DAJ CYNK

Kyocera Echo, czyli pora na dwa ekrany

08.02.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Sprint zaprezentował pierwszy na świecie dwuekranowy smartfon z Androidem: Kyocera Echo. Urządzenie ma dwa 3,5 calowe ekrany o rozdzielczości WVGA.

Sprint zaprezentował pierwszy na świecie dwuekranowy smartfon z Androidem: Kyocera Echo. Urządzenie ma dwa 3,5 calowe ekrany o rozdzielczości WVGA.Po rozłożeniu telefonu dostajemy razem 4,7 cala powierzchni ekranowej, co jak na telefon tych gabarytów jest wynikiem imponującym. Smartfon pracuje pod kontrolą Androida 2.3m na 512 MB pamięci RAM, 1 GB pamięci ROM, procesor Snapdragon taktowany zegarem 1 GHz i dołączoną kartę pamięci 8 GB.

Nie zabrakło modułu WiFi z funkcją mobilnego hotspotu, jak i aparatu 5 Mpix z diodowym fleszem radzącego sobie z rejestrowaniem filmów jakości HD. Choć telefon przesadnie wielki nie jest (115 x 56,5 x 17,2 mm), to jednak jego masa wynosząca 193 gramy może przeszkadzać.

Amerykanom, którym przyjdzie używać nowej Kyocery może też brakować łączności 4G. Ta reklamowana jest w USA jako 10x razy szybsza od 3G (który Echo oferuje) - tamtejsza średnia dla 3G to 0,6 Mb/s, a dla 4G - 3-6 Mb/s. Sieć Sprint mianem 4G określa nie do końca poprawnie WiMAX.

Cena Kyocery Echo w dedykowanej promocji wynosi 199 dolarów.

Źródło tekstu: Sprint, wł

Komentarze
Zaloguj się