DAJ CYNK

Kolejne węzły LLU w Netii

29.04.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3263

Ważne 0

0

Netia uwolniła kolejne centrale TP (LLU), zwiększając ich liczbę do 552 węzłów w zasięgu których jest 4,5 mln linii - stanowi to ponad połowę sieci Telekomunikacji Polskiej.

Netia uwolniła kolejne centrale TP (LLU), zwiększając ich liczbę do 552 węzłów w zasięgu których jest 4,5 mln linii - stanowi to ponad połowę sieci Telekomunikacji Polskiej.

Wezłów przybyło w miejscowościach: Bełchatów, Bełżyce, Brodnica, Garwolin, Goleniów, Kamień Pomorski, Konstantynów Łódzki, Kostrzyn nad Odrą, Komorów, Końskie (2 centrale), Międzyrzec Podlaski, Nowogard, Lubaczów, Łęczna, Opoczno (2 centrale), Radzyń Podlaski, Siemiatycze i Tczew.

Ponadto udostępnione zostały kolejne centrale w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Zamościu.

Do końca roku w planie jest kolejnych 150 węzłów.

Pełna lista miejscowości objętych LLU jest dostępna pod tym adresem.

Źródło tekstu: blog.netia.pl

Komentarze
Zaloguj się
18. ~pierd
0

2011-05-11 20:57:55

tepsa wprowadza vdsl a netia? pierdzi w stolek i chwali sie netem do 20mbit/s. a rzeczywistosc jest straszna - te do 20mbit to w rzeczywistosci max 2mbity/s a szczesciarze maja 4 albo 8 mbit/s. zenua!

Odpowiedz

17. wojtek115
0

2011-05-09 14:16:34

albo jakoś bardziej rozbudować usługę TV? Żeby można było, jak w przypadku np. TP, brać usługi łączone w korzystniejszych stawkach cenowych.

Odpowiedz

16. ~kocyk
0

2011-05-06 18:09:46

CZY NETIA PLANUJE WPROWADZENIE VDSL W TYM ROKU???

Odpowiedz

15. ~SMAUG
0

2011-05-04 13:14:52

@12 a ja mam Netię na łączach TP i jestem zadowolony bardzo. Umowa mówi że mam ''do 10Mb'' a fizycznie tyle, na ile pozwolą łącza. No a u mnie jest 8Mb. Płacę za utrzymanie łącza (zawieszony tel w TPSA). Jestem szczęśliwy ;D

Odpowiedz

14. brokenik
0

2011-05-03 16:22:47

IMHO - LLU to taki niezły chwyt marketingowy. Bo od strony fizycznej i tak wszystko zalezy od TP. I do abonamentu czy tak czy siak dopłacasz 30zł :D Łapią na to frajerów jak nic. A poza tym opłaty i tak nie są wielkie.

Odpowiedz

13. ~Chrome_TP
0

2011-05-03 15:53:51

`5 Bed a czy, aby przypadkiem nie jest tak, że UKE akceptuje propozycję TP w tym zakresie lub ją odrzuca ? (więc poniekąd ustala bo jak UKE nie zakceptuje to TP nie może takich opłat wprowadzić ?)

Odpowiedz

12. ~Dino
0

2011-05-02 18:48:14

zawsze mozna płacic tylko 20 zł za zawieszenie telefonu. Netia na liniach tp to tragedia

Odpowiedz

11. ~
0

2011-05-01 19:26:40

@10. Tak i to pewnie w ataku samobójczym ;).

Odpowiedz

10. ~
0

2011-05-01 10:43:17

a co? chcesz wysadzić?

Odpowiedz

9. ~qwerty
0

2011-04-30 08:16:22

Proszę o podanie pliku z listą central TP

Odpowiedz

7. widex
0

2011-04-29 22:06:22

Netia nie pobiera oplaty za utrzymanie łącza na swoich drutach. TP only telefon 30 zł, only internet - 60+29 za utrzymanie. To jest zdzierstwo.

Odpowiedz

0

2011-04-29 20:27:26

@5 Ale była by to dyskryminacja alternatywnych i komu by się to opłacało ? Czynnik ekonomiczny działa by na korzyść TP. Poza tym Alternatywni kupują hurtem i tak wychodzą na swoim spokojnie.

Odpowiedz

5. bed
0

2011-04-29 20:12:30

3: Od kiedy UKE ustala opłatę za utrzymanie łącza? To zależy jedynie od TP. Tak właściwie to jestem zdania, że alternatywni powinni płacić TP więcej daną opcję internetową.

Odpowiedz

4. ~
0

2011-04-29 19:45:27

Opłata za utrzymanie łącza, jak sama nazwa wskazuje służy... utrzymaniu łącza telefonicznego. Jest wliczona w abonament telefoniczny (także WLR), lub może być płacona oddzielnie, kiedy nie mamy telefonu. Internet jest tutaj niejako "dodatkiem", choć moim zdaniem powinna być raczej wliczana do ab. internetowego. No, ale jest jak jest. TP nie jest wcale takie biedne, przecież te alternatywne "pasożyty" nie mają ich łącz za piękne oczy, a za pieniądze... Oczywiście, lepsze dla TP byłyby stare, przed BSA czasy, mogłaby dale strzyc i transferować kasę do Francji poprzez różne dziwne opłaty w stylu xx-milionów za "prestiż" loga.

Odpowiedz

3. ~wachu
0

2011-04-29 19:08:26

opłata utrzymania łącza jest ustalana przez UKE a nie tp wiec pretensje miec nalezy do nich :)

Odpowiedz