa wyboru - mi osobiście bardzo się podoba, mam wersję z błękitną klawiaturą i na moje jest śliczny. Bardzo podoba mi się sposób wyświetlania wiadomości SMS i odpowiadania na nie, wygodne, czytelne i szybkie. Ekran dotykowy ma ładne kolory, działa świetnie, bardzo podoba mi się forma menu. Bateria długo trzyma - non stop słucham na nim muzyki i nie boję się że za szybko mi się rozładuje. Podoba mi się też że wejście do słuchawek jest zwyczajne jak to do komputera, mogę podłączyć jakiekolwiek słuchawki. Dźwięki są ładne, głośne. Telefon byłby idealny gdyby miał wi-fi, mimo to nie dla internetu go kupowałam, bo nigdy nie miałam potrzeby by z tego korzystać, dlatego zupełnie mi to nie przeszkadza. Jak na swoją cenę, naprawdę duży + i niech go nie oceniają ludzie, którzy go na oczy nie widzieli, to naprawdę dobry i fajny telefonik.

Odpowiedz

24. ~Kaos
0

2010-10-21 20:46:47

dzis widzialem w aldim w berlinie - 89ojro

Odpowiedz

23. ~ja...
0

2010-10-08 19:47:08

a za ile?

Odpowiedz

22. ~monia
0

2010-10-03 11:29:59

kupulam ten telefon w mediamarkt tydzien temu. jestem zadowolona dobrze chodzi jest śliczniutki i ma fajne rzeczy

Odpowiedz

21. ~Kamil
0

2010-09-19 23:47:21

Kolega ktory pisal ze klawiatura dotylkowa jest the best itd. to chyba juz calkiem na glowe upadl. Teraz bez qwerty zyc sie nie da. ze wszystkich tele jakie mialem to wlasnie tele z qwerty byly najlepsze . Ekrany dotykowe to orazka! wszystko sie tnie bez zmian systemow i po jakims czasie sie psuje ;/

Odpowiedz

20. ~20
0

2010-06-07 12:53:26

@19: Zgadzam się z tobą

Odpowiedz

19. ~
0

2010-06-05 13:51:02

@14: MPix nie odpowiadają za jakość zdjęcia tylko za wielkość zdjęcia, za jakość zdjęcia odpowiada optyka+oprogramowanie

Odpowiedz

18. ~
0

2010-06-04 22:11:45

@17 - no więc właśnie, każdy bierze to co lubi, cieszę się że się rozumiemy...

Odpowiedz

17. ~
1

2010-06-04 17:45:40

@14 nie każdy lubi dotykowe telefony, każdy bierze to co lubi

Odpowiedz

16. PLAY
1

2010-06-04 16:42:31

Tzn: ma EDGE bo jest wszędzie , tylko chodzi mi o 3G/3,5G

Odpowiedz

15. PLAY
0

2010-06-04 16:35:28

12@ Nie każdy potrzebuje/ma zasieg EDGE.

Odpowiedz

14. ~
0

2010-06-04 16:28:04

@10 - ale teraz nie jest 6 lat temu, mamy 2010 rok - sprawdź w kalendarzu o ile wiesz co to jest - więc EDGE w dzisiejszych czasach, to taki przeżytek jak kareta wśród samochodów... co do klawiatury to widać nie wyraziłem się jasno, przeszkadza mi każda klawiatura sprzętowa, tylko dotykowy ekran - i wyświetlana na ekranie klawiatura mi odpowiada, bo na takiej się wygodnie pisze, a co do tego że nie ma przymusu korzystać, to przeszkadza mi sama jej obecność w telefonie - bo KAŻDY telefon ze sprzętową klawiaturą qwerty to wielki rozklekotany kloc, nie było od tego wyjątku w historii ludzkości, dla tego dla mnie telefon z klawiaturą, generalnie jakąkolwiek, ale przedewszystkim z wysuwaną - jest prrzekreślony na starcie. Co do optyki to oczywiście tutaj się zgadzam, ale poza optyką za jakość odpowiadają również Mpix, innymi słowy - nawet z najlepszą optyką 2 Mpix nie wystarczą na zrobienie dobrego zdjęcia, a sądząc po tym jak niskiej jakości jest wszystko inne w tym telefonie, to i optyka też pewnie odbiega in minus od standardów. Zgadzam się również z tym że to ma być tania masówka dla ludu...

Odpowiedz

13. Taurus
1

2010-06-04 11:33:11

@6 @8 Popieram,też uważam,że to chore.

Odpowiedz

12. ~wroc
-1

2010-06-04 11:06:07

Społecznościowy telefon i jedynie EDGE? To jakieś nieporozumienie!

Odpowiedz