DAJ CYNK

Lebara Mobile kończy działalność w Polsce

16.12.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 26920

Ważne 20

7

Lebara Mobile kończy działalność w Polsce jako MVNO. Usługi będą działać do końca marca 2015 roku - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Lebara Mobile kończy działalność w Polsce jako MVNO. Usługi będą działać do końca marca 2015 roku - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Przypomnijmy, że Lebara wystartowała jako MVNO w Polkomtelu prawie dokładnie rok temu. W tym czasie, oprócz oferty prepaid, pojawiły się także pakiety mix (odnawialne co 30 dni).

Zobacz: Lebara Mobile wystartowała z polską ofertą.

Lebara Mobile to oferta dla osób korzystających z międzynarodowych połączeń, tzw. etniczny MVNO. Oferta tego operatora jest bardzo podobna do Lyca Mobile, która także w Polsce działa w modelu MVNO w sieci Polkomtela.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
91. WitekT
0

2015-07-01 14:09:49

blue: bez rejestracji nie przeniesiesz.

Odpowiedz

90. ~blue
0

2015-07-01 14:05:22

Witam a co w monecie jak nie zarejestrowałem numeru a teraz chce go przenieść do innej siec ??

Odpowiedz

89. ~Spajro
1

2014-12-24 10:09:17

Przestańcie proszę karmić tego fatalnego trolla :) Jak mu ludzie przestaną odpisywać to komentarze ustaną.Co do samej Lebary to mam neutralny stosunek, korzystać nie korzystałem, jak za granicą ewentualnie coś dzwonie to te pare złotych więcej do abo mogę dać.

Odpowiedz

88. wlo
-2

2014-12-20 11:39:59

86 - pewnie koniec tej promocji z roamingiem po 19 groszy, o czym ktoś tu pisał?

Odpowiedz

87. ~pabloki
2

2014-12-19 23:45:05

wlo takie przesłanie do Cb w kwestii lebara i nie tylko

Odpowiedz

86. ~
1

2014-12-19 23:26:29

Do wlo. Dla mnie koncem lebara.pl byl dzien 20.11.2014 zgadnij dlaczego?

Odpowiedz

85. ~pabloki
2

2014-12-19 23:08:43

83,84 wymagasz wielu komentarzy i płaczu po operatorze z malutką liczbą klientów? teraz odgarnij z tej garstki klientów którzy czytaja telepolis. Co zostalo? Prawie nic. Weż przestań bo są jakieś granice trollowania.

Odpowiedz

84. wlo
-2

2014-12-19 21:27:47

Szybko się pogodziliście ze "stratą" ;-)

Odpowiedz

83. wlo
-2

2014-12-19 21:23:51

slawekt - dlatego dziwi mnie brak płaczu ;-)

Odpowiedz

82. slawekt
2

2014-12-19 21:04:36

@81 A Ty znowu o niczym... Nie potrafisz jak widać przyjąć do wiadomości, że Lebara jest//była ofertą dla konkretnej grupy odbiorców. Jak widać zbyt dobrą (taryfa 19 gr w UE), aby się opłacać operatorowi. Lebara, czy Lycamobile to nie Plus, który ma doskonałą ofertę strzyżenia każdego klienta w każdym segmencie rynku. Zwłaszcza na połączeniach międzynarodowych Twoja ukochana sieć daje z siebie wszystko :-) Ale Ty z takich połączeń nie korzystasz, stąd Twój kompletny brak znajomości tematu.

Odpowiedz

81. wlo
-2

2014-12-19 20:47:49

80 - no dla tego chciałbym się dowiedzieć co stracicie z wycofaniem się operatora... Wygląda na to, ze niewiele, skoro dwa dni news cieszył się zainteresowaniem komentatorów tylko ;-)

Odpowiedz

80. slawekt
2

2014-12-19 20:43:46

@79 Tylko tyle masz do napisania? Nic ciekawszego nie możesz wymyślić? A co do płaczu to dopiero on się zacznie :-( Dla tych którzy często poruszali się po UE, oferta Lebary była bardzo dobra. Sam korzystałem z tej karty zarówno do internetu, jak i do rozmów międzynarodowych. A wychodzące w UE w roamingu za 19 groszy - dla mnie super. Jak ostatnio pogorszyli ofertę, to jeszcze cały czas są dostępne pakiety Mix = rozmowy międzynarodowe do 39 krajów + po Polsce za 10 gr/minutę (w pakiecie). Też nieźle :-) Ale Ty nie używasz Lebary, tylko "komentujesz" coś o czym nie masz żadnego pojęcia.

Odpowiedz

79. wlo
-2

2014-12-19 09:00:06

I już płacz po takim dobrym MVNO się skończył?

Odpowiedz

78. piq
0

2014-12-17 14:51:21

@73: Zaloguj się na stronę Lebara i sprawdź dokładnie dane czy są zgodne z danymi podanymi we wniosku u nowego operatora :)

Odpowiedz