DAJ CYNK

Kolejna loteria w sieci Era

25.10.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 23369

Ważne 0

0

Czy stałeś się dzisiaj milionerem to nowa loteria, w której codziennie, od 25. października do 1. lutego 2011 roku, jedna osoba posiadająca aktywny numer w sieci Era lub Heyah może wygrać 1 tys. lub nawet 1 mln złotych.

Czy stałeś się dzisiaj milionerem to nowa loteria, w której codziennie, od 25. października do 1. lutego 2011 roku, jedna osoba posiadająca aktywny numer w sieci Era lub Heyah może wygrać 1 tys. lub nawet 1 mln złotych.

Klienci sieci Era lub Heyah nie muszą się rejestrować ani wysyłać SMS-ów by wygrać 1000 złotych. Nagroda ta będzie przyznawana osobie pełnoletniej, której numer zostanie wylosowany w danym dniu trwania loterii.

Wszyscy klienci sieci Era lub Heyah mogą również przez 100 dni brać udział w grze o milion. Wystarczy, że zakupią dostęp do pakietu tapet w czasie loterii. Jeżeli numer wylosowany w danym dniu należy do jednej z tych osoby, to wygrywa ona zamiast tysiąca - milion złotych.

Klient może zakupić promocyjne tapety wysyłając bezpłatny SMS o treści GRAM na numer 8007, tym samym aktywując codzienną subskrypcję. Jeżeli będzie chciał zakupić je jednorazowo powinien wysłać SMS o dowolnej treści na numer 7400. Jeden dzień dostępu do portalu kosztuje 4,88 zł brutto.

W dowolnym momencie można zrezygnować z subskrypcji wysyłając bezpłatny SMS o treści STOP MILION na numer 8007.

Niezależnie od wyżej opisanych nagród, na zakończenie loterii zostanie wylosowana jedna dodatkowa nagroda finałowa o wartości jednego miliona złotych. Jej zwycięzca zostanie wyłoniony podczas losowania 2. lutego 2011 roku, w którym będą brały udział tzw. uprawnienia zebrane przez uczestników podczas zakupów w czasie trwania loterii.

Dla klientów chcących zwiększyć swoje szanse w losowaniu finałowego miliona, będą prowadzone działania promocyjne, które pozwolą na zdobycie nawet do "3 000 dodatkowych uprawnień", między innymi za doładowania konta pre-paid lub przedłużenie umowy abonamentowej.

Lista zwycięzców, regulamin oraz pozostałe informacje o loterii są dostępne na stronie www.100m.era.pl.

Źródło tekstu: Era, wł

Komentarze
Zaloguj się
100. ~Al
0

2011-03-07 20:04:24

JEDNO WIELKIE ZŁODZIEJSTWO. I jeszcze na infolinii mówią, no przecież to Pana "wina" UOKIK się kłania !

Odpowiedz

99. ~
0

2011-02-19 17:52:21

jednym słowem chamstwo i złodziejstwo ,ktoś na tym robi dobrą kasę a inni nic z tym nie robią bo mają z tego pulę .Cała rzeczywistość w Polsce

Odpowiedz

98. ~
0

2011-02-19 17:47:08

mnie tez nabrali era to złodzieje dobrze ze mam na kartę . Mam ich w nosie przechodzę do plusa

Odpowiedz

97. ~Kola
0

2011-02-15 22:06:03

Bandyckie metody PO dotarły do Ery

Odpowiedz

96. ~
0

2011-02-07 09:49:48

A co na to operator ery ? przeciez oszukani odejdą , przynajmniej ja

Odpowiedz

95. ~nivit
0

2011-02-01 08:12:36

złodzieje, bana naciągaczy i nic więcej najlepsze jest to że czas reklamacji to 7 dni, ja nie uzyskałem odpowiedzi od 2 tygodni!! Pogroziłem sądem itp i nie zawacham sie wnieść sprawy

Odpowiedz

94. ~ej
0

2011-01-16 12:36:01

nizeycze sobie wysyłania domnie tych esow nic wam nieprzysłałem złodziejej

Odpowiedz

93. ~Marco.
0

2011-01-10 15:45:16

Złodziejstwo i tyle. Po wysłaniu darmowego SMS-a codziennie obciążają Twoje konto kwotą 4,88zł na udział w loterii. Młody wysłał bo pisało, że SMS jest darmowy- i tu nie kłamali. Zapomnieli tylko dodać, że codziennie trzeba za niego płacić... Chamstwo i złodziejstwo.

Odpowiedz

92. ~
0

2011-01-04 12:47:55

Witam. Do mnie dzwonili kolo 10 nie moglam odebrac wiec oddzwaniam i slysze nie ma takiego numeru. W tej chwili gdy czytalam Wasze posty dzwonili ponownie. Bezskutecznie..kiedy im sie znudze?:)

Odpowiedz

91. ~nasti
0

2010-12-30 14:57:48

do mnie dzisiaj dzwonili. jak nie odebralam to rozumiem,ze mam spokoj?:)

Odpowiedz

90. ~klientka ery
0

2010-12-30 14:02:26

witam! mnie również naciągnęli na 120zł złodzieje i najgorsze jest to, że wcale tej gry nie zamawiałam!!! napisałam reklamację, więc zobaczę jak do tego podejdą?! czy ktoś może również składał reklamację w tej sprawie? jeśli tak to jaką odp.dostaliście?

Odpowiedz

89. ~Orange prepaid
0

2010-12-29 20:20:37

88, jestem w Orange na karte, czasem przychodza smsy o jakiejs kasie, ale..i tak wole je dostawac w Orange niz w Erze :)

Odpowiedz

88. ~gość
0

2010-12-29 13:35:51

na wiosne przechodze z ery do orange bo: -mają ciekawe pakiety -są tańsi -nie wkurzają smsami typu "wygrałeś milion, tylko wyślij sms...." -mają darmowe bramki na gg, a era nie...

Odpowiedz

87. ~Kierownik Loterii ssie
0

2010-12-27 13:33:19

odchodzę do Play-a - przynajmniej nie irytują mnie non-stop jakimiś "loteriami"

Odpowiedz

86. ~Kamil
0

2010-12-24 15:31:17

Kochani ja mam numer w play i żadnych reklam nie dostaje. Już sama idea bezplatnych SMSow w TV jest podejrzana, jak nie naciagacze to spamerzy dostana wasz numer.

Odpowiedz