DAJ CYNK

Kolejne KSW, kolejne nielegalne streamingi

05.03.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4069

Ważne 4

2

Powoli tradycją staje się, że po gali KSW pojawiają się zatrzymania w związku z nielegalnym udostępnianiem programów w Internecie.



Powoli tradycją staje się, że po gali KSW pojawiają się zatrzymania w związku z nielegalnym udostępnianiem programów w Internecie.

Policjanci z Wydziału dw. z Cyberprzestępczością KWP w Lublinie wspólnie z funkcjonariuszami z Biłgoraja realizując ustalenia własne przeszukali pomieszczenia mieszkalne 30-latka z powiatu biłgorajskiego. Okazało się, że mężczyzna nielegalnie udostępniał sygnał płatnych kodowanych telewizji cyfrowych. Policjanci dokonali zabezpieczenia majątkowego o wartości 15 tys. zł - dwa komputery i dysk twardy.

Z ustaleń Policji wynika, że mężczyzna udostępniał transmisję za pośrednictwem dwóch stron internetowych. Dla użytkowników transmisja była darmowa, natomiast osoba udostępniająca czerpała korzyści finansowe z reklam w serwisie.

30-latek usłyszał już w tej sprawie zarzuty. Przyznał się do zarzucanego mu czynu i poddał się dobrowolnie karze 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata, grzywny w wysokości 2 000 zł oraz zobowiązano go do naprawienia szkody podmiotom pokrzywdzonym.

Źródło tekstu: KWP; wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~pabloki
0

2018-03-05 16:48:39

w naszym systemie prawnym to nawet nie można wypowiedzieć się na ten temat bo mozna być pociągniętym do odpowiedzialności prawnej. także chciałem coś napisac ale niestey nie mogę. taki mamy system . od ludzi dla ludzi .

Odpowiedz

15. ~
0

2018-03-05 16:18:50

Ponad 100 lat zaborów, dwie wojny światowe, lata faszyzmu i komunizmu a żyjemy w czasach gdy demokratyczna władza prześladuje za to że ktoś udostępnia film z mordobicia.

Odpowiedz

14. ~ddd
0

2018-03-05 16:05:18

Proszę proszę jakie te pieski są skuteczne w walce z tak niebezpiecznym człowiekiem streamującym jakieś syfiaste ksw. Szkoda, że skorumpowanych polityków i inne grubsze ryby tak szybko nie wyłapują.

Odpowiedz

13. ~ptyś
0

2018-03-05 15:45:42

W sobotę była gala, a w poniedziałek już wyrok sądowy, a wcześniej zatrzymania?Nadspodziewanie skuteczna policję mamy. No i sądy pracują zadziwiająco szybko... Niecałe 2 dni i już pozamiatane... Cuda panie... cuuuda...

Odpowiedz

12. ~Do szczęścia daleka droga
0

2018-03-05 15:30:17

Ale po co płacić? Wychodzisz na stadion gdzie dwa kluby są zwaśnione i masz w 3D wszystko pod rękąO:-)

Odpowiedz

11. ~zeb
0

2018-03-05 14:41:32

Jakoś nie lubię oglądać ludzi którzy obijają sobie ryje, a tym bardziej za to płacić, ale jak kto lubi ;)

Odpowiedz

10. ruskov
0

2018-03-05 14:35:36

@1 @2 BOJ SIE BOGA :O jak można nie wiedzieć co to ksw?? I po co te burdy, dla ludzi to pasja, zajmij się lepiej czyms pozytecznym..

Odpowiedz

0

2018-03-05 14:20:19

@7 ja jakoś też nie lubię w tej ipli kupować, kupuję z dekodera tv, przynajmniej serwery nie padną. Teraz chyba też coś tam im siadło, ludzie na fb pisali. My się z kumplem po 20 zł składamy, to już w ogóle nie jest dużo, a przynajmniej powód do spotkania jest, w grudniu nawet kobiety z nami oglądały :)

Odpowiedz

8. ~
0

2018-03-05 14:00:35

Co to jest "gala KSW"?

Odpowiedz

0

2018-03-05 13:58:04

@6 40 zł raz na trzy miesiące to nie są w końcu kosmiczne pieniądze. A znam ludzi, którzy wolą zapłacić za pirata 20-30 zł niż 40 zł w Ipli.

Odpowiedz

0

2018-03-05 13:37:01

Z gali na gale coraz trudniej w necie oglądać. Ja kupiłem dostęp w PPV jakoś po pierwszej walce, bo albo nie było dobrej transmisji albo bufor co kilka sekund. To już druga moja zamówiona gala, bo oglądanie w necie jest coraz bardziej utrudnione, a ostatnio było praktycznie niemożliwe.

Odpowiedz

5. ~Gliwice
1

2018-03-05 13:02:41

u mnie na wiosce za 2 papierosy i 60gr dwóch na jednego leci więc...co tam jakieś KSWu z celebrytami:

Odpowiedz

4. ~
1

2018-03-05 12:54:48

3. Dosiad to zrob sobie na WFie w swoim gimnazjum durniu.

Odpowiedz

2. ~brak_nicku
-1

2018-03-05 12:06:37

Informacja bez związku z telekomunikacją. Nikt nic nie stracił, to jest takie głupie gadanie. Inna sprawa, że trzeba być bezmózgim yeti żeby oglądać jakieś durne KSW.

Odpowiedz

1. ~``
0

2018-03-05 12:06:07

KSW to ściema jakich dużo. Kto to niby ogląda?

Odpowiedz