DAJ CYNK

Koniec Mobilnej TV w Plusie

27.11.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10103

Ważne 0

0

Polkomtel wycofał się ze sprzedaży usługi telewizji mobilnej, którą oferował na mocy umowy z Info-TV-FM, spółką zależną Cyfrowego Polsatu. Telekom tłumaczy, że to efekt trwającej w telekomie optymalizacji procesów - pisze Parkiet.

Plus wycofał się ze sprzedaży usługi telewizji mobilnej, którą oferował na mocy umowy z Info-TV-FM, spółką zależną Cyfrowego Polsatu. Telekom tłumaczy, że to efekt trwającej w telekomie optymalizacji procesów - pisze Parkiet.

Przypomnijmy, że w ofercie Plusa Mobilna TV pojawiła się w czerwcu 2012 roku.

Abonenci, którzy z niej korzystali, mogą wypowiedzieć umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Mogą też zrezygnować z usługi w ciągu 14 dni od momentu otrzymania od operatora pisemnej informacji o zakończeniu świadczenia usługi.

Operator zapewnia, że chętnym odda pieniądze za dekoder. Sprzęt można zwrócić do 31. stycznia 2013 roku.

Źródło tekstu: Parkiet

Komentarze
Zaloguj się
53. ~
0

2012-11-29 20:06:10

@52. Co do TVP Kultura to akurat się zgadzam chociaż nie jestem szczególnie kulturalny ;). Ale TVP Historia to tak naprawdę kanał o historii TVP :). Co jakiś czas jak go włączę to widzę ciągle stare filmy lub seriale.

Odpowiedz

52. ~toms
0

2012-11-28 13:54:14

45- masz częściowo rację. Pozwolę sobie jednak zauważyć, że na szczęście istnieją takie perły, jak TVP Historia i TVP Kultura. I choćby tylko dla nich, warto czasem włączyć TV.

Odpowiedz

51. ~Tomek
0

2012-11-28 12:59:59

Chore jest pójście w przekaz na żywo zamiast w vod. Z drugiej strony rozumiem ze jeden sygnał idzie i setka tys niby mozna odebrać... A jak setka tys chce vod to tyle samo tez bedzie transmisji i obciazenia lacza. Ale z drugiej strony przeciez wazna jest jakosc i komfort.

Odpowiedz

50. ~lecho
0

2012-11-28 11:38:06

na szczęście nie mam czasu na tv :)

Odpowiedz

49. zadowolony
0

2012-11-28 11:17:32

Wydaje mi się że dopóki 2 kluczowe rzeczy nie zostaną rozwiązane to przyszłość takich usług rysuje się w ciemnych kolorach. Po pierwsze czas pracy smartfona na jednym ładowaniu baterii.Obecnie ciężko dowieźć działającego smartfona do domu po całym dniu a co dopiero znaleźć odrobinę mocy na oglądanie serialu . Po drugie zbyt małe i stosunkowo drogie paczki danych które przy normalnym użytkowaniu dość szybko się kończą.

Odpowiedz

0

2012-11-28 10:28:06

Głuchy telefon jak nic! :)

Odpowiedz

47. ~marcin
0

2012-11-28 10:20:20

i dobrze, ludzie nie są takimi idiotami.

Odpowiedz

46. ~R
0

2012-11-28 10:13:44

Zgadzam się że tv klasyczna to przeżytek. Teraz nawet w prime tajmie puszczają szajs. Ja od kiedy posiadam internet, czyli min 10 lat, tv włączam od wielkiego dzwonu. Myślę że tv jest dobra dla dziadków co nie chwytają netu :-).

Odpowiedz

45. ~GaduAirowiec
0

2012-11-28 09:21:29

Telewizja to już przeżytek. Poza kanałami informacyjnymi nie ma co oglądać. Wszystko można znaleźć na chomikuj albo innych serwerach. I płacić abonament za Polo TV czy inne bzdety na MUXach? I jeszcze płacić za oglądanie reklam?! Czasy przedinternetowe telewizji?To se nevrati!

Odpowiedz

44. ~R
0

2012-11-28 09:09:49

a-lex: tak jak mówił wlo, masz umowę z kablówka i ich psim obowiązkiem jest dostarczyć sygnał kompatybilny ze zwykłym tv. Za to im płacisz abonament. Jak ktoś będzie chciał ci czyścić antenę za 600zł możesz mu śmiało zasadzić kopa w d.

Odpowiedz

43. wlo
0

2012-11-28 08:28:06

30. a_lex - kartkę powiesił ktoś kto - jak wczoraj w radiu słyszałem - "czyści" anteny przystosowjując je do odbioru telewizji cyfrowej za jedyne 600 złotych ;-) Masz umowę z kablówką i więcej Cię nic nie obchodzi. Jęsli nie mają zamiaru świadczyć dalej usługi, to muszą wyupowiedzieć umowę albo się "złożyć". A nie sądzę by mieli zamiar rezygnować. U mnie Vectra nic takiego nie wiesza, nawet ostatnio byłem w bok i słyszałem jak gość mówił babuni jednej, zę nieczym martwić się nie musi. Ja mam dekoder cyfrowy akurat, ale większośc korzysta z najprostszego zestawu kanałów w analogu.

Odpowiedz

42. ~a_lex
0

2012-11-28 08:06:51

goral i Witek - nr 31 i 32 - dzięki. No też mi się zdaje, że przymusowa zmiana dotyczy tylko "powietrza", a ponieważ w tej chwili w kablu są oba sygnały jednocześnie (analogowy i cyfrowy), to nie rozumiem czemu by nie mogło tak zostać na stałe. No chyba, że chodzi o to, żeby "nakłonić" całe osiedle do kupna dekoderów, najlepiej u technika tej kablówki ;))

Odpowiedz

41. toms
0

2012-11-28 05:45:37

40 - a co powiesz na moc MUX3 w Katowicach wynoszącą raptem 2,5 kW? To jest dopiero granda. A to dla mnie najbardziej wartościowy MUX. Nie rozumiem, dlaczego nie można nadawać wszystkich trzech multipleksów z jednakową mocą?

Odpowiedz