DAJ CYNK

Kolejna reklama z Wojewódzkim [wideo]

15.08.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5468

Ważne 0

0

Play w ramach akcji testujsmartfona.pl pokazał drugi spot reklamowy z udziałem Kuby Wojewódzkiego.

Play w ramach akcji testujsmartfona.pl pokazał drugi spot reklamowy z udziałem Kuby Wojewódzkiego.

Szerzej o programie testujsmartfona.pl pisaliśmy w tej wiadomości.



Poprzednią reklamę z Kubą Wojewódzkim prezentowaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
68. ~
0

2011-08-17 09:48:51

67: jak wchodzę na www.play.pl, też muszę powstrzymywać odruch wymiotny przez to coś :/.

Odpowiedz

67. ~albert
0

2011-08-17 09:03:50

już myślałem, że zwymiotuję, ale szczęśliwie, że reklama się skończyła... zostałem zniechęcony do skorzystania z ich usług...

Odpowiedz

65. ~
0

2011-08-16 13:24:16

najwiecej do powiedzenia mają ludzie którym robi sie z mózgu sito przez srodki masowego przekazu, ogladają bluznią widzą winnych zawsze po jednej stronie-ten typ tak ma

Odpowiedz

64. ~
0

2011-08-16 12:49:21

Troche jest za malo w telewizji reklam z Wojewodzkim zrobionych dla playa. Mogliby czesciej je puszczac. Swoja droga kampania jest ok bo juz od dawna nie zwracalem wiekszej uwagi na spoty Play. Do Wojewodzkiego nic nie mam, nie przeszkadza mi podobnie jak Majewski w kampanii jednego z powaznych bankow.

Odpowiedz

63. ~
0

2011-08-16 12:42:52

Zrzygać się już można od tego Wojewódzkiego i jeszcze dodatkowo atakuje swoją nędzną facjatą na stronie głównej Play. Przegięcie.

Odpowiedz

62. ~
0

2011-08-16 12:25:15

Popieram **** że powinni obniżyć ceny zamiast płacić miliony na reklamy. Również popieram **** że ceny w play są za wysokie.

Odpowiedz

61. ~
0

2011-08-16 12:14:13

@60. Zdaje sie, ze nie ogladales reklamy, albo nie zrozumiales o co w niej chodzi. Wszechpolski wspiera kampanie testuj smartphone''a, które zarówno w taryfach All inclusive jak i pakietach w Play Fresh maja zasieg takze Plusa.@60. Zdaje sie, ze nie ogladales reklamy, albo nie zrozumiales o co w niej chodzi. Wszechpolski wspiera kampanie testuj smartphone''a, które zarówno w taryfach All inclusive jak i pakietach w Play Fresh maja zasieg takze Plusa.

Odpowiedz

60. ~
0

2011-08-16 11:50:26

Wszechpolski? To jest wprowadzenie klienta w błąd. Ponieważ play online na karte działa TYLKO NA OGRANICZONYM OBSZARZE.

Odpowiedz

0

2011-08-16 11:09:09

PLAYpolis!!! Pokazuja tylko reklamy play, ale juz nowej reklamyu W3 nie...to moze zeby bylo sprawiedliwie to zadnych reklam nie pokazujcie.;/

Odpowiedz

58. ~tom
1

2011-08-16 09:34:49

na razie trafilem tylko na pierwsza reklame z dwoma kubami. obie swietne ale pierwsza jak na razie najlepsza.

Odpowiedz

57. Kamil_K
0

2011-08-16 08:53:53

49: http://inogolo.com/pronunciation/Huawei - oto dowód z dobrego źródła :). A "Hjułeja" to nie wiem, kto wymyślił :D.

Odpowiedz

54. ~jędrek
1

2011-08-16 08:15:42

Zamiast sieć budować swoją poza miastami oni wydają kasę na durne reklamy za grubą kasę. Nie tędy droga. Z takim podejściem przewiduję szybki upadek play.

Odpowiedz

53. ~szynkowa
0

2011-08-16 07:42:58

52 Nie zgodze sie bo od dawna Play nie miał tak wyraznej i "fikusnej" kampanii, nawet wiecej mogło wydawac sie ze beda juz bardzo przewidywalni. A tu masz Kubuś Wojewódzki i Huawej mieszają całkiem nieźle w zwiazku z akcja testujsmartfona.pl. Co do porównań z reklamami konkurencji to moim zdaniem reklam Orange czy T-mobile nie daje sie ogladac. O ile stworki Orange polubiłem to po kampanii T-Mobile, tej od rebrandingu odbija mi się do dzisiaj jeśli zobaczę różowy w telewizji.

Odpowiedz

52. ~frshman
1

2011-08-16 07:35:17

Kampania, w którą wyrzucono pieniądze w błoto. Kuba - super żywiołowa postać show biznesu - uwikłany jest tutaj w pseudo intelektualny przekaz reklamowy z widzem. Niestety nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać... Humor ryje twarzą w mule. Szkoda. Reklam PLAY w ogóle nie da się oglądać - kiedy startuje blok z reklamą PLAY mam przekonanie, że to Orange. Zero swojego charakteru...

Odpowiedz

51. ~
1

2011-08-16 00:20:32

Dla mnie jest to PR-owy chłam. Wmawianie ze maja 4G :o a do tego wszechpolski zasięg. W stanach za takie brednie płaci sie wielomilionowe odszkodawania za wprowadzanie jawnie w błąd klienta i beszczelnie robi sie z niego debila. Pozdrawiam tych którzy to popierają.

Odpowiedz