DAJ CYNK

Laptop Della z LTE w ofercie Plusa

17.12.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4676

Ważne 1

0

W ofercie Plusa pojawił się pierwszy laptop z wbudowanym modemem LTE pozwalającym na transmisje danych do 100 Mb/s.

W ofercie Plusa pojawił się pierwszy laptop z wbudowanym modemem LTE pozwalającym na transmisje danych do 100 Mb/s.

Laptop Dell Vostro 3460 wyposażony jest w procesor Intel Core i5, 6 GB RAM, dysk 500 GB, Bluetooth 4.0 oraz system Windows 7 Professional.

Laptop Dell Vostro 3460 dostępny jest w promocji Internet z laptopem Dell, przy wyborze taryfy intensywnej lub bardzo intensywnej i podpisaniu umowy na 36 miesięcy. Znajduje się on w ofercie dla klientów indywidualnych i biznesowych, zarówno nowych jak i przedłużających mających, ale posiadających już abonament w sieci Plus. Cena laptopa wynosi odpowiednio 799 i 1 zł brutto.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
11. ~ADAM
1

2012-12-18 09:38:28

Mieliśmy w firmie tego laptopa (2 szt.) - generalnie porażka. To bardzo zawody model i co z tego że jest NBD jak traciliśmy zapisane w nich dane. Nie polecam.

Odpowiedz

10. ~wew
1

2012-12-18 09:01:05

Heh i ekperci telepolis ocenili Delle z serii Vostro jako stary złom :) Da sie? Da sie ...

Odpowiedz

9. ~
1

2012-12-18 06:56:03

@8: "było parę okazji, żeby skorzystać z Next Business Day (...) 100x lepszy niż konsumenckie badziewie". Kolego przeczytaj się jeszcze raz :-) Może czasami jest lepsze te badziewie, które nigdy się nie psuje... Rzadko spotyka się klienta, który jest zadowolony z wymiany wszystkich podzespołów, które zapewne znów się mogą popsuć....

Odpowiedz

8. ~
1

2012-12-17 23:07:23

@5: Mam Vostro 3300 od ponad 2 lat i nie narzekam. Wprawdzie było parę okazji, żeby skorzystać z Next Business Day, ale wszystko oceniam pozytywnie. Laptop 100x lepszy niż "konsumenckie badziewie" P.S. Lepiej jak wymienią wszystkie podzespoły w czasie gwarancji, niż ma się potem psuć. Zwłaszcza przy NBD, gdy komputer masz naprawiony następnego dnia roboczego na miejscu.

Odpowiedz

7. ~fujiiifilm
1

2012-12-17 20:27:09

3 lata bardzo intensywnego cierpienia po podpisaniu umowy "dla palantów".

Odpowiedz

6. ~wosq
1

2012-12-17 20:23:13

Może Solorz cierpi na autyzm?

Odpowiedz

4. M@jkel
1

2012-12-17 18:17:46

@1: raczej wyprzedaż leżaków magazynowych niż ukłon w stronę klientów. Tydzień temu mojej klientce oferowano (co prawda nie z Plusa ale z Orange) gustowny laptopik z, uwaga, Vistą.

Odpowiedz

3. ~
2

2012-12-17 18:14:21

@1 Rzeczywiście to ukłon w stronę klientów - miesięcznie 179,90 zł x 36 miesięcy + 799 zł za laptopa + opłata aktywacyjna. Jeleni szukają na takie oferty.

Odpowiedz

2. ~
-1

2012-12-17 17:19:38

1.Używam windows 8 i mi pasuje ;-)

Odpowiedz