DAJ CYNK

Lekkie minuty i SMS-y w ofertach prepaid sieci Orange

29.04.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6850

Ważne 0

0

Użytkownicy ofert na kartę sieci Orange mogą od dziś korzystać z dwóch nowych promocji obniżających koszty połączeń i SMS-ów: Lekka Minuta i Lekki SMS.

Użytkownicy ofert na kartę sieci Orange mogą od dziś korzystać z dwóch nowych promocji obniżających koszty połączeń i SMS-ów: Lekka Minuta i Lekki SMS.

Lekka Minuta obniża w trakcie trwania połączenia stawkę za minutę połączenia do wszystkich sieci. Po osiągnięciu poziomu minimum (różny w zależności od taryfy), taryfikacja zaczyna się od nowa, od stawki bazowej. Lekki SMS - obniża natomiast stawkę za SMS-a do wszystkich sieci. Każda kolejna wiadomość wysłana w danym dniu kosztuje coraz mniej.

Gdy stawka za SMS-a osiągnie poziom 1 gr, taryfikacja zaczyna się od nowa, czyli od stawki bazowej danej taryfy. Szczegóły w tabeli:

Usługa

Lekka Minuta

Lekki SMS

Dostępna w taryfach: Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go Orange One, Orange POP
Połączenia/SMS-y Połączenia do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne SMS-y do wszystkich sieci
Kod aktywacyjny *110*68# *110*69#
Koszt włączenia 5 zł bezpłatnie do 31. maja

Obie usługi łączą się ze wszystkimi pakietami i usługami w wymienionych taryfach (z wyjątkiem POPZony w Orange POP) i są ważne przez 30 dni od momentu aktywacji.

[Aktualizacja]
Szczegóły promocji podaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
55. ~Aisha
0

2011-06-17 13:03:17

Witam. Według mnie lepiej kupić pakiet MULTIpop za sześć złotych i mieć 600 sms''ów wymiennych na 30 minut (do Orange i na stacjonarne) oraz na ponad sto mms''ów. Złotówka więcej - a ma się pewność, że za sms w takim pakiecie zapłaci się jeden grosz, a za minutę - dwadzieścia groszy. Mam wrażenie, że ten kto wymyśla promocje typu: lekki sms, lekka minuta, ufomesy - ma w sobie ''''niezłą'' cwaność. Mam nadzieję, że niezbyt dużo ludzi dało się nabrać na te chwyty promocyjne, które przecież mają za zadanie wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy od ludzi - kosztem ich nie tylko portfela, ale wręcz naiwności. Pozdrawiam sumienie - tego, kto to wymyślił oraz sumienia wszystkich ludzi związanych z tymi promocjami.

Odpowiedz

54. ~
0

2011-05-04 19:25:41

@53. Przeniesienie numeru od lipca 2009 roku jest darmowe.

Odpowiedz

53. ~tomas
0

2011-05-04 19:09:31

Ile kosztuje przeniesienie numeru o Orange na karte do innego opertaora?

Odpowiedz

52. DanielR
0

2011-05-02 23:13:24

pablo_79, tak to jeden z lepszych pakietów Heyah. Jednak nie odpowiedziałeś na moje pytanie, które zadałem Ci pod wiadomością o Zbieraj Minuty. Zresztą pisaliśmy ze sobą o tym już nie raz. Wiesz dobrze pablo, że (niestety) w przypadku "innych" niż Fresh pre-paidów, należy także uwzględnić koszt miesięcznego utrzymania numeru. Pakiet 1000 SMS-ów nie jest oderwany od reszty oferty. Sam w sobie jet OK, tylko nie uzyskasz takiej stawki bez: minimalnego, regularnego doładowania miesięcznego za 20 zł, za 50 zł (16,66 zł / m-c), lub skorzystania z Podwójnego Doładowania, które to jest dobrym rozwiązaniem dla osób dość intensywnie i regularnie korzystających z telefonu. Fresh różni właśnie to, że gdy chcę tylko SMS-y, płacę 6 zł, ewentualnie ładuję określoną kwotą i mam je przez określoną ilość dni, wtedy gdy są mi potrzebne (np. przez 5, czy 10 dni). Kiedy indziej znów chcę minuty na stacjonarne / w sieci - 5 zł, 10 zł, do wszystkich sieci - 10 zł, 15 zł, itp, itd. Ne zrobisz tego gdzie indziej. No może w Gadu Air. A mnie właśnie na takim sposobie korzystania z komórki zależy. A, że ja akurat się w takich kwotach w zupełności mieszczę, pewnie jestem "dusigroszem"... ;-)

Odpowiedz

51. pablo_79
0

2011-05-02 22:34:29

@48, w Heyah za 9zł jest pakiet 1000 smsów do wszystkich sieci ważny 30dni. Ciekawi mnie jak będą kształtować się stawki za połączenia. Promocje podwójnych doładowań w Heyah i TT obniżają koszty połączeń do 50%. W Orange na pewno nie będzie tak prosto i tak dużych zniżek.

Odpowiedz

50. DanielR
0

2011-05-02 20:21:24

google (29), skoro Ty nie widzisz różnicy, to poco w ogóle się udzielasz? Ja widzę taką, że łatwiej wydać mi prawie 900 SMS-ów w miesiąc niż 1000 przez mniej niż połowę tego okresu. ;-)

Odpowiedz

49. ~google
0

2011-05-02 15:22:45

@48 różnica jest taka że pewnie wiecej wydajesz na piwo albo fajki albo inne przyjemności nie zastanawiając się czy jest taniej czy nie. Widzisz różnicę bo ja nie :) Miłego "długiego weekendu" :))

Odpowiedz

48. DanielR
0

2011-05-01 11:54:12

google (44,45), 46, to g....o prawda. Odróżniasz bonus za doładowanie (gdzie 10 zł zostaje do wykorzystania dalej na wszystkie usługi przez rok), z zapłaceniem 10 zł za pakiet, gdzie wydajesz te 10 zł? Jeżeli zależy Ci tylko na SMS-ach to w Play Fresh za 10 zł (w tym po zmianie profilu tylko 6 zł wydane na pakiet SMS-ów) dostaniesz 894 SMS-y w do wszystkich sieci, na 30 dni.

Odpowiedz

47. ~
0

2011-05-01 11:21:11

44 45 a tu ze w orange masz 5dni na wykorzystanie tych smsów

Odpowiedz

46. ~
-1

2011-05-01 10:41:53

44,45, to prawda play ostatnio odstaje od orange. Wezmy np te kody, fajna promo a play spi. Jak tak dalej bedzie to wracam do orange

Odpowiedz

45. ~google
-2

2011-05-01 09:24:47

doladowanie 10 zł w PF = 250 sms do wszystkich na 10 dni 10 zł w orange 1000 sms do wszystkich na 14 dni I gdzie tu ta rewelacja w PF?

Odpowiedz

44. ~google
-2

2011-05-01 09:23:43

doladowanie 10 zł w PF = 250 sms do wszystkich na 10 dni 10 zł 1000 sms do wszystkich na 14 dni I gdzie tu ta rewelacja w PF?

Odpowiedz

42. ~
0

2011-04-30 17:51:31

co wydają więcej niż 17zł

Odpowiedz

41. ~
0

2011-04-30 17:48:43

Przecieki przeciekami a tak mi się przypomina że inteligo miało wystartować, stawki były nawet podane i nic nie widzę a minęło już parę miesięcy. W sumie od momentu pierwszych zapowiedzi startu inteligo mineły już 4 lata. Jeśli chodzi o orange to obawiam się że może dojść do zamachu na usługe minuty za minuty i mogą dać coś wzamian ale czy lepszego? Lekkie minuty i smsy jeśli mają maleć stopniowo o 1gr to będzie to oznaczało że w najlepszym wypadku wszystko będzie za pół ceny. Orange daje póki co nie mało ale tym co wydają 17zł na miesiąc.

Odpowiedz

40. ~
0

2011-04-30 09:01:18

Stawka za minutę maleje o 10gr, więc ta promocja ma sens. Gorzej w wersji sms, bo tu totalnie sensu nie ma przy obniżce 1gr i opłacie 5zł :)

Odpowiedz