DAJ CYNK

Koniec "Zbieraj Minuty" w prepaidach Play

20.12.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 30264

Ważne 0

1

Tylko do 15. stycznia będzie można aktywować usługę Zbieraj Minuty w taryfach prepaid w Play. Wynika to ze zniknięcia asymetrii - pisze na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik Play.

Tylko do 15. stycznia będzie można aktywować usługę Zbieraj Minuty w taryfach prepaid w Play. Wynika to ze zniknięcia asymetrii - pisze na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik Play.

Przypomnijmy, że usługi tej w abonamencie nie można aktywować od 4. grudnia, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Ci którzy, są z nami od dawna wiedzą, że od początku dzieliliśmy się przychodami z klientami dając za odebranie dwóch minuty połączenia z innej sieci minutę gratis. Ten mechanizm działał właśnie w oparciu o przychody z asymetrii. My dzieliliśmy się z klientami przychodami a są tacy, którzy na naszej asymetrii robią niezłe kokosy i nie dzielą się nimi z klientami. Wręcz odwrotnie, robią te kokosy właśnie na klientach ;-) Kto? Pytanie retoryczne - napisał Gruszka.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
381. ~
0

2013-06-28 14:05:33

Ci którzy mieli wcześniej i nie wyłączyli i doładowywali konto i minuty mają spoko

Odpowiedz

380. ~bobo78
0

2013-05-19 00:57:36

mozna kupic w calkiem dobrej cenie te karty na allegro z usluga zbieraj minuty w play karta

Odpowiedz

379. ~american_psycho
0

2013-03-30 05:46:24

i jeszcze mozna taka karte doladowac starterem orange calkowicie bezplatnie aktywujac na nim numer bez limitu:) i co wy na to?

Odpowiedz

378. ~american_psycho
0

2013-03-30 05:45:11

mozna wlaczyc zbieraj minuty na starej play karcie , pelno tego teraz sie wysypalo na allegro

Odpowiedz

377. ~areque
0

2013-02-18 22:11:24

@ 360 Na razie minut jeszcze nie zabrakło w telezero :)

Odpowiedz

376. ~miki
0

2013-02-02 16:53:45

Ola - mam to, z tym że usł. zbieraj minuty ta poprzednia (nie 3-miesięczna za 3zł) i tu jest wszystko po staremu - to zn. po 2-min. z innej sieci mam mies. dłużej i 1 minuta więcej pod 102#

Odpowiedz

375. ~Ola
0

2013-02-01 14:04:20

Znalazłam taką informację i już zgłupiałam. Czy ona jest prawdziwa? "Mamy dobrą informację dla wszystkich, którzy korzystają z taryfy Play na kartę rok ważności konta (dawny Fresh). W ich przypadku promocja o nazwie Zbieraj minuty się nie zakończy z dniem 16 stycznia 2013 roku. Jest tylko jeden istotny warunek. Opcję trzeba mieć aktywną wcześniej. Z kolei liczba uzbieranych poprzednio minut nie przepadnie. Tym samym warto pokusić o wprowadzenie już teraz kodu *111*219*1# do najbliższego wtorku. Zawsze się może przecież nam przydać bonus w postaci 1 minuty do wszystkich telkomów (w tym na numery stacjonarne) w przypadku 2 minut połączenia odebranego z innej sieci. Użytkownicy Play na kartę rok ważności konta w tym momencie mają pewną przewagę nad innymi taryfami P4 w Pre-paidzie".

Odpowiedz

374. Luks
0

2013-01-16 13:01:27

Stare ZM są na play24, nowych nie ma. Regulaminy w archiwum.

Odpowiedz

373. ~ciekawski
0

2013-01-16 12:20:42

I jak z tym ZM? Zabrali łącznie z tymi starymi? Bo już po 15tym. Ciekaw jestem jak to rozwiązali.

Odpowiedz

372. ~
0

2013-01-16 00:36:51

ja nie czekalem do konce, 10-go zmienilem taryfe, nastepnego dnia wrocilem do poprzedniej i aktywowalem ZM. Ciekawe co teraz zaprezentuje play bo ich oferta robi sie coraz bardziej uboga, tteraz przyjdzie pewnie czas na nolimit.

Odpowiedz

371. ~telemaniakTONI
0

2013-01-14 21:31:12

Jeszcze można uratować trzy miesiące , można zmienić taryfę na rok ważności konta , potem wrócić z powrotem i może uda sie jeszcze uruchomić zbieraj minuty , tyle ,ze ja straciłem 2,5 nazbieranych minut i musze czekać do 24h na powrót do taryfy rok/wg/konta ciekawe czy zdążę uruchomić usługę zbieraj minuty ... Można jeszcze spróbować mi isługa kończyła sie za trzy dni + 1 mc. na wygadanie zebranych minut nie wiele mam do stracenia na kombinacji dwóch kart w Orange w dwóch różnych taryfach kartowych wyjdzie mi nadal koło 0.04/0,03 gr./min chyba ,że dalej bedą pobierane stawki 0,64/0,84 min do Play jeszcze sie tym nie interesowałem także docelowo i tak może być korzystniej . Nie bedzie wpadek po 10 zł za parę minut rozmowy jak to niektórzy określają dzwoniąc do Polski łączą się przez Australię i to było prtzekelństwo przynajmniej dla starszych osób . Także myśle ,ze nie będzie zamieszania , a konkurencja miedzy sieciowa da nam nowe pole do popisu już bez pułapek - przynajmniej tak dotkliwych :-)

Odpowiedz

370. ~
0

2013-01-13 11:12:26

369. Ojej, super mega wypasiona plaj sieć ma wady?? Toć to novum jakieś ;-)

Odpowiedz

369. ~andrzej
0

2013-01-13 10:50:02

ja tez zmienie siec widze ze play juz kombinuje i zm likwiduje ...masakra niepotrzebnie sie przenosilem do nich ..teraz zaluje

Odpowiedz

368. ~sunwoj
0

2013-01-13 10:43:00

A ja znalazlem u siebie starter z aktywowanym starym zbieraj minuty, lezal prawie rok, musze przedluzyc wychdzace i chyba go sprzedam, bo numeru nikt nie zna... :)

Odpowiedz

367. ~koń-sultant
0

2013-01-04 22:37:41

****Spróbujcie aktywować na nowo kupionym starterze NOWE ZBIERAJ MINUTY :P Mieli zablokować od 15 stycznia.. hehe.. a blokada już jest od dziś... :) Pozdrowionka od Play :)

Odpowiedz