DAJ CYNK

Laptop i netbook z "blueconnect" z nocnym transferem

10.11.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7298

Ważne 0

0

Wkrótce w ofercie blueconnect pojawi się laptop i netbook, wraz z pakietem 2 tys. SMS-ów i darmową usługą nocnego transferu, która nie pomniejsza miesięcznego limitu - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Wkrótce w ofercie blueconnect pojawi się laptop i netbook, wraz z pakietem 2 tys. SMS-ów i darmową usługą nocnego transferu, która nie pomniejsza miesięcznego limitu - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Promowanym laptopem w nowej ofercie będzie Samsung RV510 (Dual Core T4500 2,3 GHz, 3 GB RAM, HDD 320 GB, matryca 15,6 cala 1366 x 768 pikseli, WiFi n, Windows 7 Home Premium 64bit).

Abonament

Limit

Cena laptopa (3 lata)

99 zł

3 GB

199 zł

119 zł

5 GB

1 zł

139 zł

8 GB

199 zł

40 GB


Promowanym netbookiem w nowej ofercie będzie Samsung N150 (Atom N450 1,6 GHz, 1 GB RAM, HDD 250 GB, matryca 10,1 cala 1024 x 600 pikseli, WiFi n, Bluetooth 3.0, Windows 7 Starter).

Abonament

Limit

Cena netbooka (3 lata)

79 zł

3 GB

199 zł

99 zł

5 GB

1 zł

119 zł

8 GB

179 zł

40 GB

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
38. ~Sage
0

2011-02-16 16:43:46

Oooo, Adaś!!! Tu też sprzedajesz...? :D

Odpowiedz

37. ~
0

2010-11-24 22:28:43

miałem z 10 lat temu ryczałt internetowy w nocy. Można w odpowiednim programie ustawic co ma sciagnąc i kiedy sie wyłączyc. Tylko tam gdzie jest szybki mobilny internet to pewnie jest też 10 razy szybszy stacjonarny.

Odpowiedz

36. ~qwert
0

2010-11-24 22:09:14

niech zrobią free powiedzmy od 20 do 6 to ok, a sama noc to bez sensu, bo wtedy i tak komp wyłączony... :P

Odpowiedz

35. ~PiTT
0

2010-11-20 13:42:23

Szkoda tylko, że to wersja A02 czyli z grafiką GMA4500, która na obecne czasy jest baaaardzo archaiczna

Odpowiedz

34. ernov
0

2010-11-15 09:03:00

99zł*36m-cy = 3564+200 zł za laptopa. Panie, za tę cenę to ja mam wymarzonego, wypasionego laptopa i jeszcze zostaje na rok nielimitowanej kablówki z netem. A nie to co mi łaskawie dadzą na te abonamentowe raty - jakiegoś grata, który nie sprzedaje się w inny sposób. Tego laptopa RV510 można kupić za gotówkę 2000zł, zostaje 1700 zł. 1700/24=70zł - za tę cenę można mieć porządny pakiet danych przez dwa lata w jednej z sieci. W Orange za 59 zł jest 4GB, w IPlusie podobnie, w Cyfrowym Polsacie za 69 zł 30GB (5GB dzień i 25GB noc). Przekalkulujcie sami czy warto brać net z laptopem.

Odpowiedz

33. ~chilly
0

2010-11-14 17:49:01

Jak ktoś nie ma umowy o pracę, tylko na zlecenie, to wiadomo, że rat nie dostanie, w większości studenci tak dorabiają, a wiadomo jak cienko jest z oszczędzaniem na komputer. Lepiej namówić rodzica z komórką w Erze, to się wszystko rozłoży w czasie. Tak samo jak poprzednik: punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia:)

Odpowiedz

32. ~Adaś
0

2010-11-13 22:14:59

Zależy jak kto do tego podchodzi. Wg mnie do korzystania w podróżach i awaryjnie mieć internet do dobra rzecz, nawet na te 3 lata. Kolejny plus to taki że no nie trzeba mieć niczego w sumie tylko te 200zł na zakup i tyle. Wszystko później wliczone w cenę abonamentu. No i tak jak już pisano abonenci mają zniżkę jeszcze 10zł. Więc też nieźle.

Odpowiedz

31. marshmellow
0

2010-11-13 12:52:23

@29 od czego są google? http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/ultr a-mobile-pc/rv-series/NP-RV510-S01PL/index.idx?pagetype=prd_deta il&tab=specification wg. mnie ważniejszy jest procesor, żadne tam AMD, teraz przynajmniej dual core zwłaszcza pod windows7.

Odpowiedz

30. thonka
0

2010-11-12 20:44:43

zaplacilbym wiecej za sprzet, ale przy umowie maks. 24 miesieczniej, a tak to bez sensu... n150 w tej konfiguracji mozna dostac za ok. 1050zl, a cala umowa wychodzi za ok. 3050zl, to mamy abonament z 3GB za ok. 55zl 2gb wiecej to juz 15zl miesiecznie doplaty. choc i tak taniej niz z orange, gdzie nizsze ceny sa dopiero od abonamentow za 99zl... mimo wszystko 36 miesiecy to stanowczo za duzo.

Odpowiedz

29. banan777666
0

2010-11-12 15:44:02

poprosił bym o dane nt grafiki w laptopie.

Odpowiedz

28. ~chilly
0

2010-11-12 11:46:32

@25 @27 no właśnie to jest duży plus dla stałych klientów, co do kupienia laptopa czy netbooka zawsze chyba bardziej opłaca się kupić w sklepie za gotówkę, ale kasę trzeba mieć od razu. A w ofertach opów te ceny są rozłożone, więc to chyba zależy ile kto ma w kieszeni.

Odpowiedz

27. ~Dematerializator
0

2010-11-12 10:42:10

Dla abonentow ery bedzie lap za 1 zl i abo 89

Odpowiedz

26. ~mirekb
0

2010-11-12 10:17:58

36 mies..makabra.malego acera kupilem za tysiaka,net wezme sobie sam sim iplus na 12mies za 45zl 3gb i bezlik gb.taniej nie bedzie u zadnego opa z lapkiem

Odpowiedz

25. ~mar
0

2010-11-11 22:00:13

fajno jak ktoś ma telefon na abonament w Erze. Wtedy abonament za bc z laptopem nie 99 zł tylko 89zł w Super Zestawie, laptop nie 199 zł tylko 1zł (promocja tańsze urządzenia i telefony dla klientów era). 3GB limitu to około 49 zł (w zwyklym bc abonament 39 zł - 2gb i abonament 59 - 4gb limitu, wiec 3gb tak według średniej). Cena Laptopa 1441 zł (36m-cy x 40 zł) wiec uważam że warto rzucić okiem, bo mamy usługe z urządzeniem i modemem usb bez simlocka.

Odpowiedz