DAJ CYNK

Lepszy kredyt w ofertach Orange na kartę

21.04.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6208

Ważne 0

0

Od 21. kwietnia zmieniają się zasady działania usługi Kredyt dostępnej we wszystkich ofertach Orange na kartę (w tym Zetafon).

Od 21. kwietnia zmieniają się zasady działania usługi Kredyt dostępnej we wszystkich ofertach Orange na kartę (w tym Zetafon).

Do tej pory każdy użytkownik z kwotą minimum 20 gr na koncie głównym (lub z zablokowanymi połączeniami wychodzącymi) mógł skorzystać z Kredytu, czyli doładowania w kwocie 1 zł na rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Kredyt był automatycznie zwracany wraz z najbliższym doładowaniem.

Teraz ogólne zasady nie zmieniają się, ale użytkownicy w zależności od stażu mogą otrzymać również większe kwoty kredytu (do 5 zł). Prosząc o złotówkę wystarczy SMS o treści KASA lub KREDYT na numer 880 lub wybranie krótkiego kodu: *110*01#. Jeśli staż w sieci przekracza 12 miesięcy, możemy wysłać kwotę pod numer 880 lub wybrać ją wprowadzając kod *110*01#.

Staż w sieci Orange Możliwa wysokość kredytu
do 12 mies. 1 zł
13 - 24 mies. 1 zł, 2 zł
25 - 36 mies. 1 zł, 2 zł, 3 zł
powyżej 36 mies. 1 zł, 2 zł, 3 zł, 5 zł

Zobacz: regulamin usługi promocyjnej Kredyt (plik .pdf; 61 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
26. ~
0

2010-05-31 09:11:28

@23 nie piernicz glupot. Jakbys przeczytal regulamin to wiedzial bys, ze srodki z kredytu automatycznie przepadaja po doladowaniu konta. Kiedy bylem w orange tez mialem podobna sytuacje, ale za drogim razem (z tym, ze konto doladowalem na drogi dzien) zabralo mi tylko ta 1zlotowke. Fajt, ze to bylo jakies 2-3 lata temu, ale zapis w regulaminie raczej sie nie zmienil.

Odpowiedz

25. tetris
0

2010-04-28 11:09:02

21. Choćby po to, żebyś miał z czego zadzwonić, jak Ci się nagle skończą środki na koncie. IMHO całkiem sensowne rozwiązanie.

Odpowiedz

24. ~
1

2010-04-24 06:58:00

Co to za idiotyczne zarzuty, że ludzie narzekają?? Narzekają, bo jest na co! Co to za chamskie teksty, że jak się wybrało dama sieć, to nie powinno się narzekać? Dokonaliśmy tego wyboru, ale po 1. wybór czasem jest między jednym złem a mniejszym złem, po 2. do tego czy to nasza wina, że polskie prawo pozwala operatorom okradać i naciągac ludzi? W pl rzecznik konsumenta to fikcją, a organizacje konsumenckie, to mafia biorąca łapówki. Każdy operator może mieć plusy i minusy, jednak nie może to mieć znamion poza prawem, czy wręcz znamion okradania ludzi. Operator tak ustawił swój regulamin, że klient jest nieomal osczony i płaci... nie za usługi, tylko za... luksus posiadania możliwości tej usługi. Co to też za chamskie argumenty, że normalny człowiek ma... zawsze doladowane konto, że zawsze ma konto aktywne, że najlepiej, jak się od razu wpłaci 200zł. Co to do cholery, knebel pod pretekstem, że głupi ludzie zawsze narzekają?? Bo mają powód do narzekań! Proszę odnosić się do merituum tego narzekania, czyli czy poszczególne zarzuty są zasadne, czy nie? Czy można nazwać te praktyki operatorów- balansowaniem na granicy prawa, czy wręcz złodziejstwem? Tak, można to zarzucić operatorowi? Przynajmniej niech ludzie będą mieli tego świadomość i może w końcu to się zmieni! PANTG

Odpowiedz

23. ~a
0

2010-04-23 23:57:18

@6.~J: @3: oprocentowanie dochodzi do 200 % zaciągniętego kredytu. zaciągnąłem kiedys kredyt 1 zł i nie wykorzystałem go. Tego samego dnia, czyli w okresie ważności tej złotówki doładowałem konto za 50 złotych. powiniemem mieć na koncie 51 złotych, a miałem 49. Nie dość, że nie wykorzystałem tej złotówki, to dodatkowo przy doładowaniu odjęło mi 1 złotych. Tyle właśnie kosztuje prestiż, a raczej pastisz prestiżu, albo prodiż. POTWIERDZAM:((( MIAŁEM IDENTYCZNĄ SYTUACJĘ.

Odpowiedz

22. jojo
0

2010-04-22 17:51:08

21 - Tobie być może nie potrzebna. Nie oceniaj innych według siebie. Właśnie po to, aby móc skorzystać z telefonu w tych "nienormalnych" wyjątkowych sytuacjach. Stan konta nie powinien oscylować w okolicach zera ale to, że komuś zdarzy się mieć "zero" na koncie nie oznacza jeszcze, że "nienormalnie" korzysta z telefonu.

Odpowiedz

21. ~
0

2010-04-22 17:41:11

A po co to komu? Żeby normalnie korzystać z telefonu stan konta nigdy nie powinien oscylowac koło zera :-)

Odpowiedz

20. ~...
0

2010-04-22 11:24:20

Nie rozumiem skąd to narzekanie. Skoro ktoś korzysta z Orange tzn, że dobrowolnie zgodził się na warunki opisane w regulaminie. No chyba, że ktoś nie przeczytał w ogóle regulaminu, to już jego problem. Jestem świadomy w co "się wpakowałem" i wiem, że od tego terminu mamy 5 dni na doładowanie konta w celu odzyskania "przepadłych" środków.

Odpowiedz

19. toms
0

2010-04-21 23:02:44

@18-kredyt i ważność konta dotyczy tego samego,czyli KASY.To,że Tobie nigdy nie zabrano kasy z konta,nie znaczy,że inni nie mają tego problemu.Nie każdy musi dzwonić tyle co Ty.Tak samo nie każdy musi być w Orange.Ale swoje zdanie może mieć.

Odpowiedz

18. ~u
0

2010-04-21 22:15:47

Ludzie, ale co ma piernik do wiatraka? Topic jest o usłudze Kredyt a nie o ważności konta. Poza tym ja raz doładowałem dwusetką i miałem konto ważne prawie rok... Przecież i tak się dzwoni i tak się rozmawia, więc o co chodzi z tym kontem? Ja aktywnie korzystam z telefonu i Orendż mi nigdy żadnej kasy nie zabrał.

Odpowiedz

17. ~zazas
0

2010-04-21 22:12:37

Dawano porzuciłem orange m.in z powodu kradzieży środków z konta i dziwię się ze tyle ludzi w tym tkwi... po co mam kalkulować za ile i co ile doładowywać.. porażka...

Odpowiedz

16. ~zazas
0

2010-04-21 22:09:55

Kradzież środków po "wygaśnięciu" ważności konta POWINNA BYĆ KARALNA!!!

Odpowiedz

15. toms
0

2010-04-21 21:54:40

Fajna sprawa,jeśli trzeba awaryjnie zadzwonić,a skończyły się środki.Szkoda,że W3 nie robi NIC z ważnością konta na wychodzące.Jak korzystałem z ich usług,to raczej miałem problem z nadmiarem kasy niż z jej brakiem i zawsze mnie wkurzała konieczność doładowywania konta,pomimo sporych niekiedy niewykorzystanych środków.Dlatego między innymi zmieniłem operatora.Teraz mam święty spokój.

Odpowiedz

14. ~u
0

2010-04-21 21:29:52

@11. SMS pod 130?

Odpowiedz

13. ~użytkownick
0

2010-04-21 21:28:18

@10. Lepiej bym tego nie napisał. Ale taka już chyba nasza narodowa cecha, że musimy ciągle krytykować. Orange zrobił fajną usługę. Ja jestem w sieci akurat dwa lata i z takiego nowego Kredytu chętnie skorzystam. @6 - chyba nie do końca rozumiesz na czym polega Kredyt, czytaj uważnie :)

Odpowiedz

12. ~BartKo
0

2010-04-21 21:16:09

jak sprawdzić ile sie jest w orange??

Odpowiedz