DAJ CYNK

Komórkowe Gadu-Gadu

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3707

SMS-Express.com, producent Gadu-Gadu, udostępnił nową wersję tego najpopularniejszego polskiego komunikatora internetowego - Gadu-Gadu Komórka.

SMS-Express.com, producent Gadu-Gadu, udostępnił nową wersję tego najpopularniejszego polskiego komunikatora internetowego - Gadu-Gadu Komórka.

Teraz z komunikatora można korzystać nie tylko za pośrednictwem komputera. Gadu-Gadu w wersji dla telefonów komórkowych znosi ograniczenia związane z wersją tradycyjną, z tego wariantu komunikatora można bowiem korzystać w dowolnym miejscu.

Nowa usługa jest realizowana we współpracy ze wszystkimi działającymi w Polsce operatorami telefonii komórkowej. Mobilna wersja komunikatora działa zarówno jako specjalizowany serwis WAP jak i też jako niezależna aplikacja JAVA, jest więc dostępna dla większości telefonów komórkowych obecnych na polskim rynku.

Komórkowa wersja komunikatora zapewnia łączność zarówno pomiędzy Gadu-Gadu na PC i Gadu-Gadu na telefonie komórkowym jak i pomiędzy telefonami komórkowymi. Wersja mobilna komunikatora w niczym nie ustępuje wersji przeznaczonej dla komputerów PC - każdy użytkownik wersji komórkowej otrzymuje bowiem w pełni funkcjonalny wariant tej aplikacji, analogiczny do odmiany znanej z komputerów PC.

Dajemy użytkownikom w pełni funkcjonalną wersję naszego komunikatora. Pozwoli im to na korzystanie z Gadu-Gadu wszędzie tam, gdzie występuje zasięg telefonii komórkowej a więc - na terytorium Polski - praktycznie bez ograniczeń. Komórkowe Gadu-Gadu jest tak samo proste w obsłudze jak wysyłanie wiadomości SMS, a przy tym posiada wszystkie zalety komputerowego komunikatora - pozwala na przykład stwierdzić, kto w danej chwili jest online, umożliwiając rozmowę w czasie rzeczywistym - mówi Krzysztof Szalwa z Gadu-Gadu.

Gadu-Gadu Komórka pozwala na identyfikację statusów użytkowników, import listy kontaktów, wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych czy przesyłanie emotikonów. W celu korzystania z tej usługi nie jest potrzebna żadna dodatkowa umowa z operatorem telefonii komórkowej. Dostęp do aplikacji uzyskuje się po wykupieniu subskrypcji.

Dzięki nawiązaniu przez SMS-Express.com współpracy z poszczególnymi operatorami telefonii komórkowej, użytkownicy mobilnego Gadu-Gadu uiszczają tylko niewielką opłatę abonamentową za możliwość korzystania z komunikatora. Nie płacą za przesyłanie poszczególnych wiadomości, mogą więc swobodnie rozmawiać, zupełnie tak jakby siedzieli przed komputerem. Gadu-Gadu Komórka ze względu na niskie koszty użytkowania jest też interesującą propozycją dla osób wysyłających wiele SMS-ów - dodaje Krzysztof Szalwa.

Z usługi korzysta już kilkadziesiąt tysięcy użytkowników wszystkich sieci telefonii komórkowej.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: sms-express.com

Przewiń w dół do następnego wpisu