DAJ CYNK

Koniec "no limit" w prepaidach Plusa

19.12.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11483

Ważne 0

0

Plus kończy promocję nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci w ofercie prepaid. Ostatnim dniem, kiedy można ją uruchomić po doładowaniu, jest 20. grudnia.

Plus kończy promocję nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci w ofercie prepaid. Ostatnim dniem, kiedy można ją uruchomić po doładowaniu, jest 20. grudnia.

W ramach promocji użytkownicy, którzy doładowali konto określoną kwotą, mogli korzystać z nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci nawet przez 20 dni (doładowanie za 100 zł). Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
108. jacjac
1

2012-12-22 22:32:38

107: bo zapomniał nakarmić kartę, a karta też chce żryć i jak głodna to sama podbiera.

Odpowiedz

107. ~
0

2012-12-22 21:22:39

Mój kolega zdążył to sobie włączyć na 10 dni, dzwoni za zero zł do wszystkich, a kasa i tak mu jakoś znika z konta. Miał po doładowaniu 50 zł , a po dwóch dniach już 42 zł,taki to no limit.

Odpowiedz

105. ~
0

2012-12-21 14:08:24

Oferty no limit w prepaid to i tak dziwactwo. Żeby z nich korzystać dłużej niż 5 do 7 dni trzeba było ładować koło 100 zł, co przypominało po prostu niekorzystny abonament. Lepiej kusić pakietami, tak jak Heyah włączyła do swojej oferty 1000 smsów do wszystkich za 3,90 zł.

Odpowiedz

104. ~Piotr
0

2012-12-20 21:18:38

@97 czytaj ze zrozumieniem. Kupiłem nowy starter do tego, jak skończy się darmowe gadanie karta sim leci w kosz.

Odpowiedz

103. ~nie oglądaj się za siebie, bo c
0

2012-12-20 18:51:55

No to przenoszę numer do VectonMobile. Do widzenia panie Piotr Krok-Rzak

Odpowiedz

102. ~
0

2012-12-20 17:52:45

a nowy starter po no limicie do kosza.

Odpowiedz

101. ~
0

2012-12-20 17:49:26

81,jak ktoś jest sprytny to mógł kupić nowy starter specjalnie na no limit bo wiadome było,że ten no limit mogą wycofać, więc kto sprytny i chciał korzystać z no limit kupił nowy starter,a po wycofaniu usługi takie osoby mogą wrócić do rocznej ważności konta na dotychczasowym numerze i po problemie.

Odpowiedz

100. ~
0

2012-12-20 10:43:53

98. Być może promocja wróci po nowym roku.

Odpowiedz

99. ~eliksir
0

2012-12-20 09:38:15

w plus mix pozostał

Odpowiedz

98. ~gz
0

2012-12-20 09:36:14

Wycofują przed świętami bo wiadomo, że to okres życzeń i rozpasania słownego:) A to kasa i to nie mała.

Odpowiedz

97. ~
1

2012-12-20 08:53:37

96. A oni Ciebie; nigdy ważności konta na rok nie włączysz na tym numerze...

Odpowiedz

96. ~Piotr
0

2012-12-20 01:57:04

A ja właczyłem no-limit w orange na nowym numerze a kase przelałem na swoj numer w jeden dzień. Fakt ze po 3 złote ale poszlo w jeden dzien a nie jak pisza ze tylko dwa zlecenia mozna zrobic dziennie. I teraz mam darmo do 2 stycznia i kase na swoim mumerze. Załatwiłem ich :)

Odpowiedz

95. ~XD
1

2012-12-20 00:08:53

koniec swiata koniec no limit

Odpowiedz

94. ~
-1

2012-12-19 23:25:08

do 71 - jeszcze bardziej bezczelnego naganiacza Tmobile nie widziałem - kupiłem karte Tmobile i zdołałem wykorzystać jedynie JEDEN raz taki pakiet, bo potem został zlikwidowany - NIE MA pakietu za 9PLN za darmo przez o ile pamietam 7 dni, wiec nie chrzań bzdetów, ze jest!!!

Odpowiedz

93. ~
0

2012-12-19 23:23:45

długo ta promocja nie trwała.

Odpowiedz