DAJ CYNK

Łączą się kolejni dilerzy Polkomtela

18.06.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2275

Ważne 0

0

Kolejne dwie sieci dilerskie Polkomtela łączą się. UOKiK wydał właśnie taką zgodę dla spółek Inter-Consult i C&C Partners Telecom. W ten sposób powstanie nowy podmiot, czwarty pod względem wielkości sprzedawca usług operatora.

Kolejne dwie sieci dilerskie Polkomtela łączą się. UOKiK wydał właśnie taką zgodę dla spółek Inter-Consult i C&C Partners Telecom. W ten sposób powstanie nowy podmiot, czwarty pod względem wielkości sprzedawca usług operatora.

W wyniku transakcji zostanie utworzona nowa firma pod nazwą Telplus - 60% udziałów obejmie w nim Inter-Consult (wnoszący 81 punktów sprzedaży), natomiast 40% przypadnie C&C Partners Telecom (68 punktów).

Największą siecią dilerską Polkomtela jest Liberty Polska (185 punktów, 38% udziałów w tej firmie ma operator). Na drugim miejscu będzie spółka powstała z połączenia Colteksu i Star Telecom (184 punkty), na trzecim zaś T1 (161 punktów).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
9. slavomir.c
0

2010-06-29 13:09:59

8 - albo wręcz odwrotnie. Im większy moloch tym dłużej trwa wprowadzenie pewnych decyzji w życie.

Odpowiedz

8. Lubek1983
0

2010-06-21 11:07:28

Powstanie najlepszy i najlepiej zarządzany AGENT Polkomtela!!!

Odpowiedz

7. zyczliwy
1

2010-06-19 08:02:34

ale jakie regulowanie ilosci, ilosc sie nie zmienia, lacza sie ze soba 2 podmioty, ktore beda mogly wiecej razem tak jak pisal HOSE, ponad 30% udzialu w sieci pozwoli na twardsze negocjacje

Odpowiedz

6. ~ewq
1

2010-06-19 00:27:08

a to już jakaś parodia / paranoja, rozumiem regulację telekomunikacji mtr, dostęp, marże etc. ale regulowanie ilości punktów sprzedaży ?!?!?!

Odpowiedz

5. Hose
0

2010-06-18 19:50:27

Połączenia dilerskie dla samego Plusa są niezbyt korzystne, wiadomo że na "małych" można sporo ugrać, "duży" tak łatwo się nie podda. Ogólnie mówię o przykładowo renegocjacji stawek za doładowania, dystrybucję i inne, prędzej czy później znów Plus i inni operatorzy będą chcieli odgryźć coś z tego tortu w ramach oszczędności.

Odpowiedz

4. ~G300
2

2010-06-18 15:08:32

Może bardziej poprawnie będzie firmy Coltex i Star Telecom, no bo jak już odmieniać to obie nazwy firm. Ciekawe czy połączenie odczujemy jakoś my pracownicy. Byle nie było gorzej :)

Odpowiedz