DAJ CYNK

Kolejna reklama T-Mobile [wideo]

10.06.2011

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 15257

Ważne 0

0

"Jest tyle chwil, którymi warto się dzielić" - to hasło kolejnej odsłony kampanii reklamowej T-Mobile. Tym razem motywem są bańki, a aktor Jan Nowicki pojawia się tylko na parę sekund.

"Jest tyle chwil, którymi warto się dzielić" - to hasło kolejnej odsłony kampanii reklamowej T-Mobile. Tym razem motywem są bańki, a aktor Jan Nowicki pojawia się tylko na parę sekund.



O wcześniejszym spocie pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
162. ~
0

2011-08-16 11:42:20

A o obsłudze w play to juz nie bede wspominał. Umowę pół roku wcześniej potrafią Ci anulować jeśli deklarujesz chęć wzięcia nowej. Byłem kiedyś w idei, byłem w plusie i erze. I teraz tylko play. Gdyby nie play to byłby plus.

Odpowiedz

159. ~kabo09
0

2011-08-04 21:59:01

mi chodzi o reklame t-mobile na plaży może mi ktoś powieczieć gdzie jej szukać

Odpowiedz

158. ~Ja
0

2011-07-22 12:01:01

Najnudniejsza z reklam sieci komórkowych, nawet ta piosenka lalalalalalalalala mdli mnie jak to widzę i słyszę, równie beznadziejne są reklamy w Orange. Ostatni patent z nazwami taryf żenada, ale trzeba przyznać, że w ten sposób mają całe mnóstwo nazw na przyszłość.

Odpowiedz

157. ~loczek
0

2011-07-08 00:29:29

Bańki są świetne, bardzo podoba mi sie ten pomysł. ^^ A tak nawiasem: http://www.youtube.com/watch?v=z4q6W4inJqk

Odpowiedz

156. ~marcin
0

2011-07-07 11:28:50

Beznadziejna była ta reklama z Nowickim! Jak sieć telekomunikacyjna, która kreuje się na supernowoczesną może tak zepsuć swój wizerunek???? bo po co podstarzały amant w przydługiej i nudnej reklamie???? Totalna porażka

Odpowiedz

155. ~none
0

2011-07-01 14:46:24

zwróciliście może uwagę gdzie w Warszawie zlokalizowane są banery t-mobile? szczególnie chodzi mi o ten z czwórką młodych ludzi, gdzie troje z nich ma deskorolki, a jeden chłopak rower. interesuję się tematem reklamy w przestrzeni publicznej miasta, stąd to pytanie.

Odpowiedz

154. ~berlińczyk
0

2011-06-28 12:46:01

Bańki!! :) Wy tak tu narzekacie, że brak Wam w Polsce Flashmobów, a mi w Niemczech brakuje takich baniek w T! Moje dzieciaki juz podłapały ten pomysł z wysyłaniem baniek na http://www.tworzymychwile.pl/#/info bo podobno gdzieś wyczytały, że co tydzień wybierają jakieś bańki i je nagradzają. Wiecie coś o tym? :)

Odpowiedz

153. ~Viro
0

2011-06-27 00:22:03

uwielbiam reklamy t-mobile, są takie fajne

Odpowiedz

152. pablo_79
0

2011-06-26 22:28:07

@147, mi to wygląda na spaniela cavalier ;)@151, dotyczy to również użytkowników Heyah? U mnie na razie zamiennie wyświetla się Era/Heyah.

Odpowiedz

151. ~
0

2011-06-22 22:38:40

logo zmieni sie u wszystkich do 20.07.2011 - nie bedzie mozliwosci pozostawienia "Era".pozdrawiam

Odpowiedz

150. ~adrian14131
0

2011-06-20 16:29:29

mojemu koledze dzień powejściu T-Mobile pojawił się napis tmobile.pl

Odpowiedz

149. ~happy11
0

2011-06-20 13:00:52

jaki tytuł nosi piosenka z reklamy??

Odpowiedz

148. ~astelitt
0

2011-06-19 15:26:30

szkoda że jednak nie bedzie wyboru co do nazwy operatora na ekranie. Wolałbym zostawic sobie Era :)

Odpowiedz

147. ~morskie oko
0

2011-06-17 20:31:14

a ja tak od tematu- jaki to piesek widnieje na ekranie w osiemnastej sekundzie reklamy? chodzi mi o rasę :)proszę o szybką odpowiedź;)

Odpowiedz

146. jarek171k
0

2011-06-16 19:25:42

Dla zainteresowanych:logo ery zniknie 1 lipca dostalem sms-a z T-mobile z taka informacja.

Odpowiedz