DAJ CYNK

Kwotoreduktor Stacjonarny w Plusie - już jest

17.01.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6256

Ważne 0

0

Plus wystartował z ofertą telefonii stacjonarnej opartą o sieć komórkową. Do wyboru są dwie opcje: osobna aktywacja w jednym z trzech planów taryfowych lub dodatkowy numer stacjonarny przypisany do abonamentowej karty SIM.

Plus wystartował z ofertą telefonii stacjonarnej opartą o sieć komórkową. Do wyboru są dwie opcje: osobna aktywacja w jednym z trzech planów taryfowych lub dodatkowy numer stacjonarny przypisany do abonamentowej karty SIM.

Redakcja TELEPOLIS.PL jako pierwsza poinformowała o tej ofercie ponad trzy miesiące temu - więcej na ten temat można przeczytać w tej wiadomości.

Dotychczasowi klienci abonamentowi mogą zlecić aktywację usługi przez ebok lub konsultanta DOK.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
28. ~mosquito
0

2011-04-07 18:05:33

Spróbujcie skorzystać z oferty jak macie lokalizację w odległości większej niż 500 m od stacji przekażnikowej.

Odpowiedz

27. ~alex
0

2011-01-27 20:04:59

Z reklamy Plusa Otrzymasz: bardzo niską opłatę miesięczną - już od 5 zł (6,15 zł z VAT) miesięcznie dla firm, a dla Klientów indywidualnych od 6 zł; pakiet bezpłatnych połączeń z numerami stacjonarnymi wliczony w abonament - dla firm nawet 900 minut miesięcznie; tańsze połączenia z numerami stacjonarnymi; możliwość zachowania dotychczasowego numeru stacjonarnego; tylko jedną fakturę za obie usługi, jeśli masz telefon komórkowy... O co chodzi z ta niską opłatą 5zł ??? Abonament to nie jest więc co ? Jakaś ściema mająca na celu pokazanie niskiej kwoty i wprowadzenie w błąd?

Odpowiedz

26. ~milimetr
0

2011-01-21 20:33:11

Nigdy nie będzie tak, że nowo dedykowana usługa na starcie działa popranie, moce przerobowe aplikacji i wiele innych spraw nie dają rady. Taka jest technika usługa powstała chyba na potrzeby przetargów bo to tej pory Plus nie posiadał usługi tel.stacjonarnego co wykluczało go z udziału w przetargu. Sama usługa jest poprawna natomiast co do cenny kwestia gustu (zasobności portfela).

Odpowiedz

25. ~milimetr
0

2011-01-21 20:28:25

Ad a_lexCzy HZ działa na 3G proponuję przelogowanie aparatu na 2G i powinno być poprawnie.

Odpowiedz

24. a_lex
0

2011-01-18 21:56:36

Ja mieszkam w miasteczku, które całe się mieści w promieniu 2 km od anten operatora. Plus ma u nas 3G. I na tak niedużym obszarze rzadko mieszczę się w Stefie. Tak sobie myślę, że ponieważ Tobie działa ona na tak dużym obszarze, to też nie świadczy dobrze zasięgu w miejscu, gdzie mieszkasz, bo skoro operator nie potrafi dokładnie określić położenia, to przyjął sobie duże tolerancje dla usługi :-))

Odpowiedz

23. wlo
0

2011-01-18 19:53:41

a_lex - bardzo dobrze i w baaardzo dużym obszarze - w promieniu 10-12 km bez problemu a do 15-18 zależnie od warunków. No ale ja na głębokiej prowincji mieszkam ;-)

Odpowiedz

22. WitekT
1

2011-01-18 07:53:58

ZICO: ale zrozum, że NIE JESTEŚMY w stanie być zawsze pierwsi z informacjami. To jest po prostu NIE WYKONALNE. Znasz zasadę 80/20 czy też 70/30? Chodzi o to, że na 70% efektu składa się 30% procent pracy, a na kolejne 30% efektu, dopełniające do 100%, składa się 70% pracy. U nas jest to 90/10 - nie stać nas na takie powiększenie redakcji, bo nam się to nigdy nie zwróci, dlatego nie da się być w 100% pierwszym, ale imho 90% osiągamy.

Odpowiedz

21. a_lex
1

2011-01-17 21:59:47

Wlo, a tobie Sterfa Domowa działa jakoś z sensem? Bo u mnie to jak pies szcza... tzn. raz działa a raz nie w tych samych lokalizacjach.

Odpowiedz

20. ~ZICO
-1

2011-01-17 21:34:36

WitekT: Dobra już konczę: Powiem tylko tyle, że jesli to co napisałem odnosisz tylko wstecz to nie dziwię się, że nie widzisz w tym nic konstruktywego. Gdybys jednak to co napisałem odniosł do przyszłosci to pewnie szybko okazałoby się, że jest to bardzo konstruktywna uwaga, ktora mogłaby Was zmotywowac do bardziej wikliwego monitorowania ważnych newsow w przyszłosci. Dziwię się że Twoj dziennikarski umysł nie podszedł do tego w taki sposob:-)

Odpowiedz

19. ~olka
2

2011-01-17 18:45:16

~wlo, trudno odpowiedziec na temat? ;)

Odpowiedz

18. wlo
-2

2011-01-17 18:07:45

~olka - jak nie wiesz, to na pewno nie używasz ;-)

Odpowiedz

17. ~olka
2

2011-01-17 17:55:03

home zone? co to takiego?

Odpowiedz

16. WitekT
1

2011-01-17 17:50:05

ZICO: a co konstruktywnego jest w stwierdzeniu, że coś niby przespaliśmy? to sprawi, że nagle cofniemy się w czasie i to poprawimy? Taki mamy cykl pracy, nie zawsze da się być ze wszystkim pierwszym w 100%. A i tak uważam (a co, to nie miejsce na skromność), że jesteśmy najlepszym serwisem telekomunikacyjnym w Polsce, co potwierdzają statystyki mówiące, że jesteśmy 4x więksi niż nabliższa konkurencja. Moja opinia opiera się na prawie 10-letniej pracy dziennikarskiej i dobrej znajomości "pracy w onlajnie". Jeżeli masz jakieś KONSTRUKTYWNE uwagi co do tego, jak mamy być w 100% zawsze pierwsi, to chętnie posłucham. Najlepiej napisz mi to na maila, żeby nikt inny tego nie przeczytał, bo mam wrażenie, że tylko Ty posiadasz taką wiedzę. Samo stwierdzenie faktu "przespania" nie jest taką konstruktywną uwagą. I nie, nie jestem w żadnym stopniu rozdrażniony - po prostu przestaję sobie dawać wchodzić na głowę i nie chce mi się już czytać wydumanych rzeczy na temat tego, jak mam wykonywać swoją pracę albo jak ktoś by coś zrobił, gdyby potrafił. Od tego jest forum, a nie te komentarze. Ja wypowiadam się na temat tego, na czym się znam - jak się nie znam, to się nie wypowiadam. PS. Tak, ten komentarz jest lekko uszczypliwy i ironiczny.

Odpowiedz

15. wlo
1

2011-01-17 17:20:16

problem jest... UWAGA: Twój telefon posiada usługę Home Zone, aktywacja usługi Kwotoreduktor Stacjonarny 2w1 spowoduje jej wyłączenie ;-(

Odpowiedz

14. TomekO
0

2011-01-17 17:08:24

Dodatkowe usługi w Era Numer Stacjonarny o wiele lepsze. Można dokupić Taniej Strefa Domowa 1000 minut do Ery i na krajowe stacjonarne na 6 miesięcy jest za 16,13 zł./mc. Jeżeli ktoś chce pogadać Era lepsza. Widzę że numer stacjonarny można przenieść pewnie od TP też. Dobra okazja dla plusowców pozbyć się balastu i za 6 zł. pewnie można mieć numer TP obok numeru Plusa. Ogólnie taki numer stacjonarny daje możliwości korzystania z VoIPa. Czekam na Playa.

Odpowiedz