DAJ CYNK

Kolejna odsłona "Szalonych cen" w Orange

22.11.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8732

Ważne 0

0

Do 28. listopada trwa kolejna edycja Szalonych cen w internetowym sklepie Orange. Tym razem promocją objęto pięć telefonów różnych producentów.

Do 28. listopada trwa kolejna edycja Szalonych cen w internetowym sklepie Orange. Tym razem promocją objęto pięć telefonów różnych producentów.

Promocja dotyczy następujących urządzeń:
LG P760 Swift L9 w Smart Planie Multi 69,90 zł za 1 zł (stara cena 239 zł),
Samsung Galaxy Note w Smart Planie Multi 89,90 zł za 99 zł (stara cena 999 zł),
Nokia Lumia 900 w Smart Planie Multi 129 zł za 1 zł (stara cena 709 zł) lub w Smart Planie Multi 89,90 zł za 99 zł (stara cena 1079 zł),
Motorola Motoluxe w Smart Planie Halo 39,90 zł za 1 zł (stara cena 249 zł),
Hello Kitty w Smart Planie Halo 39,90 za 1 zł (stara cena 119 zł).

Ceny dotyczą umowy na 2 lata. Więcej szczegółów na stronach Orange.

Źródło tekstu: blog.orange.pl

Komentarze
Zaloguj się
30. ~
0

2012-12-02 13:56:46

@prefix opcja tłumacza to nie musi być w telefonie, wystarczy mieć dobry pakiet netowy, jak masz w Heyah 1,2 GB to starczy na całe wakacje, i sprawdzać co trzeba w google translate.

Odpowiedz

29. ~prefix
0

2012-11-26 14:44:12

mnie sie w L9 starsznie podoba ta usługa tłumacza, jest to naprawdę bardzo przydatna funkcja, zwłaszcza podczas wakacji.

Odpowiedz

28. Gitarka
0

2012-11-24 17:03:32

Tak dobry telefon jak L9 tylko za 1 zł? super. Myśle, ze warto w niego zainwestować, wiele ludzi juz go ma i sobie chwali

Odpowiedz

27. ~Janek
0

2012-11-23 11:10:00

@Zbyszek - ale skąd ta informacja że Lumia 900 w abo 89,90 za 99zł? Na stronie Orange wisi że grubo więcej w tej taryfie.

Odpowiedz

26. ~Zbyszek
-1

2012-11-23 11:00:46

@20: to proponuje Ci żebyś założył swoją sieć i dokladal do sprzedawanych telefonów :) owszem masz w sieci kilka telefonów tanio, a większość jest droga, ale to cały czas normalna cena. Stać Cię na kupowanie na wolnym rynku to kupuj, nie stać szukaj perełek w abonamentach. W takim Orange masz OneS za 3zl w abonamencie 109 zł na 24 miesiące, gdzie ten sam abonament bez telefonu płacisz 79 zł. IP5 kosztuje w tym abonamencie kosztuje 1209 zł, to wcale nie są złe ceny, tymbardziej ceny podane teraz w tym newsie, to są bardzo atrakcyjne ceny. Przestań wciskać że opy to jakieś organizacje charytatywne.

Odpowiedz

25. ~yo
1

2012-11-23 10:33:16

note w kuszącej cenie.

Odpowiedz

24. ~
0

2012-11-23 10:11:38

@21 CC Orange jest w Lublinie

Odpowiedz

23. ~...
1

2012-11-23 09:58:54

@pacman aż podziwiam, że Ci się chciało odpowiadć na te Zbyszkowe dyrdymały.

Odpowiedz

22. Vieslav
1

2012-11-23 09:09:58

Lece po Note''a :D

Odpowiedz

21. ~
1

2012-11-23 08:30:47

@17 niestety callcenter mają beznadziejne! Tego powinni się uczyć od TMobile. Sam jestem w trakcie przenosin do orange i jak sobie o tym pomyślę to czuję się zażenowany - tak jak bym to ja prosił i dzwonił! Ale widziałem kiedyś to callcenter /to właśnie chyba orange było/ w kieleckim hotelu exbud, ciągła rotacja ludzi - co tam byłem to ciągłe rozmowy rekrutacyjne (?) przy stolikach. A zatem jaki stosunek pracodawcy do pracowników taki stosunek pracowników do klientów.

Odpowiedz

20. pacman
2

2012-11-23 01:14:35

"@13 Zbyszek Trochę nie rozumiem psioczenia na operatorów za ceny telefonów w abonamentach... bo najczęściej narzekacie na ceny w abonamentach niskich, jak sobie wyobrażacie telefon z najwyższej półki, a abonament z najniższej i do tego niską jego cenę i dużą ilość minut? ...Poza tym każdy chce mieć abonament za 40zł, full minut i iP5 czy SGSIII za złotówkę, ogłupieliście?" Zbysiu nie wmawiaj ludziom głupot. Nikt nie napisał, że chce np. 500 minut, 1GB, abo 40zł i SGSII za złotówkę ;) Ale jak dostajesz 150-250 minut, do tego śmieszne 250MB, gdzie za dodatkowe 0,5-1GB płacisz 10zł i za telefon lowendoy czy przeciętny, ze średniej półki masz dopłacić 100-350zł to jest żart. To co wypisujesz to jakieś brednie. Policz sobie cenę samego abonamentu, potem abo + telefon, wychodzi minimum 15zł droższej, a czasami 30zł - jak ktoś wexmie bez rabatu. Płacisz za telefon np. 200zł, 360zł w abonamencie czyli prawie ~ 600zł. Zdarza się, że cena telefonu w abo jest taka sama, trochę wyższa lub znacznie wyższa niż na rynku. Operator zarabia na telefonach chyba, że sam kupuje od sklepów gsm na allegro ;) Poza tym każdy operator ma po jednym, dwa modele w danym abo we wiarę ludzkiej cenie, reszty nie ma albo są cholernie drogie. Orange Xperia P 800zł w abo wynoszącym 60zł...za 200zł więcej (~ 1050zł) jest ze sklepu na allegro, uważasz że opłaca się płacić 800zł ? Jak to prawie cena ze sklepu ? Xperia U też droga bo jak odliczysz cenę jaką płacisz za telefon od samego abonamentu to wyjdzie pewnie podobnie lub taniej na rynku. Boli cię, że trudno naciągnąć ludzi ? Takie są realia, że wciskają minuty, a dają małe paczki danych, a ceny telefonów poza jednym wybranym modele są naprawdę wysokie, często na tyle że to klient dopłaca do telefonu.

Odpowiedz

19. ~
1

2012-11-23 00:20:36

@15 w playboya i redbul l9 bez umowy 1245zl jak pamiętam w tym masz fona bez simlocka i kartę sim to tak dla sprostowania

Odpowiedz

18. ~vini
1

2012-11-22 20:42:51

Chciałem przenieść numer z mbankmobile i wykorzystać kupon na tel. 200PLN - w abo 39.90 miałbym xperie j w dobrej cenie. Ale ponoć nie można tak zrobić, no chyba że ktoś z Was wie jak. Z góry dzięki.

Odpowiedz

17. ~
1

2012-11-22 20:35:02

Cztery dni temu wysłałem maila do BOK z zapytaniem o warunki przeniesienia numeru do Orange GO i najzwyczajniej w świecie mnie olali. Może nie lubią klientów "na kartę"? Albo sodówa uderzyła im do głowy?

Odpowiedz

1

2012-11-22 20:33:28

"Nokia Lumia 900 w Smart Planie Multi 129 zł za 1 zł (stara cena 709 zł) lub w Smart Planie Multi 89,90 zł za 99 zł (stara cena 1079 zł)" na stronie orange w abonamencie Smart Plan Multi za 89,90 jest dalej cena 1079, skąd ta rozbieżność ??

Odpowiedz