DAJ CYNK

Konferencja Play na żywo

06.02.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7968

Ważne 4

5

Zobacz na żywo prezentację nowości od Play. Streaming rusza o godzinie 11:00.

Zobacz na żywo prezentację nowości od Play. Streaming rusza o godzinie 11:00.

Z emitowanych w telewizji reklam wynika, że nowym standardem Play są nielimitowane rozmowy i wiadomości wewnątrz sieci Play.

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
26. ~pirat
0

2015-02-07 08:37:24

teraz najlepsza oferta NO limit na gadanie to Redbul Energy bo za 20zł masz na komórki i stacjonarne.

Odpowiedz

25. ~Ewa
0

2015-02-06 20:10:48

SUper!Play do dupy!

Odpowiedz

24. wio
1

2015-02-06 18:58:25

)23. W Plusie nie ma stacjonarek ;-)

Odpowiedz

23. ~dziadostwo
0

2015-02-06 16:07:17

żałosne! w Virgin mam za 29zl Rozmowy dow wszystkich sieci, sms do wszystkich sieci i 2-gbw plusie to samo za 40-zła w play za 21 tylko sms i 2gb lub w mini max za 29+9+20 (3gb) az 58-złmyslalem ze wprowdzą jakis atrakcyjny no limit a tu kpina!!!!!!!!!!

Odpowiedz

22. adik
0

2015-02-06 14:12:07

orange już nie jest w standardzie a to słyszałeś ?,żeby mieć ich zasięg to trzeba zadzwonić do BOK.

Odpowiedz

21. ~dadidas
0

2015-02-06 13:00:21

Koszulki to marketing.... przypominają zawsze że masz zasięg 4sieci.... play ma największy zasięg.nieslyszales? ma zasięg 4sieci...bo macierzystym to co innego. jak przedstawił info tak je będą słyszeć.. tu mamy HIT według redakcji

Odpowiedz

20. adik
0

2015-02-06 12:26:06

Czyli dziś nic nowego nie dowiedzieliśmy się,bo wszystko już wczoraj było podane.Mnie jednak zastanawia jaki związek mają te ich koszulki z napisem 4 sieci z promocją Stan Darmowy ?????

Odpowiedz

19. ~
0

2015-02-06 11:39:25

# 5, nowa oferta Virgin Mobile:

Odpowiedz

18. Wiola_K
1

2015-02-06 11:36:05

Widziałam. W jakichś piwnicach ta konferencja ;-) stan darmowy już włączony rodzince.

Odpowiedz

16. ~
1

2015-02-06 11:34:00

czy majac uzbierane minuty do wszystkich sieci to one nie przepadna jak wlacze ta usluge?

Odpowiedz

15. motov3
0

2015-02-06 11:33:25

Ogolnie oferta bez przelomu. No bo w skoro Rozmowy i Smsy w PLAY beda za darmo, to jaki jest sens utrzymywania np oferty Formula Sms (smsy za darmo) gdzie dojdzie do zdublowania ? Nie lepiej byloby zrobic np jakis profil-starter za 5 czy 7 zl co miesiac i wlaczyc za free ta usluge ? Nie chodzi o oszczedzanie, tylko o jakies takie rzeczywiste zastosowanie tego standardu. Bo tak patrze i w wiekszosci taryf maja przeciez rozmowy w Play za darmo i smsy czesto rowniez.Ma ktos pomysl ?

Odpowiedz

14. ~czerwony
1

2015-02-06 11:30:35

Jakaś pomyłka........................Przecież to już niemal każdy ma w Play od lat......................

Odpowiedz

-1

2015-02-06 11:22:34

Chyba serwer Telepolis nie wytrzymał streamingu....

Odpowiedz

12. lluukk
-1

2015-02-06 11:19:22

ooo... już nie "we wszystkich ofertach" ;)

Odpowiedz

11. lluukk
0

2015-02-06 11:17:59

o dziwo mówią "we WSZYSTKICH ofertach Play" to co Fresh też???

Odpowiedz