DAJ CYNK

"Korzyści Optymalne" w Orange dla Firm

20.07.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6572

Ważne 0

0

Od 19 lipca w Orange dla Firm dostępna jest nowa promocja "Korzyści Optymalne" w ofercie Optymalnej.

Od 19 lipca w Orange dla Firm dostępna jest nowa promocja "Korzyści Optymalne" w ofercie Optymalnej.

W stosunku do poprzedniej promocji, w pakiecie jest usługa z 1 lub 2 bezpłatnymi numerami lub "Rozmowy bez ograniczeń". Użytkownik otrzymać może także dodatkowy pakiet minut 50 lub 250 minut w zależności od taryfy. Wszystko to za minimalnie wyższą opłatę miesięczna za taryfy.



Zobacz: regulamin promocji "Korzyści optymalne" .
Zobacz: cennik usług w ofercie Optymalnej

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
50. ~markfi
0

2010-07-31 17:26:52

43n po pierwsze 350min do wszystkich za 34,50 po drugie w tej promocji nie ma darmowych do play, a po trzecie play nigdy nie oferowal na stacjonarne darmowe, pozdrawiam

Odpowiedz

49. ~
0

2010-07-22 12:18:58

@Tomek0, oferta jest atrakcyjna pod wieloma względami. Do tej pory nie było chyba tego typu przywilejów, aby dostawać dwa prezenty jednocześnie. Po za tym wydaje mi się , że wygodniej jest mieć zarówno abonament telefoniczny jaj i internet w jednej sieci. Przynajmniej masz pełną kompleksową obsługę, a jak by tak przeanalizować oferty sieci konkurencyjnych, chociażby pod względem właśnie internetu dla firm, to łatwo można dostrzec różnice w oferowanych limitach itp. W orange jest taki rozrzut (2,5 Gb-36 Gb) , że net jest dostosowany zarówno dla małych firm , jak i dużych korporacji. Tak więc kwestia dobrania oferty.

Odpowiedz

48. TomekO
0

2010-07-21 14:16:36

@maciek twierdzisz że 14 mln. klientów ma lepszy mobilny internet niż 4 mln. klientów Playa gdzie Play ma więcej nadajników 3G. Internet w sieci 2G to jedna wielka lipa zarówno w Playu jak i Orżnąć ( korzystam z musu z obydwu). Jeżeli chodzi o rozmowy to roaming Plusa łata wszelkie niedogodności.

Odpowiedz

47. ~maciek
0

2010-07-21 13:54:38

@46, no tak jakosc. masz zasieg na terenie calego kraju. jakosc rozmowy jest wysoko, nie zrywa, nie ma trzaskow. A co do BEV, to w wiekoszosci testow (zreszta cdma ogolnie, nie bev) wypada bardzo korzystnie. Wiadomo, ze moga sei trafic slabsze miejsca.

Odpowiedz

46. ~...
0

2010-07-21 13:07:00

@44 Jakość Orange? Właśnie piszę to z OFnk. Co Ci po cdma jak jam ma ping na EDGEu w okolicach 700-800 ms, a transfer czasami nie dochodzi do 100kbps, up potrafi zejść do 20kbps. I to około 500m! od nadajnika. Koszmar.

Odpowiedz

45. ~artug
0

2010-07-21 12:57:27

TomekO Przeczytaj jeszcze raz post 39. Szczególnie ostatnie zdanie.

Odpowiedz

44. ~maciek
0

2010-07-21 12:54:01

TomekO: no jest lepsza pod kilkoma wzgledami. Na pewno technicznym, orange ma zdecydowanie lepsza infrastrukture to raz, a dwa maja business everywhere z cdma, czyli najlepszy zasieg w kraju, w dobrej jakosci. A jakosc dla biznesu jset wazna, prawda?

Odpowiedz

43. TomekO
0

2010-07-21 12:08:00

@42 artug próbujesz udowodnić że w Orżnąć jest lepsza oferta niż 10 gr. za minutę do wszystkich plus SD w sieci i na stacjonarne ? To jest obraza dla naszej telekomunukacyjnej wiedzy ;)

Odpowiedz

42. ~artug
0

2010-07-21 09:21:01

41. A w którym to miejscu nasze wypowiedzi osiągnęły taki poziom? Gdzie i jak kogoś obraziliśmy?

Odpowiedz

41. ~
0

2010-07-21 00:06:18

Słabizna, a wypowiedzi konsultantów Orange sięgają poziomu chodnikowego. Firmówka Play dla małych firm to strzał w dychę.

Odpowiedz

40. ~ktry
0

2010-07-20 22:36:01

Naprawdę bladziutko to wypada do pleya,ja już swuj biznes dwa mies.mam w pleju przeszedłem z plusa z dwoma numerami jest super.Właśnie uruchomiłem efaktórę i dostałem za to 500 mega netu lub 30 min.do wszystkich przez 6 miesięcy całkiem za darmo.Wybrałem net do testów i na wakacje jak znalazł,bo minut to mam od cholery.Naprawdę polecam jestem mile zaskoczony z pleya oby tak dalej.

Odpowiedz

39. ~artug
0

2010-07-20 19:37:13

37, 38 Chyba nie całkiem zrozumiałeś wypowiedź Dudi00. Chodzi o klientów z takimi abo jak np. Ty. Umowa 24 x 30 zł = 720 zł. Ale do tego muszę mieć HTC HD2 za 1 zł bo jak nie to ..... Ja jestem w sieci x lat. Inni mi dają to i tamto itd itp. Takie zachowania są śmieszne a nie to, że ktoś pilnuje swoich wydatków.

Odpowiedz

38. ~
0

2010-07-20 19:13:24

mialo byc 350min+SD do play i na stacjonarki

Odpowiedz

37. ~
0

2010-07-20 19:09:01

@35, to jak cie tak to smieszy, to zaloz dzialalnosc i kup aktywacji na 3tys/mc i nie bedziesz siedzial na sluchawce, czesto na zleceniu. Wtedy zobaczysz czy punkt widzenia sie nie zmieni. Mnie takie oczekiwania nie smiesza, bo mamy prawo wymagac a operator nie musi tego dac. Niedawno 29gr nie bylo oplacalne a teraz jest standardem. W firmie ostatnio zmienialem operatora i za 30pln mam 500min a do tego SD do Play i na stacjonarki. Wcale nie musialem brac 50aktywacji. Widac mozna

Odpowiedz

36. Dudi00
0

2010-07-20 18:50:14

btw. @34 większość klientów z którymi rozmawiam nie ma zielonego pojęcia za co tak naprawdę płaci. Faktem jest że klienci biznesowi nie patrzą gdzie dzwonią i jak tylko słyszą "za darmo" to biorą nie ma co się dziwić.

Odpowiedz