DAJ CYNK

Letnia ProPozycja Idei

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1306

Od 5.07 do15.09.2004 r. (lub do wyczerpania oferty) w sieci Idea dostępna jest specjalna letnia edycja oferty lojalnościowej ProPozycja. Jeśli abonent Idei zdecyduje się na przedłużenie swojej umowy z siecią możesz skorzystać ze specjalnej oferty: zawierającej nowy telefon po bardzo atrakcyjnej cenie i bezpłatny pakiet usług. Razem z zakupem telefonu abonent Idei będzie mógł bezpłatnie wymienić kartę SIM na nowoczesną kartę SIMteligent (STK).

Od 5.07 do15.09.2004 r. (lub do wyczerpania oferty) w sieci Idea dostępna jest specjalna letnia edycja oferty lojalnościowej ProPozycja. Jeśli abonent Idei zdecyduje się na przedłużenie swojej umowy z siecią możesz skorzystać ze specjalnej oferty: zawierającej nowy telefon po bardzo atrakcyjnej cenie i bezpłatny pakiet usług. Razem z zakupem telefonu abonent Idei będzie mógł bezpłatnie wymienić kartę SIM na nowoczesną kartę SIMteligent (STK). Dodatkowo otrzyma od Idei bezpłatną usługę Sekunda Pro na okres 12 miesięcy, dzięki której obniży koszty połączeń oraz dodatkową kartę SIM w cenie 1 zł (bez VAT) - w ofertach prepaid w Idei (Idea POP, Idea dla Każdego), dzięki której jego stary telefon będzie mógł dalej służyć np. Bliskim, a on sam będzie mógł do nich dzwonić aż o 50% taniej! Wszelkich informacji dotyczących oferty Letniej ProPozycji udzielają konsultanci Idei pod numerem infolini Programu ProPozycja 0-501 400 400 oraz BOK Idei *22.

Letnia ProPozycja Idei to:

1. Lista aparatów dostępnych letniej ofercie ProPozycji w Idei (w cenach już od 1,22 zł z VAT):
* Samsung C 100
* Sony Ericsson T230 + aparat fotograficzny
* Alcatel OT 735
* Alcatel OT 332
* Alcatel OT 320
* Motorola C200
Za realizację oferty ProPozycja z telefonem abonent należący do Programu Profit otrzymuje 100 punktów Profit.

2. Bezpłatna usługa SekundaPro aż przez 12 miesięcy - od teraz każda Twoja rozmowa będzie rozliczana, co jedną sekundę już od pierwszej sekundy połączenia. Za piętnaście sekund Twojej rozmowy zapłacisz jak za piętnaście sekund rozmowy - dzięki tej usłudze obniży się wysokość Twoich rachunków za telefon.

3. Bezpłatna wymiana karty SIM na nową kartę SIMteligent (STK). Z kartą SIMteligent:
- Masz łatwy dostęp do serwisów informacyjnych Idea i serwisów lokalizacyjnych.
- Możesz sprawniej zarządzać swoją skrzynką e-mailową mBox, adresy emailowe znajomych zapiszesz bezpośrednio na karcie
- W łatwy sposób aktywujesz i modyfikujesz usługi, dzięki którym możesz obniżyć lub kontrolować Twoje rachunki.
- Twoja książka adresowa pomieści aż 250 kontaktów telefonicznych.

4. Dodatkowa karta SIM (POP, Idea dla Ciebie)- dzięki niej Twój stary telefon może służyć Twoim najbliższym, a połączenia realizowane przez Ciebie z tym numerem będą zawsze tańsze aż o 50%.
Oferta przeznaczona dla użytkowników planów taryfowych Nowa Idea Optima. Jeśli korzystasz z planów taryfowych Idea Optima 30 - 360 zapytaj sprzedawcy, lub konsultanta o Letnią ProPozycję dla Ciebie. Skorzystaj z letniej ProPozycji! Aby zrealizować ofertę przyjdź osobiście do punktu sprzedaży sieci Idea lub zadzwoń pod numer 501 400 400.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Idea

Przewiń w dół do następnego wpisu