DAJ CYNK

Kolejne miasta w zasięgu Internetu Cyfrowego Polsatu

27.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4083

Ważne 0

0

Białystok, Węgrów, Skarżysko - Kamienna i Przasnysz dołączyły do grona miejscowości znajdujących się w zasięgu bezprzewodowego, szerokopasmowego Internetu Cyfrowego Polsatu świadczonego w technologii HSPA+.

Białystok, Węgrów, Skarżysko - Kamienna i Przasnysz dołączyły do grona miejscowości znajdujących się w zasięgu bezprzewodowego, szerokopasmowego Internetu Cyfrowego Polsatu świadczonego w technologii HSPA+.

W efekcie regularnej rozbudowy infrastruktury telekomunikacyjnej spółki Aero2, z której korzysta platforma, baza potencjalnych klientów usługi dostępu do Internetu Cyfrowego Polsatu wzrosła o ponad 250 tys. osób.

Szerokopasmowy Internet w technologii HSPA+ Cyfrowy Polsat dostarcza od 1. lutego br. Usługa świadczona jest na częstotliwości 900 MHz w oparciu o infrastrukturę spółki Aero 2, budowaną przez Sferię. Obok telewizji i telefonii komórkowej, to już trzecia usługa w portfolio operatora. W ramach Multioferty wszystkie usługi dostępne są z jedną umową, opłatą abonamentową i fakturą.

Na dzień dzisiejszy w zasięgu mobilnego Internetu spółki znajduje się blisko 11 tys. miejscowości. W pierwszej połowie br. zdecydowało się na niego 10 tys. gospodarstw domowych.

Technologia HSPA+ (Evolved HSPA), z której korzysta Cyfrowy Polsat zapewnia wysokie prędkości transmisji danych - do 21 Mb/s przy pobieraniu i do 5,76 Mb/s przy wysyłaniu.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Ontoni
0

2010-10-01 13:23:38

To się robi coraz bardziej godne zauważenia i rozważenia, bo oferta CP w sprawie internetu robi się coraz lepsza. Ciągle właściwie gdzieś czytam, że limity rosną, że zasięg lepszy, że szybkość wzrasta. NIby naturalny bieg rzeczy, ale tak właśnie kojarzę net z CP.

Odpowiedz

21. ~AS
0

2010-09-29 19:30:35

nieźle czyli średnio na 1 miejscowość mają jednego klienta :D

Odpowiedz

19. ~
0

2010-09-29 01:42:31

reklama dzwignia... docieramy tam gdzie inni nie docieraja....czyli gdzie?... tzn. docieramy tam gdzie inni juz dotarli Cp...

Odpowiedz

17. ~
0

2010-09-28 00:52:05

@4: Chłopcze zejdz na ziemię, jakim cudem (za co?) Solorz miałby kupić Plusa czy choćby Playa? @5: Raczej u siebie nie złapiesz tego ze Skierniewic, a w Rawie nie ma.

Odpowiedz

16. ~
0

2010-09-27 15:53:29

w swietokrzyskim jest jeszcze wiele do zbudowania,czemu w Skarzysku jak tam z infrą ok?mirekb

Odpowiedz

15. ~bagabons
0

2010-09-27 15:30:28

CP jeszcze długo nie będzie dorównywał w3, bo nie mówię o Play, które też ma dziury, tylko korzysta z nadajników Polkomtela. Soloż nie ma innego wyjścia jak tylko przejąć inny MVNO, inaczej zawsze pozostanie gdzieś z boku.

Odpowiedz

14. ~jajko
0

2010-09-27 14:32:40

a bylo gdzies jakies info?? bo niedawno dopiero do ojczyzny wrocilem :)

Odpowiedz

13. Paweł
0

2010-09-27 13:21:06

jajko, a kombinują :) od stycznia CP nie będzie już MVNO Ery.

Odpowiedz

12. ~jajko
0

2010-09-27 13:09:03

karta cyfrowego polsatu i sprawdzane na n6600 tej starej w ksztalcie jajka i p990

Odpowiedz

11. ~jajko
0

2010-09-27 13:08:18

a moja karta sim z kolekcji zalogowala sie do orange/idei i dziala :) cos chyba znowu kombinuja......

Odpowiedz

10. ~dojrz
0

2010-09-27 12:25:59

Moim zdaniem MVNO po prostu opierają się na niszach - młodzi ludzie l=skupieni wokół GA, seniorzy i fanie ojca założyciela wokół "W rodzinie" (chociaż tutaj z marnym skutkiem), więc CP musi przejmować, inaczej będzie w niszy jak teraz.

Odpowiedz

9. radar77
0

2010-09-27 11:10:37

Ale mi sukces. W takich Pabianicach albo Zgierzu jest tylko po jednej stacji bazowej. Do tego w tym pierwszym mieście stacja jest na uboczu i zawieszona na wysokości maks 10-15m. Zasięg z tego pewno marny, ale ładnie wygląda w statystykach liczby miast.

Odpowiedz

8. ~Octopus
0

2010-09-27 11:06:52

Polsat wszedł na platformę C+ - tym samym jest to sygnał ,że przyszłościowa analiza rentowności wygląda.. no nie ciekawie. Dla tego nie dziwi mnie zmiana kierunku inwestycyjnego.

Odpowiedz

7. ~
1

2010-09-27 11:06:21

jak by nie patrzyc sa 10 lat za murzynami 1Gb=1zl plus/orange 1GB 0zl :) jak kto woli 5-20zl za usluge na miesiac, drakonskie oplaty w dzien hehe sa nie normalni.

Odpowiedz

6. dzi0bas
0

2010-09-27 10:01:23

mozna wziasc na probe i oddac.

Odpowiedz