DAJ CYNK

Koniec z programem lojalnościowym Paszport Korzyści

01.10.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 21032

Ważne 6

9

Organizatorzy Polkomtel, Cyfrowy Polsat i Plus Bank, Paszport Korzyści poinformowali, że programu lojalnościowy Paszport Korzyści zostanie zakończony z dniem 30 października 2016 r.

Organizatorzy Polkomtel, Cyfrowy Polsat i Plus Bank, Paszport Korzyści poinformowali, że programu lojalnościowy Paszport Korzyści zostanie zakończony z dniem 30 października 2016 r.

Program został uruchomiony w maju 2014 r. i oferować miał dostęp do specjalnych usług, ofert, rabatów, a także rozrywki.

Zobacz: Plus i Cyfrowy Polsat ruszają z Paszportem Korzyści

W związku z zakończeniem programu, korzyści naliczane będą jedynie za zakupy u partnerów programu, które zostały skutecznie dokonane do dnia 30 października.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
51. ~pluszak
0

2016-10-04 20:45:25

Dzięki ci PK - za inaugurację MŚ w siatkówce mężczyzn 2014 na Stadionie Narodowym, finał TzG w grudniu 2015 - dla człowieka z głębokiej prowincji otarcie się o takie wydarzenia to jak lądowanie na Księżycu.

Odpowiedz

50. ~@wlo
0

2016-10-03 11:06:48

wlo, rentka już przyszła?

Odpowiedz

49. ~
0

2016-10-03 11:00:42

@48, Solożaka :)

Odpowiedz

48. wlo
0

2016-10-03 09:56:29

45 - a co jedno z drugim ma wspólnego?

Odpowiedz

47. ~SA10B
0

2016-10-03 09:51:40

Powyżej miało być @42

Odpowiedz

46. ~SA10B
0

2016-10-03 09:50:58

Nie płacz Chłopie.Za to masz od Łukaszenki Velcom , Life i MTS.

Odpowiedz

45. ~
0

2016-10-03 09:50:08

Przetrwał ten twór aż dwa i pół roku sztucznie podtrzymywany przy życiu. Nic tylko podziwiać.A dlaczego likwidują Paszport? Bo sami zaczęli sprzedawać AGD w salonach telefonii i telewizji :D

Odpowiedz

44. wlo
1

2016-10-03 09:22:33

42 - telefon satelitarny sobie kup i przestań płakać.

Odpowiedz

43. ~Obserwator
1

2016-10-03 09:06:59

@42 Nie rozumiem jak można korzystać z operatora gdzie nie ma sie zasięgu ? WTF. ??? człowieku chyba masz jeszcze innych operatorów Plus to nie 1 sieć w kraju.

Odpowiedz

42. ~Jack
-1

2016-10-03 08:59:41

Co z tego ich programu lojalnościowego, czy będzie czy też nie dla mnie nie ma różnicy, bo jak w ogóle korzystać z ich usług choć podstawowych!!!!! Brak całkowity zasięgu!!! Podaje dokładne lokalizacje miejscowości: ADAMOWO,ADAMOWO-ZASTAWA, MĘTNA, 17-307 Mielnik nad Bugiem, powiat Siemiatycze, woj. podlaskie, mamy XXI wiek brak wszelakiego zasięgu podstawowego nawet GSM TYLKO TEJ SIEĆ PLUS!!!!! Od jej powstania nawet na zewnątrz budynków mieszkalnych. W ADMOWO znajduje jeden nadajnik Orange z którego jest zasięg wszystkich pozostałych sieci to tak ciężko dodać, dorzucić na niego jedną lokalizację choć podstawową GSM Plus...................nie wiem kto tak w tym Plus pracuje i rządzi, chyba nikt, żeby od 20 LAT tego nie raczyć zrobić, choć zgłaszane do nich wielokrotnie, to cały czas odpisują tylko BRAK WSZELKICH PLANÓW od 20 lat!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

41. wlo
0

2016-10-03 08:33:43

40 - 5Plus był typowym programem lojalnościowym - bonusy dostawało się za korzystanie z usług sieci. Oczywiście im więcej się płaciło, tym więcej zyskiwało, dlatego tym, którzy minimalne kwoty płacili i uzyskanie progów do zamówienia gadżetu było długotrwałe, program też się nie podobał.Ten paszport tak naprawdę nic wspólnego z korzystaniem z usług sieci nie ma. To ma bliżej do paybacka - zbieranie korzyści w przypadku zakupów w sklepach, z którymi mają umowę podpisaną ;-) Z założenia skazane na niepowodzenie.

Odpowiedz

40. ~dty
0

2016-10-03 08:23:39

wczesniej byl program 5 plus i sie sprawdzal , ludzie korzystali , a paszporty komentowali ze to " dla debili " , nabijali sitak jak wczesniej z paszportu polsatu

Odpowiedz

39. kr1st0
0

2016-10-02 16:26:01

Koniec z rabatem 50% na Telepizzę...

Odpowiedz

38. ~
-1

2016-10-02 15:17:59

paszport polsatu sie zwija, wprowadza naświetlanie kropka ;D

Odpowiedz

37. ~buhaj
0

2016-10-02 12:01:39

U mnie natęźenie pola w.cz jest bardzo duźe. Jeśli do źaróweczki 2 V dołączę pętle z 3 zwoi, to mi sie zapala. A telefon jest ledwo słyszalny.

Odpowiedz