DAJ CYNK

Które wiadomości to Prima Aprilis?

01.04.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5503

Ważne 0

0

Dziś Prima Aprilis i, jak co roku, nie wszystkie wiadomości, które opublikowaliśmy, są prawdziwe. Wiecie które? Zapraszamy do szybkiej ankiety, wyniki pokażemy o północy i wskażemy, które publikacje są tylko naszym dowcipem.

Dziś Prima Aprilis i, jak co roku, nie wszystkie wiadomości, które opublikowaliśmy, są prawdziwe. Wiecie które? Zapraszamy do szybkiej ankiety, wyniki pokażemy o północy i wskażemy, które publikacje są tylko naszym dowcipem.

W ankiecie można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź.


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~Stefan
0

2011-04-01 23:00:18

Z Automapą może i fake dzisiaj, niemniej jednak od kilku miesięcy w dziale - Praca na stronie automapy jest poszukiwany ktoś z biegłą znajomością programowania na Androida. W końcu i na ten system się pojawi:))

Odpowiedz

11. PLANET
1

2011-04-01 22:48:11

#5: no to zajrzyj na PDAClub i sie zdziwisz, sa nawet dwa newsy na ten temat. Co oczywiscie nie zmienia faktu, ze to raczej April''s Fools. #10: nie martw sie, "idiota" o tym napisze w komentarzach :) ||| No CDMA, niestety... to na pewno :)

Odpowiedz

10. ~
1

2011-04-01 22:42:17

Mogliście lepiej napisać że simplus zrobił tańszy nowy profil. Chociaż z drugiej strony niemoralne jest dawać fałszywą nadzieję na cokolwiek jeśli później mamy to odwołać. Ale 2 lata temu była tu akcja pod tytułem "po prostu orange".

Odpowiedz

9. ~N900
2

2011-04-01 22:20:20

@8 kupujesz konsolę, sprzedajesz na allegro i kupujesz talefon, którego nie ma operator w ofercie, np nokię N900. Sam tak zrobiłem z konsolą z play.

Odpowiedz

8. ~alvi
0

2011-04-01 22:06:19

wszystkie te wiadomości to jeden wielki żart bo np. na co komu konsola kupując telefon lub abonament? :D

Odpowiedz

6. ~macbook
1

2011-04-01 21:49:24

połączone cdma plusa i orange , bo systemy cdma nie obsługują roamingu ;)

Odpowiedz

5. ~mr.nick
0

2011-04-01 21:40:26

Wiadomo ze z automapa. Jakby to byla prawda pisaly by o tym inne serwisy. Proste.

Odpowiedz

4. emarcin
1

2011-04-01 21:37:37

Kropkowa Netia startuje z MVNO :)

Odpowiedz

3. ~
1

2011-04-01 21:30:30

@2 - podaj lepszego, tylko nie wyskakuj z fantastą Olszewskim... Ok, może Cimoszewicz. Szkoda, że CDMA to pewnie lipa, współpraca byłaby bardzo korzystna dla klientów.

Odpowiedz