DAJ CYNK

"Koloro-peutyka w Mixie" w Plusie

02.03.2007

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5712

Ważne 0

0

5. marca ruszają nowe promocje w Plusie o nazwie Koloro-peutyka w Mixie.

5. marca ruszają nowe promocje w Plusie o nazwie Koloro-peutyka w Mixie.

W stosunku do dotychczasowej promocji "Uczucie Taniości w Mixie" obniżono ceny następujących telefonów: LG KG220, Motorola SLVR L7, Nokia 5140i, Nokia 6030, Sagem my301X, Samsung SGH-X510, Samsung SGH-X530, Samsung SGH-X520.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
34. ~
0

2007-03-11 09:01:33

A jest to telefon Motorola L7

Odpowiedz

33. ~
0

2007-03-11 09:00:55

Ale jestem wkurzony:( Wczoraj pojechałem do Plusa po telefon i okazało sie żę jest potrzebne zaświadczenie o tym że ktoś z rodziny pracuje. Mój tata dopiero został niedawno zatrudniony w pracy za granicą i jescze takiego czegoś nie dostał. Mam pytanie? Czy zamiast żaświadczenia o tym żę ktoś pracuje można im pokazać żę w orange płaciłem przez 2 lata w mixie albo jakiś inny dokument? BO bardzo zależy mi na tym telefonie:(

Odpowiedz

32. Neo
0

2007-03-08 11:03:55

no to świetnie zostało wyjaśnione i wyliczone. Nie warto mieszać się w mixa z plusem.

Odpowiedz

31. evelinee
0

2007-03-07 17:04:28

kurcze, ale te telefoniki są takie fajne:) samsung x520 http://www.plusgsm.pl/telefony/samsung/x520/ nigdzie indziej się nie dostanie;) chyba musisz isć do mixa żeby Cie uspokoiła ta koloropeutyka:) pozdrawiam

Odpowiedz

30. ~hmmm
0

2007-03-07 13:52:58

FUN wymaga TYLKO WAŻNOŚCI konta a MIX Plusa DOŁADOWAŃ z kwotą minimalną. Efekt jest taki że 24 miesiące w FUN kosztują 400 złotych a w Mix Plusie od 720 złotych. Czy to dociera do wszystkich podnieconych ich ofertą czy nie ??

Odpowiedz

29. ~hmmm
0

2007-03-07 13:50:06

@azik, @mariensztat, @mazdzior - ten kabaret w Plusie słono kosztuje. JESZCZE raz wyjaśnię RÓŻNICĘ w FUN a MIXie Simplusa. Zobowiązanie w FUN dotyczy ważności konta: dla przykładu by konto było ważne wystarczy wykonać 8 doładowań po 50 złotych. Podobny telefon w Mixie Simplusa (w podobnej cenie) wymaga zobowiązania do np 24 doładowań po 30 złotych (warunki są nawet gorsze ale przyjmijmy takie w obliczeniach). Efekt: w FUN zobowiązujesz się wydać 400 złotych przez 2 lata a w Mixie 720 złotych. Różnica wynosi 320 złotych. W praktyce różnica jest większa i sięga nawet 600 złotych. Fajnych kolorków życzę wszystkim naiwniakom.

Odpowiedz

28. kasey
0

2007-03-07 13:28:36

i jak Ci jest w FUNie?Ja słyszałem same dobre opinie.

Odpowiedz

27. ~jojo
0

2007-03-06 11:12:44

Może i wszyscy o tej promocji w MIXPlusie MÓWIĄ, ja też NAPISAŁEM jakim mam do niej stosunek. Ale to nic nie zmienia. W domu mam 2 telefony w Erze FUN. :-)

Odpowiedz

26. ~mazdzior
0

2007-03-05 23:59:09

wiesz akurat co do promocji mixa to się nie czepiam bo mają rzeczywiście rewelacyjne, a tak naprawdę to teraz w sieciahc wszędzie to samo i conajwyżej po groszu zyskujesz. Jedyne co jest chwytlwie to właśnie świetna nazwa terapia kolorami , prosty pomysł ale zobacz że wszyscy o tym mówią!

Odpowiedz

25. ~jojo
0

2007-03-05 21:23:37

"azik" - ceny telefonów być może, ale tu chodzi przedewszystkim o warunki doładowań konta. Widzisz tą subtelną różnicę między Erą FUN i całą resztą mixsowego badziewia? Otóż może się okazać i tak jet (sam sprawdzałem), że co prawda sama cena telefonu w MIXPlusie jest niższa niż w FUNie, jednak inne zsady doładowań sprawiają, że w ogólnym rozrachunku zaoszczędzasz dużo więcej niż w mixsie Plusa. :-)

Odpowiedz

24. ~azik
0

2007-03-05 16:53:15

o co wam chodzi? Ceny telefonów takie jak u innych - niektóre droższe niektóre tańsze, w zależności od tego jaka siec jaki model ma aktualnie na promocji. Ale nazwa mnie rozwala :D Koloro-peutyka :D :D :D co jak co, ale reklamy to Plus potrafi robić! :)

Odpowiedz

23. ~mariensztat
0

2007-03-05 14:41:25

super ...i pomysł z tą terapią kolorkami telefonów rewelka...nie ma co porównywac promocji plusa i innych. Szczególnie pod względem reklam są znacznie mocniejsi i pomysły mają lepsze. Dla mnie bomba!

Odpowiedz

22. ~andrew
0

2007-03-05 11:08:41

bo w mixie to era fun najlepiejw ypada wobec pozostałych ofert i to wiadomo nie od dziś. A jak ktoś nie wie, to właśnie jest w plusie czy gdzie indziej.

Odpowiedz

21. ~eee tam jak mi sie teelfon znud
0

2007-03-05 07:39:21

Jaki mi sie telefon znudzi to zawsze go moge sprzedać

Odpowiedz

20. ~hmmm
0

2007-03-05 07:24:50

@18 Nie bądź głupi i policz. 42 zasilenia x 30 zł = 1260 złotych i telefon na 4 lata. Idź do Era Fun - tam dostaniesz go za 450 zł w umowie na 3 lata. Umowa nie dotyczy liczby zasileń tylko ważności konta. Co to zmienia ? A to, że na 3 lata wystarczy wykonać 12 doładowań po 50 złotych. A resztę kwoty rozpisz sobie na raty i wyjdzie Cię duuużo taniej. Nie rozumiem dlaczego Era nie reklamuje FUN, gdyby tak reklamę porównawczą zastosowali... 12x50 a 42x30. W tym kabarecie to moga nie umieć liczyć - mogę to nawet zrozumieć... Ale że ludzie się tak dają nabijać to już trudniej pojąć.

Odpowiedz