DAJ CYNK

Kraków Live Festival: ostatnia okazja na darmowy Music Pass w Orange

14.08.2019

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5018

Ważne 0

0

Zbliża się kolejna duża impreza muzyczna, współorganizowana przez Orange - Kraków Live Festival. Operator obiecuje dwa dni nieograniczonej zabawy i zachęca do korzystania z usługi Music Pass, która umożliwia darmowy, nielimitowany transfer danych w najlepszych serwisach muzycznych.

W dniach 16 i 17 sierpnia na lotnisku Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie wystąpią m.in. Post Malone, Calvin Harris, Rosalie, Krzysztof Zalewski, PRO8L3M. 

Zobacz: Festiwalowy Orange: Tidal na 90 dni za 99 groszy oraz usługa Music Pass. Przy okazji konkurs
Zobacz: Orange Flex: nowe plany i więcej GB

Kraków Live Festival to ostatni moment, żeby uzyskać w Orange darmowy dostęp do Music Pass i cieszyć się ulubioną muzyką bez limitu danych w takich serwisach jak: TIDAL, Spotify, Deezer, Amazon Music, Apple Music i Polskie Radio. Music Pass można aktywować w Planie Mobilnym i w aplikacji Orange Flex jeszcze do 17 sierpnia. W ofercie planów mobilnych Music Pass będzie aktywny przez 3 miesiące, a w Orange Flex 100 dni. W obu przypadkach usługa wyłączy się automatycznie. Oferta na darmowy Music Pass dostępna jest od 13 maja. Po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego usługę można aktywować w wersji płatnej w cenie 5 zł za miesiąc.

Zobacz: „Za darmo” w Orange Free na kartę, czyli zabójcza pułapka numeru 131
Zobacz: „Za darmo w Orange” teraz też w Orange Free na kartę

Pomarańczowy operator zachęca także do odwiedzin festiwalowej Orange Strefy. Można w niej bawić nawet po zakończeniu koncertów. Będzie tam grał DJ, na gości czeka też darmowe Wi-Fi, a chętni mogą ozdobić swoje ciało holotatuażami. Orange zaprasza ponadto do własnego foodtrucka Orange Flex, gdzie każdy będzie mógł skomponować swojego festiwalowego burgera. Aby wygrać voucher zniżkowy na burgera wystarczy zrobić festiwalowego gifa w Orange Strefie i udostępnić go w swoich mediach społecznościowych, oznaczając @Orange_Flex i #chceszmasz. Pula zniżek jest ograniczona.

Zobacz: Umowę z Orange podpiszesz zdalnie dzięki bankowości internetowej
Zobacz: 1 GB w roamingu w Orange na kartę

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu