DAJ CYNK

Kuba Wojewódzki w nowej reklamie sieci Play

28.02.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5773

Ważne 0

0

Jak donieśli nam Czytelnicy, na łamach Pudelka pojawiła się galeria zdjęć z planu nowej reklamy sieci Play, której głównym bohaterem ponownie jest Kuba Wojewódzki. Zdaniem witryny, na serii reklam Wojewódzki zarobi 2,5 mln zł.

Jak donieśli nam Czytelnicy, na łamach Pudelka pojawiła się galeria zdjęć z planu nowej reklamy sieci Play, której głównym bohaterem ponownie jest Kuba Wojewódzki. Zdaniem witryny, na serii reklam Wojewódzki zarobi 2,5 mln zł.

Jak podaje źródło, kontrakt z siecią Play podpisany został z Kubą Wojewódzkim na 1,5 roku i przynajmniej do końca 2012 roku spodziewać możemy się reklam sieci Play z jego udziałem.

W najnowszym spocie Wojewódzki chwali zasięg sieci Play w szczerym lesie. Pełną galerię znaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Pudelek

Komentarze
Zaloguj się
45. ~nick
0

2012-04-01 16:04:31

powiecie? plese!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

43. ~
0

2012-02-28 22:28:15

@42 dobre!;)

Odpowiedz

42. ~
-1

2012-02-28 17:25:53

Jaka sieć taka "twarz"

Odpowiedz

41. ~
0

2012-02-28 17:18:39

Ech ile za te pieniądze można by postawić BTS-ów. :/

Odpowiedz

40. ~
0

2012-02-28 17:05:22

6 - z budżetu reklamowego. Minuta remisji reklamy kosztuje milion zł więc jeżeli te spoty bedą trzydziestosekundowe to wystarczy że nie wyemitują zaplanowane 6 razy i już się wyrówna. Nie zapominaj jeszcze o koszcie produkcji.

Odpowiedz

39. ~Kryniczanin
0

2012-02-28 14:35:19

@27 Może Ty ale nie ja. Ludzie kierują się też innymi kryteriami takimi jak szacunek dla klienta.

Odpowiedz

38. ~
0

2012-02-28 14:11:07

trasa radom - łódź przez tomaszów. przez telefon w play nie mogłem rozmawiać podczas podróży samochodem przy użyciu zestawu słuchawkowego. bo strasznie rwalo. oczywiście mówię o odcinku co są lasy. na orange normalnie dało się rozmawiać. ale wtedy jeszcze orange nie wpuszczało play. więc to jest jawne kłamstwo.

Odpowiedz

37. ~ale żal peel
0

2012-02-28 14:08:27

a czemu nie podajecie wieku Pana Wojwódzkiego? to ja podam żeby młodzież wiedziała lol otoż Pan ów ma już prawie 50 lat na karku i czekam z utęsknieniem kiedy wyczerpie się ta stylizacja na studenciaka lol

Odpowiedz

36. ~Słoneczny
-1

2012-02-28 13:58:32

Może to zabrzmi śmiesznie, ale od kiedy zlikwidowali 30za10, to ja odczuwam ogromną poprawę i na zasięgu macierzystym i plusowym. Może rzeczywiście siec się przez ten pakiet mocno zapychała. Z drugiej strony w Plusie też coraz mniej klientów, więc kwestia priorytetów już nie jest taka istotna. A że zasięg w lesie, na postoju jest to, ja też wiem. Gorzej gdy przez ten las jedziesz samochodem. Wtedy Play zaczyna się rwać.

Odpowiedz

34. ~
0

2012-02-28 13:39:15

Szczere to (oprocz osoby) moze byc tylko pole, a w lesie to mozna byc w srodku.

Odpowiedz

33. ~
1

2012-02-28 12:57:02

@32 - przecież ci pożal się Boże celebryci nie kupują aut... Dostają je w używanie i promowanie od salonów. 2,5bąnki od Play Powiatowy wyda, no nie napisze na co, bo mnie Witek skasuje :-). Nie na auta.

Odpowiedz

32. ~heyah fan
1

2012-02-28 12:53:43

Wojewódzki kupił nowe czarne Maserati (Ferrari już poszło) więc kredycik w banku trza czymś spłacić. To też chetnie bierze kolejną chałturę. Panie premierze ..., jak żyć, jak żyć ???

Odpowiedz

31. ~ala
1

2012-02-28 12:33:41

lepiej niech zejdą do 19gr, a nie wydają na niego.. on jak ten z newsweeka, na starcie jestem na NIE

Odpowiedz

30. ~cesary
0

2012-02-28 12:29:21

@20 Jesteś chyba jakiś pechowy i tyle. Odnośnie KW nie przepadam za gościem, mógłby się facet ustatkować.

Odpowiedz

29. ~cesary
0

2012-02-28 12:27:49

żródło: Pudelek :-)

Odpowiedz