DAJ CYNK

Kopacz: minister Halicki ma monitorować aukcję i ją zakończyć

07.10.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4780

Ważne 6

11

Minister Andrzej Halicki dostał ode mnie jedno polecenie: internet ma być szeroko dostępny. Działania temu służące muszą być zgodne z prawem i transparentne. Minister bierze pełną odpowiedzialność za monitorowanie aukcji, ale też za działania, które będą ją kończyć ? powiedziała premier Ewa Kopacz na konferencji po wtorkowym posiedzeniu rządu w Bydgoszczy, cytowana przez Puls Biznesu.

Minister Andrzej Halicki dostał ode mnie jedno polecenie: internet ma być szeroko dostępny. Działania temu służące muszą być zgodne z prawem i transparentne. Minister bierze pełną odpowiedzialność za monitorowanie aukcji, ale też za działania, które będą ją kończyć - powiedziała premier Ewa Kopacz na konferencji po wtorkowym posiedzeniu rządu w Bydgoszczy, cytowana przez Puls Biznesu.

Przypomnijmy, że P4, Polkomtel i T-Mobile wystosowali wniosek do premier Ewy Kopacz, w którym prosili o uchylenie nowelizacji rozporządzenia dotyczącego trwającej aukcji. Weszło ono w życie 1. października i będzie skutkowało zakończeniem aukcji po 115 dniach jej trwania.

Zobacz: Polkomtel składa wniosek do premier Ewy Kopacz.
Zobacz: Wniosek T-Mobile Polska do Prezesa Rady Ministrów.
Zobacz: P4 składa wniosek do premier Ewy Kopacz.
Zobacz: Duthoit: wolimy pracę niż medialny szum przy aukcji.

Źródło tekstu: Puls Biznesu

Komentarze
Zaloguj się